המלצות לפרסום באינטרנט
צפיות: 1600 \\ מילים: 303 \\ פורסם בתאריך: 05.08.14
פרסום עסקים באינטרנט
פרסום עסקים באינטרנט הפך להיות בשנים האחרונות מהלך מאוד מבוקש. אין ספק שמדובר בתחום חדש יחסית, שכן גם האינטרנט הוא עדיין חדש, אך קצב ההתפתחות שלו מעיד על עמידה בכל תנאי החיבור לתרבות המודרנית ואם אנו יודעים כי 3 מתוך 4 גולשים תמיד יבדקו על מוצר מסוים או שירות נדרש באינטרנט טרם הרכישה, כאן המקום להראות כי הרשת היא מדיה ברורה וידועה, פופולארית ועדיין צוברת תאוצה.

כל מי שרוצה לפרסם את העסק שלו באינטרנט צריך להכיר את מכלול היתרונות הקיימים. ראשית, האינטרנט הוא חלון פנוראמי לעולם העסקי הכולל. תחום הפרסום כבר אינו מקומי ולא משקיעים רק ברדיו, בטלוויזיה, בעיתונים ואפילו בשלטי החוצות כדי לנסות ולהגיע ללקוחות מכאן, אלא יש גם רצון להביא את הבשורה אל מעבר לים. בנוסף, הנראות של המותר או של השירות היא מה שחשוב בכל הפרסום האינטרנטי. מכיוון שהגולשים מחפשים תמיד את מה שהם רוצים ברשת וכל אתר יכול להיות המקום שבו יגלו את מה שהם מחפשים. זאת סיבה חשובה וראויה כדי להשקיע בפרסום הויראלי.

כמי שנותן ייעוץ עסקי הפרסום הויראלי, כמו כן, ניתן לניצול אופטימאלי באמצעות הגדרות מראש. ניתן להציג את הפרסומים בשעות מסוימות, באתרים מסוימים והכל כדי שקהל היעד בלבד יוכל להיחשף למוצרים ולשירותים. מכיוון שמדובר בחוויה עולמית, אפשר לנתב את שעות הפרסום על פי השעונים הגיאוגרפיים וכך כולם מרוויחים. כמובן שמבחינת הוצאות, ללא ספק מדובר בשיטת פרסום מאוד יעילה, שכן ניתן לשלוט באופן מלא בדרך שבה התשלום על הפרסום מתבצע. לא מדובר על תקציבי עתק לפרסום שאולי יגיע ואולי לא לאוכלוסיית היעד, אלא מדובר על פרסום מאוד ממוקד ויעיל, שנחשפים אלי רק מי שמבקשים לגלוש באתרי התוכן הרלוונטי.

כ יועץ עסקי הפרסום באינטרנט נמצא במקום טוב כחלק מאפיקי הפרסום הקיימים ולעומת האחרים הוא האפקטיבי ביותר. הוא ממוקד ומתאים בדיוק לקהל הגולשים ואינו יקר. היום, כאשר ידוע כי גלישה ממוצעת היא יותר מ-3 שעות בממוצע ליום, ללא ספק מדובר על זמן חשיפה ארוך ואיכותי שבו ניתן להעביר את המסר.
דורון עמית
דורון עמית
דוןרון עמית מומחה ל ייעוץ עסקי 
מאמרים מאת דורון עמית
ייעוץ אסטרטגי וקבלת החלטות אסטרטגיות
בעלי עסקים רבים נבהלים מהמילה אסטרטגיה אבל הבהלה מיותרת מאחר ואסטרטגיה היא בטחון שלנו להמשך העסק
פורסם בקטגוריה יעוץ ארגוני בתאריך 25.07.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
יוסי כהן
ניהול קמפיינים מוצלח
במידה ואתם מעוניינים להיעזר בשירות של ניהול קמפיינים, חשוב מאד שתבינו מה מאפיין ניהול מוצלח.
נכתב ע"י יוסי כהן בקטגוריה פרסום באינטרנט בתאריך 14.01.15
shiri tayari
פרסום באינטרנט לעסקים קטנים
מערך הפרסום באינטרנט של עסקים קטנים נעשה, עם השנים, מבלבל ומצריך את שירותם של בעלי מקצוע.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה פרסום באינטרנט בתאריך 13.06.14
מעוניינים ליצור קשר עם דורון עמית? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*