המיטה בחדר שינה
צפיות: 1425 \\ מילים: 301 \\ פורסם בתאריך: 02.05.16
ראשית, פאן בטיחותי
נדמה שזה אחד מהדברים האחרונים שנחשוב עליו, אך בסיס איתן למזרון שלנו הינו בגדר חובה. לצד מיטות גדולות ומאסיביות העשויות מעץ חזק ומאסיבי, לא מעטים אלו אשר ישנים על בסיס מיטה בלבד העשוי מעץ והוא זה אשר מחזיק את המזרון שלנו. ידוע לנו כי מזרונים אינם דבר קל ואם להוסיף עליהם את משקלו של אדם בוגר הרי שמדובר במשקל לא מועט בכלל, כך שישנה חשיבות אדירה על איזה בסיס מיטה אנו ישנים. כאשר מדובר על בסיס מיטה שאינו חזק די הרי שהוא יכול להשבר וכך אנו מסכנים את בטיחותנו במהלך השינה. יצרנים מודעים לחשיבות של בסיס מיטה יציב שלא ייצור שקעים ויתמוך במשך זמן ולכן רובם שמים דגש על החוזק והאיכות של הבסיס.

שנית, הפאן העיצובי
חדר השינה שלנו הוא חדר אהוב עלינו במיוחד ונדמה שאת מרבית העיצוב וההשקעה הויזואלית אנו משקיעים דווקא בחדר הזה. כאשר אנו משדכים אל המזרן שלנו מיטה או בסיס מזרון עלינו לקחת בחשבון את הפאן העיצובי שכן מדובר ברהיט קבוע אשר הולך להשאר איתנו עוד מספר שנים ועל כן כדאי להשקיע מחשבה לטווח הארוך ולהשקיע עוד בתקציב שלנו. מזרונים נותנים את הטון של הנוחות והבריאות ואילו המיטה היא זו שנותנת את הטון העיצובי, על כן חשוב לבחור דגם שיחמיא לחדר השינה שלנו. יש לשים לב לראש המיטה, האם הוא גבוה או נמוך? אילו עיטורים יש עליו והאם הם מתאימים לשאר העיטורים בחדר השינה וכמובן לא לשכוח את הצבע של המיטה.

נסו לרכוש אותם ביחד ולא לחוד
מאחר ומדובר בשני אינדיבידואלים אשר יחברו לשלם אחד נסו לרכוש אותם ביחד ולא לחוד. בעת שתרכשו בסיס מיטה בנפרד ומזרון בנפרד הרי שאתם מסתכנים בכך שאחד מהם לא יהיה תואם בגודלו של זה. לכן נסו לרכוש אותם יחד תוך שאתם מבררים מידות וגדלים ומנסים להרכיב ביחד את השלם הבלתי מנוצח שיהווה חלק בלתי נפרד מחדר השינה שלכם. כדאי להתחיל ממידות של מזרונים מאחר והנוחות היא לפני הכל ולאחר מכן לחפש אחר מיטה.
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
המדריך לקניית מקלחונים לאמבטיה
מקלחונים הם אזור הדוש בחדר האמבטיה. ישנם סוגים רבים של מקלחונים: הגדלים משתנים, ודגמי ברז הדוש עצמו רבים מאד.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 09.09.14
ליעד רוזנברג
מהו הפרופיל המקצועי של מעצבת פנים?
מעצבת פנים צריכה להיות בעלת תשוקה לאומנות ויצירה בתחום הבניה בשילוב של מעוף ורצון מתמיד להכיר את החדשנויות בתחום זה מה שיביא לתוצאות מרהיבות.
נכתב ע"י ליעד רוזנברג בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.08.13
מעוניינים ליצור קשר עם מעיין גמליאל? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*