המדריך לרכישת ג'קוזי לבית
צפיות: 1719 \\ מילים: 311 \\ פורסם בתאריך: 14.11.14
מעוניין בג'קוזי ביתי? זקוקה לג'קוזי על מנת להשביח את הזמן הפנוי בבית? כן, מאמר זה מכוון גם אלייך, כמי שמשתכר שכר ממוצע במשק, ואינו זוכה לעדנה כלכלית רבה. בשונה מימי העבר, ג'קוזי ביתי מוצע במחיר מדף מפתיע מתמיד. אם הנך חדש בתחום הג'קוזי, אך מעוניין לרכוש אחד, מאמר זה יספק את כל ההדרכה לה תזדקק.

התייעץ עם מכרים שיש להם ג'קוזי
זה הזמן לחדש קשרים עם חברים שונים אשר ידוע לך שיש להם ג'קוזי בבית. בקש מהם טיפים חכמים לרכישת ג'קוזי, וציין בפניהם שהחשוב מכל הוא שיספקו לך שמות של חנויות מומלצות בהן הג'קוזי נמכר. אסוף את מספרי הטלפון וכתובת המייל של חנויות אלו, ובמקביל ערוך קריאת פורומים באינטרנט, בהם תוכל למצוא ביקורות שונות לחיוב ולשלילה על משווקים שונים. בסיום שלב זה, השאר ברשימת המשווקים שלך רק את המומלצים ביותר בקרב חברייך והגולשים בפורומים השונים באינטרנט.

אסוף מספר רשומות של חנויות לשיווק ג'קוזי
היכנס לאינטרנט וחפש את הערך "ג'קוזי". לצד רשומות של מכוני מערכות ג'קוזי וספא, יהיו מספר רשומות נוספות של חנויות אשר מוכרות ג'קוזי ביתי. אסוף את שמותיהן ומספרי הטלפון שלהן על מנת להתחיל לפעול לטובת קידום רעיון הג'קוזי הביתי.

צור קשר עם מספר חנויות ומשווקים
הבע את התעניינותך בג'קוזי. בתסריט זה יתרחש אחד משני המקרים:
  1. נציג מטעם החנות יבוא לבדוק את ביתך
  2. תזומן לחנות לבדוק בעצמך דגמים של ג'קוזי
בכל מקרה, נמליץ על ביקור של מומחה מצוות החנות בביתך על מנת שיוכל לאמוד את המידות של החדר בו תרצה להתקין את הג'קוזי, ולהמליץ לך על מספר דגמים שניתן לשלב בביתך.

החלט מהי ההצעה הטובה ביותר
אנו ממליצים, בטרם שלב זה, לצלם תמונות של הדגמים השונים עליהם המליצו נציגי הספקים בביקורם בביתך, ולאחר מחשבה מדוקדקת, תוך התייעצות עם בן/בת הזוג (אם ישנם) להגיע להחלטה. לאחר קבלת ההחלטה והליך הרכישה בפועל, יש לתאם מועד להתקנת הג'קוזי. אנו ממליצים להתייעץ עם האינסטלטור שלך, שילווה את התהליך מקרוב ויבצע בדיקה לצנרת הבית גם לאחר ההתקנה.

להתייעצות ותיאום ביקור מומחה בביתך יש להתקשר לחברה לשיווק מערכות ג'קוזי ביתי!
מאמרים מאת shiri tayari
מערכות ישיבה מעור
במאמר שלפניכם נדון בנושא מערכות ישיבה מעור. מערכות ישיבה מעין אלו הנן מערכות ישיבה מתקדמות אשר מעניקות מקסימום נוחות במינימום מחיר.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.03.14
אירועים טעימים
במאמר זה נספק לכם את כל המידע על אירועים טעימים. אירועים מסוג זה הנם אירועים לכל מטרה במסגרתם ניתן לצרוך קייטרינג מכל הסוגים.
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 18.06.14
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*