היתרונות של ניהול קמפיין ממומן עם מערכת מתאימה
צפיות: 1483 \\ מילים: 305 \\ פורסם בתאריך: 29.08.15
מערכת איכותית ונוחה יכולה לייעל את הביצועים של ניהול קמפיין ממומן. ניהול מן הסוג הזה מחייב התמודדות עם שורה ארוכה של קשיים, כאשר בין היתר יש צורך בהתאמת ביצועים ליעדים, קבלת לידים וניתוב אוטומטי ללקוחות קצה וכמובן מעקב, בקרה, ניטור ופיקוח. אלו כלים שונים שאמורים להיות מרוכזים בתוך מערכת אחת נגישה. מערכת מתאימה מייצרת יתרונות משמעותיים במהלך ניהול קמפיין והיא מיועדת לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים.

המימון של קמפיין פרסומי או שיווקי מחייב את העסק לחשוב מחוץ לקופסא. בשלב הראשון העסק מגדיר מטרות וצרכים ומפלח את קהל היעד. לאחר מכן הוא בוחר את הפלטפורמות המתאימות לשיווק. בין היתר, הוא יכול לבחור בין אתרי תוכן, רשתות חברתיות, מנועי חיפוש ועוד. רק בסוף השלב הזה הוא מפתח עמודי נחיתה ומתחיל לאסוף לידים. הלידים מרוכזים בתוך מערכת מבוססת ענן ותפקידה העיקרי הוא לסייע בניהול לידים באופן יעיל ויסודי.

טיפים לניהול מוצלח של קמפיין

השקעה של משאבים וכספים לא מבטיחה הצלחה. הטיפ החשוב ביותר בניהול מוצלח של קמפיין באינטרנט הוא לעקוב אחר הביצועים בזמן אמת, כדי לבצע התאמות ושינויים. מערכת לידים מבוססת ענן מספקת את הפתרון הזה. היא מסייעת לקליטה אוטומטית של לידים איכותיים וכך חוסכך זמן. בנוסף, היא מבצע טיוב לידים ומאפשרת נגישות מלאה עם ממשק נוח וברור. המערכת מבטיחה עבודה מול מספר ערוצים במקביל וכך היא נותנת מענה על כל הצרכים במהלך ניהול קמפיין ממומן.

בעלי עסקים צריכים להתקין מערכת לניהול פרפורמנס ברמה גבוהה, לבדוק האם הקמפיין משיג את היעדים ולבצע את ההתאמות הנדרשות. המערכת נוחה מאוד לתפעול והיא אינה דורשת שום סוג של ידע מוקדם.

כיום כבר לא צריך להמר על ניהול תקציב לקמפיינים או לפרוץ את מסגרת התקציב בגלל ביצועים שלא עומדים ביעדים. אפשר לשלב בין היתרונות של כלים טכנולוגיים שונים, להתאים את התקציב לאופי הפעילות ולנהל אותו על בסיס החלטות נכונות.
לסיכום, קמפיין ממומן יכול להרחיב משמעותית את רווחי העסק. השאלה היחידה מבחינת בעלי העסק היא כיצד מפיקים ממנו את המרב. הדרך לעשות זאת עוברת במערכת ניהול לידים איכותית וברמה גבוהה.
תגיות: לידים
מאמרים מאת יוסי כהן
ניהול קמפיינים מוצלח
במידה ואתם מעוניינים להיעזר בשירות של ניהול קמפיינים, חשוב מאד שתבינו מה מאפיין ניהול מוצלח.
פורסם בקטגוריה פרסום באינטרנט בתאריך 14.01.15
מאמרים נוספים מהקטגוריה
טל גולדפרב
שיווק עסקים באינטרנט עם התחייבות לתוצאות
אנחנו בחברת Revolution, מבינים שכדי לעמוד ביעדים הרצויים בזירה הוירטואלית, חשוב לדעת לפנות לחזיתות הנכונות ולפעול בהדרגה אך ביעילות לאחר גיבוש אסטרגטיית שיווק.
נכתב ע"י טל גולדפרב בקטגוריה שיווק ואסטרטגיה בתאריך 02.11.12
אמיר ארונוביץ
תרגום מאנגלית לעברית - ללא הרבה מאמץ
rnאחד המוסדות שמרבה לתרגם מאנגלית לעברית הוא האקדמיה אבל, במדעי הטבע הדברים מסתבכים כי תרגום של מאמרים מדעיים מאנגלית לעברית נדרש לכל כך הרבה מאמץ,
נכתב ע"י אמיר ארונוביץ בקטגוריה שיווק ואסטרטגיה בתאריך 11.02.14
מעוניינים ליצור קשר עם יוסי כהן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*