המדריך לקניית מקלחונים לאמבטיה
צפיות: 1548 \\ מילים: 328 \\ פורסם בתאריך: 09.09.14
מקלחונים הם אזור הדוש בחדר האמבטיה. ישנם סוגים רבים של מקלחונים: הגדלים משתנים, ודגמי ברז הדוש עצמו רבים מאד. בבחירת מקלחונים חשוב להתייחס לגודל שלהם, לדלתות הסוגרות אותם, לאיכות הדוש, ולאיכות הברזים. להלן מספר עצות לבחירת מקלחונים ביעילות:

בצע השוואת מחירים אודות מקלחונים
השוואת מחירים זו תכלול סקר מקיף עך סוגי מקלחונים. חשוב להתמקד במידות המיועדות לחדר האמבטיה שלך, ולעיצובים שאתה מתחבר אליהם הכי הרבה. הכן רשימה של כתריסר רשומות הכוללות את שם הספק, מספר הטלפון שלו, דגם המקלחון, תמונה שלו, ומחירו. שמור רשימה זו להמשך התהליך.

התייעץ עם שכנים וחברים קרובים
רצוי שיהיו אלה אנשים עם מבנה חדר אמבטיה דומה לשלך. אנשים אלה יוכלו לייעץ לך מנסיונם על מקלחונים שרכשו, ועל הימנעות מבלאי מצטבר שלהם. בנוסף, רצוי להתקשר לחברים טובים שמקלחוניהם קסמו לכם. במידת הצורך, בקשו את מספר הטלפון של הספק ממנו הם רכשו מקלחונים אלה.

התייעץ עם מעצב פנים
במידה וחדר האמבטיה שלכם ערוך ומוכן, ונשאר רק לרכוש את המקלחון, הזמינו אליו מעצב פנים המתמחה בעיצוב מטבחים וחדרי מקלחת. מעצב מעין זה יהיה בעל ניסיון בתחומו והוא יוכל לומר לכם הן באלו דגמים להתמקד מתוך הרשימה שערכתם בשלב הראשון, והן להמליץ על דגמים חדשים שטרם חשבתם עליהם. בכך – יצמצם המעצב את האפשרויות שלכם, ואתם במסלול הנכון לקנייה נבונה.

עיין בחוברות, מגזינים, קטלוגים וכתבי עת העוסקים באביזרים לחדרי אמבטיה
מסמכים אלה נועדו לאפשר לך לחשוב על שיטות לעצב את המקלחון אותו חשבת לקנות: החלפת פרזול, החלפת ברזים, או הוספה של פריטים נוספים מעין אלה. בנוסף, ישנם מגזינים העוסקים במכירה, היוצאים לאור מטעם רשתות השיווק עצמן. במידה והחלטתם לרכוש משם, חשוב ליידע את מעצב הפנים על מנת שיוכל לבצע הערכה מחדש לגבי ההתאמה לחדר האמבטיה.

לסיכום
מקלחונים הם מוצר חובה בכל חדרי אמבטיות וחדרי רחצה. זה לא סוד כי ישנן משפחות, בייחוד בציבור הדתי, שבשל אילוצי הפרדה בין המגדרים לא משתמשים בדוש, ועל כן רוכשים אמבטיה ללא מקלחונים. לכן המוצר מיועד בעיקר לאוכלוסייה החילונית. על אף שנראה כי הוא טריוויאלי – מאד מגוון בשו'ק, ולכן חשוב להתייעץ עם מעצב פנים על מנת שיסייע לכם להחליט אלו דגמים יתאימו לכם תוך שילוב נאות עם יתר פריטי חדר האמבטיה.
מאמרים מאת shiri tayari
טיפים מועילים לקניית רהיטים
במאמר זה תוכלו למצוא מספר טיפים מועילים אודות רהיטים. קניית רהיטים ותחזוקתם השוטפת מחייבת אתכם לדעת מספר כללי אצבע על מנת לרכוש רק מוצרים שישרתו אתכם נאמנה במשך
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 11.02.14
המדריך לקניית כיסאות
כיסאות הם רהיט שנמצא אצלנו בכל חדר בבית. יש מגוון רב של כיסאות שמתאימים לשימושים כמו פינות אוכל, כיסאות מעוצבים לפינות ישיבה ועוד.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.03.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
DSD STUDIO
כיצד בוחרים מעצבי פנים
יש דבר מה המשותף לסביבת מגורים ולסביבת עבודה גם יחד. לא משנה אם מדובר בבית מגורים פרטי, בדופלקס או בדירה.
נכתב ע"י DSD STUDIO בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 28.10.14
ניר שרמן
התאמת מטבחים לדירה מגורים
מטבח הנו פרויקט מורכב שדורש תכנון קפדני. להבדיל מריהוט אותו פשוט ניתן למצוא בדיוק לפי המידות והצרכים הרצויים
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 24.09.14
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*