המיטה בחדר שינה
צפיות: 1259 \\ מילים: 301 \\ פורסם בתאריך: 02.05.16
ראשית, פאן בטיחותי
נדמה שזה אחד מהדברים האחרונים שנחשוב עליו, אך בסיס איתן למזרון שלנו הינו בגדר חובה. לצד מיטות גדולות ומאסיביות העשויות מעץ חזק ומאסיבי, לא מעטים אלו אשר ישנים על בסיס מיטה בלבד העשוי מעץ והוא זה אשר מחזיק את המזרון שלנו. ידוע לנו כי מזרונים אינם דבר קל ואם להוסיף עליהם את משקלו של אדם בוגר הרי שמדובר במשקל לא מועט בכלל, כך שישנה חשיבות אדירה על איזה בסיס מיטה אנו ישנים. כאשר מדובר על בסיס מיטה שאינו חזק די הרי שהוא יכול להשבר וכך אנו מסכנים את בטיחותנו במהלך השינה. יצרנים מודעים לחשיבות של בסיס מיטה יציב שלא ייצור שקעים ויתמוך במשך זמן ולכן רובם שמים דגש על החוזק והאיכות של הבסיס.

שנית, הפאן העיצובי
חדר השינה שלנו הוא חדר אהוב עלינו במיוחד ונדמה שאת מרבית העיצוב וההשקעה הויזואלית אנו משקיעים דווקא בחדר הזה. כאשר אנו משדכים אל המזרן שלנו מיטה או בסיס מזרון עלינו לקחת בחשבון את הפאן העיצובי שכן מדובר ברהיט קבוע אשר הולך להשאר איתנו עוד מספר שנים ועל כן כדאי להשקיע מחשבה לטווח הארוך ולהשקיע עוד בתקציב שלנו. מזרונים נותנים את הטון של הנוחות והבריאות ואילו המיטה היא זו שנותנת את הטון העיצובי, על כן חשוב לבחור דגם שיחמיא לחדר השינה שלנו. יש לשים לב לראש המיטה, האם הוא גבוה או נמוך? אילו עיטורים יש עליו והאם הם מתאימים לשאר העיטורים בחדר השינה וכמובן לא לשכוח את הצבע של המיטה.

נסו לרכוש אותם ביחד ולא לחוד
מאחר ומדובר בשני אינדיבידואלים אשר יחברו לשלם אחד נסו לרכוש אותם ביחד ולא לחוד. בעת שתרכשו בסיס מיטה בנפרד ומזרון בנפרד הרי שאתם מסתכנים בכך שאחד מהם לא יהיה תואם בגודלו של זה. לכן נסו לרכוש אותם יחד תוך שאתם מבררים מידות וגדלים ומנסים להרכיב ביחד את השלם הבלתי מנוצח שיהווה חלק בלתי נפרד מחדר השינה שלכם. כדאי להתחיל ממידות של מזרונים מאחר והנוחות היא לפני הכל ולאחר מכן לחפש אחר מיטה.
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
טיפים לבחירת ריהוט משרדי
אם אתם בעלי עסק ואתם עומדים לשפץ את המשרד שלכם או לעבור למשרד חדש, הרי שזו הזדמנות מצויינת לעדכן את כל המשרד ולרכוש ריהוט משרדי
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 05.08.14
שגיב SEO
עיצוב מסעדות והקשר הישיר להצלחה שלהן
בתחום של מזון ומשקאות כלומר מסעדות, ברים, מועדוני לילה ועסקים דומים מכילים המון כללים קטנים וסודיים. זה נקרא מדע הברים ומכיל כללים כמו גובה השרפרפים לצד הבר, כל
נכתב ע"י שגיב SEO בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 14.11.14
מעוניינים ליצור קשר עם מעיין גמליאל? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*