היתרונות של ניסור בטון ביהלום
צפיות: 1491 \\ מילים: 302 \\ פורסם בתאריך: 17.03.16
ניסור בטון נחשב עד לאחרונה לפעולה מסוכנת ובעייתית. הניסור היה לא מדויק וגרר עמו המון לכלוך ופסולת. התהליך כולו היה מאט את כל עבודות השיפוצים, היות ולאחר השלמת הניסור או החיתוך בבטון היה צורך לבצע עבודות תיקונים ושיפוצים. אך הקידמה והטכנולוגיה הגיעו גם לתחום השיפוצים, והביאו לשכלול ופיתוח של כלי עבודה הרבה יותר מדויקים ועדינים שמאפשרים עבודות ניסור וחיתוך הרבה יותר איכותיות ומהירות. מסור יהלום הינו כלי עבודה חדיש בתחום, הוא מאפשר חיתוך בטון מדויק, מהיר, נקי וזול משמעותית מעבודות ההריסה הכוחניות שהיו נהוגות עד היום.
 
כל מה שלא ידעתם על מסור יהלום לצורכי חיתוך בטון
 
 עד היום עבודות ההריסה כללו ענני אבק ולכלוך, הן היו רעשניות והיוו מטרד סביבתי ניכר. מסור היהלום מאפשר לשנות את כל התמונה, הוא מאפשר עבודה נקייה ומדויקת ללא מטרדי רעש או לכלוך לסביבה ולשכנים. כמו כן, המסור מאפשר להשאיר את פני השטח חלקים וללא זיזים או גופים זרים הבולטים החוצה ועלולים להוות סכנה לעוברים ולשבים. אין ספק כי ניסור בטון באמצעות מסור יהלום הרבה יותר בטיחותי ויעיל משיטות הניסור שהיו נהוגות עד היום. כלי עבודה רוטטים עלולים להסב נזק בלתי הפיך למבנה, הרטט עלול ליצור סדקים בקיר ואף להסב נזק לדירות השכנים שיש להם לפחות קיר משותף אחד אתכם.
 
מה האתגר בחיתוך או ניסור בבטון לעומת קיר לבנים
 
אין ספק כי הבטון הפך לאחד החומרים החזקים והעמידים ביותר בעולם המודרני, המשמש לבניית בתים פרטיים ומבני ציבור ותעשייה שונים. פעמים רבות נוהגים לחזק את המבנה באמצעות מוטי ברזל שנועדו להעניק חוזק ויציבות נוספים למבנה, במיוחד כאשר מדובר במבנים גבוהים במיוחד. ברגע שמבנה בטון נבנה לפי תקנים מחמירים במיוחד, הוא יחזיק מעמד לאורך שנים. לכן חיתוך או ניסור מדויק של קיר שבנוי בצורה כזאת מהווה משימה מאתגרת, שיש לקחת ברצינות ולא לבצע בצורה חובבנית. ציוד שמתאים לעבודות ניסור או חיתוך בטון הכרחי על מנת לבצע עבודה מדויקת וסימטרית. מסור יהלום מאפשר בזכות מבנהו ומרכיביו העמידים לנסר ולחתוך בטון בצורה מדויקת ובטיחותית במיוחד. 
מאמרים מאת אלי גולד
אירופה הקלאסית היא היעד שתמיד שבים אליו
אירופה הקלאסית מלאה בערים מצוירות שכמעט ואפילו התמונה לא יכולה להראות את היופי הנשקף מהעיניים. תרבויות שונות מצויות באירופה ומציגות מאכלים שונים, היסטוריה שונה
פורסם בקטגוריה יעדים בעולם בתאריך 14.02.16
ים המלח - הרבה יותר מהמקום הנמוך בעולם
ים המלח הוא הנו ללא ספק המקום הנמוך ביותר בעולם והוא יעד פופולרי ומוכר לתיירים רבים מרחבי העולם וגם ישראלים רבים המגיעים מידי שנה.
פורסם בקטגוריה טיולים בארץ בתאריך 14.07.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
עיצוב חדרי ילדים
במאמר זה תוכלו לקבל סקירה קצרה על הרכבת חדרי ילדים מהמסד ועד לטפחות.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 10.04.14
shiri tayari
ריהוט סלוני
ריהוט סלוני, משפיע על כלל אופי הבית שלנו
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 07.07.14
מעוניינים ליצור קשר עם אלי גולד? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*