המדריך לרכישת סורגים לחלונות לבית
צפיות: 1526 \\ מילים: 332 \\ פורסם בתאריך: 24.09.14
במאמר זה נלמד כיצד יש לרכוש סורגים לחלונות לבית . בית מעוצב הוא בית בו המראה החיצוני והפנימי של הסורגים לחלונות מכיל אלמנטי עיצוב חסרי תקדים, וכאן תלמדו כיצד לעשות זאת עבור הבית שלכם. בנוסף, קיים גם האלמנט הפונקציונלי: כיצד יושג הבידוד הטוב ביותר, כיצד ניתן לצפות בנוף היפה הבוקע מן הבית אך לדאוג לכך שעוברים ושבים בחוץ לא יוכלו לצפות בנעשה בבית שלנו, ועוד. כאן – במדריך שלפניכם נלמד כיצד לבחור סורגים לחלונות בעלי כושר בידוד גבוה וגם מעוצבים בהתאם לנעשה בבית שלכם.

כיצד לרכוש סורגים לחלונות עם בידוד ברמה גבוהה?

ראשית כל עליכם לדעת מהי איכות הבידוד של כל חומר ייצור. כלל הברזל הראשון הוא לרכוש חלון מזכוכית כפולה: זכוכית מחוסמת המכילה שתי שכבות בכל צד. זהו האלמנט הבסיסי והמרכזי ליצירת בידוד איכותי. בנוסף, גם לפרופיל החלון יש השפעה. אלומיניום או עץ נחשבים לחומרי הבידוד הטובים ביותר עבור פרופילי חלון. באשר לאופי הזכוכית, ולעיצוב הזגוגיות, ניתן לעצב זכוכית מחוספסת מה שיגרום ליושבים בחוץ לא לראות מה נעשה בביתכם אבל גם אתם לא תראו בצורה טובה את הנעשה בחוץ. אפשרות שניה היא לעצב זכוכית חלקה כך שרק אתם תוכלו לראות מה נעשה בחוץ. מומחי ייצור הזכוכית של חברת הסורגים המובילה בישראל כבר ידעו על מה להמליץ לכם להגשמת ייעוד זה.

כיצד נבחר חלון מעוצב?

החלון ייבחר בהתאם לשני אלמנטים: הנעשה בחוץ והנעשה בחדר שלכם. עבור חדר קטן, אשר לא מכיל פרטים מעוצבים רבים, מומלץ לבחור בחלו בעל פרופיל בצבע בהיר חלבי שלא ימשוך תשומת לב יתרה. לעומת זאת, בחדר גדול אשר מבוטא היטב מבחינה עיצובית חשוב לבחור בחלון ויטראז' מפואר להבלטת האלמנט העיצובי. באשר למראה החצר, נסו לשלב את חלקו החיצוני של החלון עם מראה זה באופן מיטבי: למשל אם החצר שלכם מורכבת מדשא, דשא סינטטי או משטח ירוק אחר ומעליו עצים עם גזע חום, סורגים לחלונות מעץ עמיד לתנאי חוץ כמו טיק יכולים לבוא בחשבון. לעומת זאת, אם החלון משקיף על בניינו העיר הגדולה – חלון מפרופיל אלומיניום בצבעים דומים יכול לתרום יותר. כמובן שישנן עוד דוגמאות רבות אחרות שתצטרכו להסיק את מסקנותיכם לגבי העיצוב החיצוני. מומלץ להתייעץ עם מעצב פנים בטרם קבלת ההחלטה.
מאמרים מאת shiri tayari
ייעוץ לרכישת חלונות בלגיים
חלונות בלגיים הם מוצרי איכות לשדרוג המראה החיצוני של הבית שלכם.
פורסם בקטגוריה חלונות בתאריך 05.08.14
השוואת מחירי סורגים
כאשר אנו נדרשים לרכוש סורגים לביתנו – הדילמה שבבחירה אינה קלה. יש לבחור את סוג הסורגים הרצוי לנוף ולאחר מכן – לנסות להתחקות אחר משווקים המספקים זאת במחירים נוחי
פורסם בקטגוריה חלונות בתאריך 18.06.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
סאן קונטרול
פתרונות הצללה לחלונות
המאמר מפרט על פתרונות להצללת חלונות: ראשית יש ללמוד את צרכי המבנה ולאחר מכן, בהתאם לכך, לעבור לשלב ההצללה.
נכתב ע"י סאן קונטרול בקטגוריה חלונות בתאריך 06.03.16
אורי בראון
סורגים שקופים לבית שלך
סורגים שקופים נחשבים בעולם העיצוב והבנייה לפתרונות האסטטיים ביותר שניתן לראות כיום בעיצוב ושמירה על הבטיחות.
נכתב ע"י אורי בראון בקטגוריה חלונות בתאריך 18.03.14
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*