הסרת שיער IPL
צפיות: 1234 \\ מילים: 420 \\ פורסם בתאריך: 06.03.16
שיטה ה IPL נחשבת לאחת מן השיטות הנפוצות והמוצלחות ביותר להסרת שיער. השיטה מוכרת לרבים בשם אינפרא אדום והיא פועלת על ידי הבזק אור עצמתי המאפשר למטופלים לחדש את העור וליהנות מעור בריא. כדי שתוכלו ליהנות משיטה יעילה ובטוחה, הכנו עבורכם מדריך מקצועי שיחשוף אתכם ליתרונות השיטה ומאפייניה.

כיצד עובדת הסרת שיער בIPL
הסרת שיער IPL היא שיטה שהגיעה לעולם לפני כ- 20 שנה וחוללה שינוי מהפכני בתחום של הסרת שיער לצמיתות. השיטה מתבססת על טכנולוגיה של הבזקי אור. במהלך הטיפול עוברים עם המכשיר שיורה פולסים של אור על העור החשוף, שני ס"מ בכל מעבר של המכשיר על העור. מכשיר ה IPL מכיל שטח ידיות רחב שבעת היצמדות לגוף מכסה אזורים רחבים יותר.

טיפול מלא ומקצועי של IPL דורש בין 8-12 מפגשים כאשר לאחר כל טיפול יש לבדוק עם אשת המקצוע כמה זמן עליכם להמתין למפגש הבא, לרוב מדובר בזמן המתנה של 4-5 שבועות. ההסרה שמתבצעת אינה מחייבת הפעלה והשגחה מצד רופא מומחה. הטיפול יעיל במיוחד על בעלי עור כהה ונחשבת כיעילה מאוד במניעת תופעות של פיגמנטציה. ניתן לבצע הסרת שיער IPL מעור הפנים ובכל איבר בגוף, אך האזורים הנפוצים יותר בביצוע ההסרה הם: בית שחי, רגליים, קו ביקיני אצל נשים, בטן, חזה וגב אצל גברים.

הכנות לפני טיפול
מומלץ מאוד כי עד שבועיים לפני שתגיעו לטיפול,  תפסיקו להשתזף, זאת בשל הרגישות של העור בתקופה של הטיפול. לפני תחילת הטיפול מומלץ לגלח את אזור הרגליים, בית השחי וקו הביקיני. בכל הקשור לאזור הבטן, גב וחזה אין צורך לגלח ולגעת באזורים אלו.

יתרונות השיטה
הסרת שיער בשיטת IPL מבטיחה דילול משמעותי של כמות השיער. בנוסף לאחוזי ההצלחה המאוד גבוהים של השיטה היא מציעה יתרונות נוספים כגון:
1. טיפול IPL קצר יותר מטיפול הסרת שיער בלייזר ומאפשר חיסכון של עד כחצי מכמות הזמן לכל טיפול.

2. טיפול ה IPL הוא טיפול יותר נעים, שאינו מסוכן ופחות כואב, זאת בשונה משיטת הלייזר שכרוכה בסכנות של כוויות ותופעות לוואי נוספות.

3. עלויות הטיפול של IPL זולות יותר באופן משמעותי ובעשרות אחוזים לעומת טיפול של הסרת שיער בלייזר.

4. הטיפול מתבצע ללא שימוש בג'ל שנחשב לחומר שמפריע לטיפול.

5. כמעט ואין תופעות לוואי בשונה מהסרה בלייזר, במידה וכן מתעוררות תופעות לוואי הן מינוריות וחולפות בקלות רבה יותר.

שיטת ה IPL נחשבת לבטוחה ויעילה, אך במידה ואתם סובלים מבעיות הורמונאליות, מחלות כרוניות או שאתם נוטלים תרופות שיש להן השפעה על העור, התייעצו עם רופא מומחה לפני תחילת הטיפול. גם לבני נוער ונשים בהיריון הטיפול אינו מתאים.

לסיום, במידה ואתם מעוניינים ליהנות משיטה מקצועית ובטוחה להסרת שיער, שיטה שמבטיחה אחוזי הצלחה גבוהים ונחשבת למופחתת כאב ומשתלמת, הסרת שיער IPL היא השיטה המתאימה עבורכם. על מנת שתיהנו מיתרונות השיטה הכינו את עצמכם לטיפול ותוכלו להתחיל בטיפול איכותי שיביא לכם את התוצאות הרצויות.
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מעוניינים ליצור קשר עם נטלי ריבלין? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*