המדריך לחופשה בחול
צפיות: 1777 \\ מילים: 519 \\ פורסם בתאריך: 28.10.14
חופשה בחול לזוג או לכל המשפחה היא החופשה האידיאלית. פעם לא היו נוסעים כל כך הרבה ורוב החופשות היו בארץ. אך כיום אנו יכולים למעשה להגיע לכל יעד שנרצה ולכל חור בעולם ולכן חופשה בחול הפכה לנגישה הרבה הרבה יותר. אז מהם היעדים האפשריים של חופשה בחול ? כאמור השמיים הם הגבול. חופשה בחול יכולה להיות נופש קלאב קצר באיזורים קרובים כמו יוון או טורקיה אם כי טורקיה כבר אינה יעד פופחארי של חופשה בחול כפי שהייתה בעבר. חופשה בחול היא גם נסיעה לאירופה המרוחקת והמרגשת. אפשר לנסוע לכל מקום, השאלה היא רק מה אנחנו רוצים לראות וכמה זמן אנחנו רוצים לבלות בעת חופשה בחול.

אם אין לכם רעיונות על איזה חופשה בחול ללכת תוכלו לבדוק הצעות ודילים שונים של חברות הנסיעות השונות ולקבל רעיונות מקוריים שאולי לא חשבתם עליהם בעצמכם.

נאמר שיש לכם את היעד המושלם של חופשה בחול, החלטתם על תאריכים והכל מוכן ומושלם. יש דבר אחד נוסף שאתם חייבים לזכור לפני שאתם נוסעים- יש מדינות רבות שלא אוהבות את ישראל ולא תאמינו כמה מקומות יש שאנחנו אפילו לא ממש מכירים והם מתגלים כמעט אנטישמיים. לכן יש הרבה ישראלים שלמדו על בשרם שלפעמים כדאי להצניע את הישראליות שבנו. האמת היא שמדינות רבות בעולם ובתי מלון שונים בעולם טענו לא פעם כי מטיילים ישראלים משחיתים ופוגעים ברכוש וכן מתנהגים בצורה לא נאותה כלל. מדובר כאן כמובן שיעדים של תרמילאים שלא ממש קשורה אלינו אך המסר הוא דומה- היזהרו ושימרו על עצמכם בארצות הנכר כי אנו רוצים רק לנוח ולהנות ולעיתים אנו צריכים לספוג תגובות שלא מגיעות לנו ואין להן כל בסיס.

כל יום אותה שיגרה, עבודה, ילדים ולישון. החיים בימיום אינם קלים כלל ולכן אין ספק שהנחת והאושר שאני חשה רק מלשמוע את המילים חופשה בחול היא עצומה. אני מחכה לזה בכליון עיניים כל השנה, לשבוע הזה של חופשה בחול.

גם מבחינה זוגית אין דבר שמציל אותנו יותר מאותה חופשה בחול שאנו לוקחים כל שנה. חופשה בחול משמעותה ידיים שלובות, צחוק משוחרר ושיכחה מוחלטת של היותינו שני אנשים עובדים שמגדלים שלושה ילדים ואיננו הולכים לשום מקום שלובי ידיים ועד שיש לנו זמן לבד צחוק פרוע נראה מעייף מידי. חופשה בחול משמעותה גם אוכל טוב ורוגע וכמובן קצת שופינג.

כשכל כך הרבה תלוי בבחירה נכונה של חופשה בחול לא קל להחליט לאן לנסוע.עיר מרכזית? כפר נופש? ים? בריכה? המילים חופשה בחול מכילים כל כך הרבה אפשרויות. ישנם הרבה דילים שונים בסוכנויות הנסיעות השונות. חבילות של חופשה בחול שיכולות להתאים לאנשים שונים בעלי ממון שונה. לפעמים סתם לכיף אני גולשת באחד האתרים, מחפשת חופשה בחול כשאני יודעת שאין לי באמת תקציב. אך לפעמים קורה הנס שאני מייחלת לו וישנה חבילה לחול של הדקה האחרונה שאם קצת מאמץ אפשר לעמוד בה. וכך אני מתקשרת לבעלי ומכריזה, נוסעים לפריז! מאותו רגע של ההכרזה אנחנו כבר שוב זוג אוהב ודביק, כשיש חופשה בחול ברקע השלווה האושר כבר מציפים אותנו.

אך אל תטעו לחשוב שבעוד אני מבלה כמה פעמים בשנה הילדים לא ראו מטוס בחייהם, לא ולא. גם הילדים שלי מכירים את המילים חופשה בחול. גם להם הצליל של המילים האלה ממלא את ליבם הקטן אושר ופתאום אני האמא הכי טובה שיש. גם חופשות אלה אנחנו מוצאים בסוכנויות השונות, אלה שמציעות את חבילות הנופש המשפחתיים הטובים והזולים ביותר.

חופשה בחול - בקרו בבלוג החופשה של תמר, מה יש להוסיף? אתם באים?
מאמרים מאת shiri tayari
שואבי אבק לרכב
מעוניינים בשואבי אבק לרכב ? בעלים של חברת ניקיון ואקס לרכב ? מעוניינים בשואבי אבק לניקוי הפנימי ? במאמר זה נסביר לכם כיצד עובדים שואבי אבק לרכב
פורסם בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 07.07.14
טיפים להכנת מתכוני חומוס
במאמר זה תמצאו מקבץ טיפים ישים עבור מתכוני חומוס. מקבץ הטיפים ידון בסוגים שונים של מתכוני חומוס ורמת הביצוע שלהם ביחס למתכונים אחרים.
פורסם בקטגוריה מתכוני תוספות בתאריך 09.09.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אמיר ארונוביץ
מלון קלאב רמון - חוויה אקסוסיבית
מצוקי צין, המפוסלים כמו ביד אמן ומכתש רמון שהוא פלא טבע אמיתי, מזמינים אתכם לבוא, לבקר ולהתרגש ממראות לא שגרתיים. במרחק קפיצה מהם, תמצאו את מלון קלאב רמון במצפה
נכתב ע"י אמיר ארונוביץ בקטגוריה בתי מלון בתאריך 18.03.14
אורי בראון
על מה יש להקפיד בבחירת חבילות נופש בטבריה ובים המלח?
טבריה וים המלח הם אחדים מיעדי הנופש הפופולאריים ביותר בישראל. על מה יש להקפיד כאשר אנו בוחרים במלונות במקומות אלו?
נכתב ע"י אורי בראון בקטגוריה בתי מלון בתאריך 31.05.14
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*