המדריך לטיפולים בגלי הלם
צפיות: 1683 \\ מילים: 367 \\ פורסם בתאריך: 11.02.14
במאמר זה תוכלו למצוא את מיטב המידע על טיפולים בגלי הלם. השירות מיועד לאנשים הסובלים מכאבים באיזוריי המפרקים והגפיים, כאבים שאובחנו ככאבים אורטופדיים. מקבץ המידע שלפנייך יתחיל בדיון על הצורך ליצור מסגרת טיפולים בגלי הלם, ויפנה אותך לאחר מכן לשיטות טיפול קונקרטיות. המאמר יחל בסקירה על טיפולים מן העבר שהולידו את הצורך בשירות טיפולים בגלי הלם ברבות השנים. חשוב לקרוא את כל המאמר הן על מנת להרחיב אופקייך אך בייחוד על מנת למצוא מזור מהיר לבעיות המפרקים והגפיים שמלוות אותך מזה שנים לא מעטות:

הולדת הצורך בטיפולים בגלי הלם

הצורך נולד עקב ריבוי מתלוננים בארץ, בארה"ב ובעולם כולו – אשר התלוננו על כאבי גפיים ומפרקים. מדובר על כאבי פטישים נוקשים ביותר המדמים בעצמתם כאבי שיניים באיזורי הכתפיים: כפות הידיים, כפות הרגליים, ואיזורי המפרקים שבין היד העליונה לתחתונה ובין השוק לירך – ברגל האדם. בעבר – רופאי קופות החולים הפנו את המטופלים שלהם לניתוחים פולשניים אשר חלקם בוצעו בהרדמה מלאה, במסגרתם התחקו הרופאים אחר הבעיה , ומצאו בעיות קונקרטיות על בסיס נקודתי: קרישי דם באיזור הכאב, התכווצות שרירים תמידית באיזור מסוים שחוזק על ידי צוות המנתחים, ועוד.
פתרון נקודתי זה אינו פתר את הבעיה עבור רבים מהפציאנטים, אשר התלוננו על חידוש הבעיה במקום אחר, ולעתים אף באותו מקום בו נותחו. טיפולים בגלי הלם הם השירות היחיד שלא רק שאינו פולשני, הוא מסוגל להמיס את הכאב ולפזרו בכל איזור הגפיים או המפרק כך שגם בסמוך לאיזורי הכאב לא תחוש כאב בזמן הקרוב. רעיון זה היווה פריצת דרך בתחום הכאבים האורטופדיים שכן לראשונה בהיסטוריה נמצא פתרון העוסק בפיזור הכאב ולא בפתרון כירורגי נקודתי של הבעיה.

זריקות קורטיזון בכתף ? לא עוד

אם גם אתם סבלתם מכאבי כתף עזים אשר השביתו על פעילותכם, והסתיימו הודות לזריקת קורטיזון עצמתית אשר פגעה בתפקוד שלכם למשך מספר ימים, כעת מכשיר  גלים אקוסטיים יעשה בשבילכם את העבודה בלי כאבים ותוך מספר מצומצם של ימים. במסגרת טיפולים בגלי הלם יפוזרו מספר גלי חום ואור אקוסטיים אל עבר מוקד הכאב ויגרמו לפיזורו בהדרגה. חשוב לציין כי הטיפול יימשך מספר ימים עד להחלמה מלאה.

כאבי גפיים ? זה הזמן לסיימם במהרה

אם גם אתם חשים מיחושים באצבעות, בכפות הידיים והרגליים ובמפרקים של אברי גוף אלו, במקרים אלו מרפאת אלטרנטיבה - טיפולים בגלי הלם יוכלו לסייע לכם להתגבר על בעיות אלו על ידי אינטרקציה עם גלים אקוסטיים אשר יפיגו את הכאב ויפזרו אותו במגמה להמיסו ולמגרו.
מאמרים מאת shiri tayari
שיאצו - שיאצו זו שיטת טיפול באמצעות מגע
הטכניקה היא שילוב של לחיצות, מתיחות ותנועה. השיטה פועלת בהתאם לגישה טיפולית הוליסטית והמטרה של השיטה הזאת היא האיזון של הזרימה והאנרגיה בגוף
פורסם בקטגוריה טיפול בכאב בתאריך 27.08.14
אירועים טעימים
במאמר זה נספק לכם את כל המידע על אירועים טעימים. אירועים מסוג זה הנם אירועים לכל מטרה במסגרתם ניתן לצרוך קייטרינג מכל הסוגים.
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 18.06.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
seo top
טיפול למיגרנה
מיגרנה ע"פ הגדרת המילון מיגרנה היא כאב ראש חזק וטורדני שגורם לאדם לכאב חזק באונות של המח, לעיתים בחצי ראש ולעיתים באזור הרכות.
נכתב ע"י seo top בקטגוריה טיפול בכאב בתאריך 31.05.14
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*