המדריך לחברת הדברה
צפיות: 1381 \\ מילים: 302 \\ פורסם בתאריך: 01.05.14
גם אם נבהלתם כאשר ראיתם מקקים לא כדאי למהר ולהזמין כל חברת הדברה שנקלעת בדרככם. כדאי לשאול משפחה או חברים לגבי חברות הדברה שניסו והיו מרוצים מהן. היום משתמשים לרוב רק בחומרי הדברה שהם ידידותיים לסביבה בניגוד לפעם. חשוב כי בסוף ההדברה תקבלו תעודת אחריות המבטיחה לכם בית נקי ממזיקים לשנה. בזמנו, היה נהוג לעבוד עם חומרי הדברה כימיים, אך כיום, עם המודעות לאיכות הסביבה, נוטים יותר לעבוד רק עם חומרי הדברה שאינם מזיקים לבני אדם ולחיות המחמד הנמצאות בבית או בסביבתו. יש הרבה חברות הדברה והתחרות היא גבוהה, אך חשוב למצוא חברות הדברה ידועות יותר על מנת שתצליחו בבחירת חברת הדברה שתהיה מקצועית.

כדאי למצוא חברת הדברה שקרובה למקום מגוריכם
חשוב כי תמצאו חברת הדברה שתהיה גם מקצועית וגם קרובה לביתכם. כאשר אתם מדברים עם חברת הדברה כדאי כי תציינו בפניהם כבר בטלפון, על איזה סוג של מזיקים מדובר. במידה והייתם מרוצים מהשירות של חברת ההדברה, כדאי כי תפנו אליהם שוב סמוך לסיום שנת האחריות שקיבלתם עבור ההדברה. מתברר שהדברה וניקיון הולכים בד בבד, במידה וראיתם מזיקים בביתכם, ככל שהבית יהיה נקי, ההרגשה שלכם תמיד שתהיה כאילו הבית הוא אינו נקי ובצדק. ברגע שתזמינו חברת הדברה, והבית יהיה נקי ממזיקים ההרגשה שלכם תשתפר ותהיו שקטים ממזיקים לשנה שלמה.

לשמור על בריאות בני המשפחה באמצעות הדברה מקצועית
יש הרבה מזיקים שאינם יכולים להיכחד באמצעות חומרי הדברה ביתיים, ולכן חשוב כי תזמינו חברת הדברה מובילה המדביר המהיר . יש מזיקים שיכולים לגרום למחלות קשות לבני המשפחה ולכם כמו למשל קרציות. אם יש בבעלותכם חיות מחמד, רצוי כי בכל שנה תבצעו הדברה בחצר ובבית נגד המזיקים המסוכנים כמו קרציות ופרעושים.  ההדברה היא חלק חשוב בתחזוקת הנכס בו אנו גרים וחכן, רצוי להקפיד על הדברה בכל שנה ורצוי מאוד שזו תהיה הדברה ירוקה. תוכלו תמיד לקבל המלצות על חברות הדברה מחברים ואם אין לכם כאלה, תמיד תוכלו להיעזר באתרי האינטרנט ולברר על חברות ההדברה המקצועיות הנמצאות קרוב לאזור מגוריכם.
מאמרים מאת shiri tayari
טיפים לרכישת סורגים מתקפלים
במאמר זה נספק לכם מספר טיפים איכותיים לרכישת סורגים מתקפלים. ראשית כל, נדון בסיבות לשמן יש צורך בסורגים מתקפלים, ומדוע הם עדיפים על הסורגים הקבועים.
פורסם בקטגוריה חלונות בתאריך 17.04.14
כיצד לבחור כורסא נכונה?
בשנים האחרונות, ככל שהטלוויזיה הפכה למרכיב מרכזי יותר ויותר בחיינו, גם כורסאות הפכו לרהיט חשוב בבית.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 14.11.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
eli levy
הדברה וחיות מחמד
אם אתם מגדלים חיות מחמד אין כל סיבה שתיאלצו להתפשר ולחיות בבית עם נמלים, ג'וקים וחרקים נוספים. ניתן לבצע הדברה גם בבתים בהם יש חיות מחמד. כל שעליכם לעשות...
נכתב ע"י eli levy בקטגוריה הרחקה והדברה בתאריך 19.06.13
אלעד אורי
תכנון בית בראיית מזיקים
איך לתכנן בית בצורה כזאת שלא יהיה אטרקטיבי למזיקים השונים
נכתב ע"י אלעד אורי בקטגוריה הרחקה והדברה בתאריך 21.04.13
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*