החומר שכבש את עיצוב הפנים: הבטון
צפיות: 1396 \\ מילים: 476 \\ פורסם בתאריך: 29.12.15
רבים מאיתנו מכירים את הבטון בהקשר של בנייה או בשימוש בבתים יוקרתיים, אך מסתבר כי הבטון הוא חומר גמיש ואיכותי אשר מהווה בשורה חדשנית בעולם העיצוב והריהוט. בזכות גמישותו, ניתן להשתמש בבטון כמעט בכל סוגי העיצוב והריהוט. עולם הבטון שבהתחלה עורר עניין רב בקרב מעצבים ואדריכלים, הספיק כבר לכבוש את עולם הריהוט הביתי ולעורר עניין רב בקרב רבים מאיתנו.

<איכות החומר
הבטון הוא לא רק חומר גמיש הניתן לניסור ועיצוב, מדובר בחומר איכותי אשר הפך נוח לייצור ולשימוש. עם ההתפתחות של הטכניקות הקיימות להפקת רהיטים וחיפויים מבטון, מדובר בחומר אשר באמצעותו ניתן לייצר רהיטים מעוצבים בצורה החדשנית והמעניינת ביותר. חברות רבות כבר החלו לזהות את טרנד הבטון, חלק מן החברות מצאו טכניקות ייחודיות לייצר משטחי בטון במדינות המזרח בדרך אקולוגית ונוחה אשר מאפשרת ליצור פלטות בטון קלות אשר מהן מייצרים פינות אוכל, סלונים, מזנונים ועוד מגוון רהיטים איכותיים ומעוצבים.
חומר שימושי וגמיש
רהיטים מבטון משמשים רשתות רבות ברחבי הארץ, בין אם משתמשים בבטון נקי או בבטון בשילוב עם חומרים נוספים, הבטון משתלב היטב בכל סוגי הריהוט והעיצוב. גמישות הבטון והשימושיות הרבה שלו, הפכו אותו גם לחומר אשר משמש טכנולוגיות מתקדמות. אחת מן הטכנולוגיות האלו, היא פיתוח שמאפשר כיפוף של הבטון. הבטון המכופף מאפשר לאזן את החלל, זאת בנוסף לטכניקות ייחודיות המאפשרות להשתמש בבטון באמצעות יציקת בטון מאסיבי לתבניות רכות אשר משמשות לצרכי עיצוב וטכניקות עבודה ישנות יותר כמו ניסור בטון במסור יהלום ששומר על מבנה העיצוב הכללי ללא פגיעה בחומר.

גמישותו ועמידותו הרבה של הבטון מאפשרת להשתמש בו עבור כל עיצוב כמעט וכל ריהוט קיים, הוא נותן לנו מבחר אינסופי בכל הקשור לעיצוב. הבטון בעל טקסטורה אשר מתאימה לקווים הנקיים והאסתטיים שמאפיינים את הבתים של היום, זאת בנוסף להיותו בעל מראה רענן וצעיר. המראה היפה והנעים בתוספת היותו גמיש ויציב, הופכים את הבטון לפתרון אופנתי ואיכותי בכל הקשור לריהוט הבית ועיצובו.
שילוב מנצח עם חומרים נוספים
ייחודו הרב של הבטון הוא בזכות היכולת שלו להשתלב עם חומרים נוספים, שילוב מעניין ומאוד ומומלץ הוא עם עץ וזכוכית. העץ משתלב עם הבטון ומוסיף למראה הנקי חמימות ובולטות. הבטון הוא חומר בעל תכונות של חומר טבעי, מה שמאפשר לו גם שילוב מעניין עם זכוכית, מתכת ופלסטיק.

הבטון בעל הצבע האפור, זוכה לפופולאריות רבה בעקבות העובדה כי אפור נחשב לאחד מן הצבועים האהובים בעיצוב הבית ובריהוט. הפופולאריות הרבה מעודדת מעצבים רבים לבצע עבודות בטון מגוונות, הדבר בולט מאוד ואנו זוכים לראות עבודות חדשניות ומתקדמות כמו רובוטים, משחקים ופאזלים מיוחדים אשר הוכנו בעזרת בטון.
ההתקדמות של הבטון והיותו טרנד אופנתי, זוהי עובדה בולטת מאוד אותה ניתן לראות בשימוש ההולך וגדל ברהיטי בטון, שולחנות, שידות, כיסאות ומזנונים. השימוש בבטון בולט גם בגופי תאורה, חיפויים וכיורים.

לסיום, הבטון הוא חומר גמיש ועמיד מאוד, יתרונותיו הרבים מאפשרים לו להשתלב עם חומרים רבים ובעצם כמעט בכל סוג עיצוב האפשרי. יתרונות אלו לא נעלמו מעינם של אנשי מקצוע וחובבי עיצוב רבים ברחבי העולם אשר משתמשים בו בריהוט ועיצוב הבית. השימוש בבטון בריהוט הבית ובעיצובו מבטיח לנו הנאה מעיצובים חדשניים ואופנתיים אשר מבטאים את צו האופנה, זאת יחד עם הנאה מחומר עמיד ואיכותי בעל רמת גימור משובחת.
א.א המנסרים
א.א המנסרים
חברה מובילה המתמחה בביצוע מגוון עבודות בטון, הכוללות ניסור, חיתוך וקידוח בטון. החברה מספקת שירות בפריסה ארצית ועושה שימוש בטכנולוגיות ובציוד מתקדמים בתחום.
מאמרים נוספים מהקטגוריה
DSD STUDIO
כיצד בוחרים מעצבי פנים
יש דבר מה המשותף לסביבת מגורים ולסביבת עבודה גם יחד. לא משנה אם מדובר בבית מגורים פרטי, בדופלקס או בדירה.
נכתב ע"י DSD STUDIO בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 28.10.14
eli levy
החומרים מהם עשויים מזרנים
מזרנים עשויים מחומרים שונים, וזאת הודות לטכנולוגיות החדשות שנכנסו בשנים האחרונות בתחום ייצור מזרנים.
נכתב ע"י eli levy בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 05.05.13
מעוניינים ליצור קשר עם א.א המנסרים? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*