היתרונות של ניסור בטון ביהלום
צפיות: 1449 \\ מילים: 302 \\ פורסם בתאריך: 17.03.16
ניסור בטון נחשב עד לאחרונה לפעולה מסוכנת ובעייתית. הניסור היה לא מדויק וגרר עמו המון לכלוך ופסולת. התהליך כולו היה מאט את כל עבודות השיפוצים, היות ולאחר השלמת הניסור או החיתוך בבטון היה צורך לבצע עבודות תיקונים ושיפוצים. אך הקידמה והטכנולוגיה הגיעו גם לתחום השיפוצים, והביאו לשכלול ופיתוח של כלי עבודה הרבה יותר מדויקים ועדינים שמאפשרים עבודות ניסור וחיתוך הרבה יותר איכותיות ומהירות. מסור יהלום הינו כלי עבודה חדיש בתחום, הוא מאפשר חיתוך בטון מדויק, מהיר, נקי וזול משמעותית מעבודות ההריסה הכוחניות שהיו נהוגות עד היום.
 
כל מה שלא ידעתם על מסור יהלום לצורכי חיתוך בטון
 
 עד היום עבודות ההריסה כללו ענני אבק ולכלוך, הן היו רעשניות והיוו מטרד סביבתי ניכר. מסור היהלום מאפשר לשנות את כל התמונה, הוא מאפשר עבודה נקייה ומדויקת ללא מטרדי רעש או לכלוך לסביבה ולשכנים. כמו כן, המסור מאפשר להשאיר את פני השטח חלקים וללא זיזים או גופים זרים הבולטים החוצה ועלולים להוות סכנה לעוברים ולשבים. אין ספק כי ניסור בטון באמצעות מסור יהלום הרבה יותר בטיחותי ויעיל משיטות הניסור שהיו נהוגות עד היום. כלי עבודה רוטטים עלולים להסב נזק בלתי הפיך למבנה, הרטט עלול ליצור סדקים בקיר ואף להסב נזק לדירות השכנים שיש להם לפחות קיר משותף אחד אתכם.
 
מה האתגר בחיתוך או ניסור בבטון לעומת קיר לבנים
 
אין ספק כי הבטון הפך לאחד החומרים החזקים והעמידים ביותר בעולם המודרני, המשמש לבניית בתים פרטיים ומבני ציבור ותעשייה שונים. פעמים רבות נוהגים לחזק את המבנה באמצעות מוטי ברזל שנועדו להעניק חוזק ויציבות נוספים למבנה, במיוחד כאשר מדובר במבנים גבוהים במיוחד. ברגע שמבנה בטון נבנה לפי תקנים מחמירים במיוחד, הוא יחזיק מעמד לאורך שנים. לכן חיתוך או ניסור מדויק של קיר שבנוי בצורה כזאת מהווה משימה מאתגרת, שיש לקחת ברצינות ולא לבצע בצורה חובבנית. ציוד שמתאים לעבודות ניסור או חיתוך בטון הכרחי על מנת לבצע עבודה מדויקת וסימטרית. מסור יהלום מאפשר בזכות מבנהו ומרכיביו העמידים לנסר ולחתוך בטון בצורה מדויקת ובטיחותית במיוחד. 
מאמרים מאת אלי גולד
אילת מאז ומעולם היא יעד מושלם
אילת מקנה לישראל את ההצלחה בתחום התיירות ונותנת אפשרות לאנשים רבים עם משפחות, ילדים, זוגות, קבוצות חברים ואפילו הסיפוק לבד, ליהנות מחופי הים האדום המרהיבים, פינ
פורסם בקטגוריה טיולים בארץ בתאריך 14.07.16
שיפוץ של מבנה בטון אינו דבר של מה בכך
כיום אפשר למצוא את הבטון בכל מבנה. עקב חוזק הבטון הוא משמש לבניית יסודות לבניינים, מרפסות, תקרות וממדים. ניסור בטון עוזר לעצב את הבטון לצרכים שלנו.
פורסם בקטגוריה אדריכלות בתאריך 14.07.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
ריהוט סלוני
ריהוט סלוני, משפיע על כלל אופי הבית שלנו
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 07.07.14
ליעד רוזנברג
עיצוב פנים לבית- מדוע זה כדאי?
ציטוט ידוע מדבריו של וינסטון צ''רציל: " קודם אנו מעצבים את ביתנו ובהמשך הבית שלנו מעצב אותנו" מבהיר ומחזק את הקשר בן עיצוב הבית והשפעתו על איכות חיינו.
נכתב ע"י ליעד רוזנברג בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.08.13
מעוניינים ליצור קשר עם אלי גולד? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*