המדריך לפלייר המושלם
צפיות: 1447 \\ מילים: 303 \\ פורסם בתאריך: 31.05.14
אחת מאבני הפינה לאירוע מצוין הוא הפלייר שהכנתם לאירוע, אצלנו אתם תיהנו מ 10 שנים ניסיון בהדפסת פליירים לאירועים ועיצובם. משיכת אנשים דווקא לאירוע שלכם יכול להיות אתגר גדול במיוחד אם אתם מתחרים עם הפקת אירועים אחרת על אותו קהל, המטרה שלנו היא ללמד אתכם את הטיפים והטריקים לגרום לפלייר שלכם לבלוט מעבר לשאר הפליירים, זכרו את האמרה "אל תשפטו את הספר לפי הכריכה שלו" נשמע כמו תיאוריה נהדרת, אבל אנשים ריאליסטים הולכים לשפוט את הפליירים שלכם לפי הכריכה, בואו ניתן להם משהו טוב לדבר עליו.

אנו לא מלמדים מעצבים למרות שמעצב יכול להשתמש בטקטיקות שהרכבנו ביחד, מדריך זה הוא למשווקים של אירועים וכדומה, הוא גם מיועד למשווקי אירועי לילה, מתאם אירועים וכל מי שמתכנן אירוע. עיצוב פליירים מצוינים לאירועים מצריך את ההשתתפות של כל מי שקשור לאירוע. לבסוף מה שאמור לקות הוא כרטיסים שנמכרים, אנשים נכנסים בדלתות, הנאה מובטחת.
ישיבה יצירתית

הדבר האהוב עלי בעיצוב פליירים הוא המפגש היצירתי לפני הפלייר התכנון של כל האירוע. אני זוכר שתכננתי אירועים בביתם של הורי והיינו אוכלים אוכל טוב ומתכננים באווירה רגוע את האירועים, כל אירוע מתחיל בישיבה טובה.

ישיבה טובה היא מאורגנת בפרוטרוט, קצרה וקולעת, לעניין,  ולכל אחד יש אפשרות לומר מה שהוא רוצה, אף אחד לא שולט, אנשים הולכים במחשבה, ואז אומרים הייתי רוצה שיהיו עוד ישיבות כאלו, אתם יודעים שמה שחשוב בישיבה חשוב גם לכם.

למה ישיבות טובות נדירות? בגלל שלוקח הרבה עבודה להכין ישיבה טובה, ברוב האירועים שיווק האירוע מסתפקים בישיבה רגילה, לעומת זאת זה מאוד חשוב לעשות ישיבה טובה. שאתם מתכננים את האירוע שלכם השתמשו בדברים הבאים כדי ליצור ישיבה שתניב הרבה תוצאות טובות.
יצירת קונספט

הצוות שלכם צריך להחליט מה יעזור בפלייר להביע ולפרסם את האירוע שלכם, הפליירים צריכים את האיזון גם ללכוד לאנשים את העיניים וגם לפרסם את האירוע שלכם, העיצוב גם צריך להתאים לאירוע שאתם מפרסמים, הנושא של האירוע יכול להכיל הרבה אפשרויות עיצוביות לעיצוב הפלייר שלכם. הסוד לפרסום פליירים הוא עיצוב טוב ואיכותי.
מאמרים מאת אוריה בן מנחם
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ניר שרמן
איך לבחור נכון שלטים לעסק חדש
בחירה נכונה של שלטים לעסק היא כזו המשרתת את טובת בעל העסק, את תהליך המיתוג, ובעיקר, את הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים.
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 18.09.14
ניר שרמן
טיפים שימושיים לעיצוב ובחירת שקיות נייר לשימוש עסקי
עיצוב נכון של שקיות נייר הוא השקעה לטווח הארוך, עבודה מקצועית היא סוד ההצלחה בתחום המיתוג.
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 27.09.14
מעוניינים ליצור קשר עם אוריה בן מנחם? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*