הכל בשביל חיית המחמד שלכם
צפיות: 1609 \\ מילים: 355 \\ פורסם בתאריך: 28.03.13
הכל בשביל חיית המחמד שלכם

בחנויות חיות תוכלו למצוא כל מה שחיית המחמד שלהם צריכה, זקוקה ואוהבת.כולל ייעוץ מקצועי בנושאים שונים הקשורים לבעלי חיים.

חנות חיות - אוכל לכלבים, תכשירים קוסמטיים וצעצועים:

בעלי הכלבים מביניכם, בוודאי אוהבים את הכלב שלכם, ורוצים להעניק לו את הטוב ביותר. צוות חנות חיות יוכל לייעץ לכם באופן מקצועי בכל מה שקשור לגידול וטיפוח כלבים.

אוכל לכלבים- תוכלו לבחור אוכל לכלבים שמתאים לכלב שלכם הן מבחינת גילו והן מבחינת גודלו. תוכלו למצוא מגוון של תכשירים קוסמטיים לטיפוח הכלב שלכם: שמפו, מברשות ומסרקים, וגם ביגוד לכלבים.

חנויות חיות מספקות ללקוחותיה גם תכשירים מצוינים לטיפול שוטף בכלב שלכם, בכל הנוגע לפרעושים וקרציות. צוות העובדים יכול לייעץ לכם בנוגע לתכשיר המומלץ, בהתאם לגדול הכלב, גילו ואורח  חייו במשפחה שלכם (למשל, האם הוא כלב של בית או כלב של חצר).

ומה לגבי צעצועים? - מי מאיתנו לא אוהב לצ'פר מידי פעם את הכלב שלו בהפתעה קטנה? צעצועי לכלבים מותאמים לכלבים, וללסתות השיניים שלהם, ומסיבים להם עונג רב.

צריכים אוכל לכלבים? נתקלתם בבעיה?

קורה שאנו רוכשים אוכל לכלבים ואילו לכלב יש טעם משלו. לא קרה שום אסון. זה קורה וזה בסדר גמור. שתפו את צוות חנות חיות, ויחד תוכלו למצוא אוכל לכלבים שגם יתאים לתקציב שלכם וגם לחיך כלבכם.

מובן שגורים ובוגרים אינם ניזונים מאותו אוכל לכלבים, היות וגור, כמו תינוק, זקוק לתזונה שונה מאשר כלב בוגר. לא רק שצרכיו הגופניים של הגור שונה מזה של הבוגר, אלא שגם יש להאכיל גור כמה פעמים ביום, בעוד שבוגר מקבל מנת מזון פעם או פעמיים ביום ולא יותר.

אוכל לכלבים שמיוצר בחברות אמינות הוא אוכל בריא, מזין, ומכיל את כל מה מרכיבי התזונה להם זקוק הכלב שלכם. כמובן, שיש אוכל לכלבים שמכיל מרכיבים איכותיים יותר מאשר מזון אחר לכלבים, ומכאן גם הפרשי המחירים בים זוגי המזון. אתם יכולים לראות זאת באופן דומה להפרשי המחירים בענף הפירות הירקות : פירות וירקות אורגניים הם יקרים יותר.

החתול שלכם מסרב לאכול?

צוות חנות חיות ישמח להתאים לחתול שלכם את המזון החביב עליו, על מנת שיהיה בריא, חזק וחיוני. אין סיבה להיכנס ללחץ- אוכל לחתולים קיים בשוק בשפע, וצוות חנות חיות בקי במקרים של חתולים "סרבניים". תוכלו לבחור אוכל לחתולים יבש או רטוב ולמצוא בקלות מזון איכותי, משביע ומזין, שגם יהיה טעים לחתול שלכם, ישמור בריאותו, חיוניותו, ויקנה לפרווה שלו מראה בריא ומבריק.
מאמרים מאת eli levy
מה כדאי לדעת לפני שמאמצים גור?
בחנויות רבות שמוכרות גורים ניתן לקבל אינפורמציה לגבי גידול גורים. מגדלי הגורים או אלה מביניכם ששוקלים לאמץ גור, את כל מה שעליכם לדעת או לרכוש.
פורסם בקטגוריה חיות בית בתאריך 21.04.13
שואב אבק רובוטי - טיפול יסודי בקרדיט האבק
קרדיט האבק הוא יצור מיקרוסקופי שחי בסביבה ביתית וניזון מתאי עור מתים שלנו שנשרו. קרדיט האבק נמצאת בכל בית: בין הרצפות, על שטיחים, מזרנים ובמצבורי אבק.
פורסם בקטגוריה ניהול ואחזקת מבנים בתאריך 27.03.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אודליה נתן
אימוץ גורי כלבים: כמה טיפים חשובים
ריכזנו עבורכם כמה טיפים חשובים באימוץ גורי כלבים. זכרו כי לאמץ גור דורש מחויבות ואחריות מצדכם אבל בתמורה תקבלו המון חום ואהבה.
נכתב ע"י אודליה נתן בקטגוריה חיות בית בתאריך 11.11.12
מעוניינים ליצור קשר עם eli levy? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*