החומרים מהם עשויים מזרנים
צפיות: 1647 \\ מילים: 302 \\ פורסם בתאריך: 05.05.13
החומרים מהם עשויים מזרנים

מזרנים עשויים מחומרים שונים, וזאת הודות לטכנולוגיות החדשות שנכנסו בשנים האחרונות בתחום ייצור מזרנים. בעל עת, יצרני המזרנים מחפשים אחר הטכנולוגיות הטובות ביותר אשר יקנו לגוף את התמיכה ואת המנוחה הטובה ביותר בעת שנת הלילה. אם בעבר הכרנו את מזרני הספוג או מזרני הקפיצים, הרי שכיום, גם כן משתמשים באותם חומרים, אך בשילוב של טכנולוגיות חדשניות, אשר שיפרו את מנגנוני התמיכה ומותאים יותר למבנה הגוף ובעלי דרגות קושי משתנות, בהתאם לצרכים השונים של בני האדם. לפניכם, סקירה קצרה אודות החומרים מהם עשויים מזרנים חדשניים ואיכותיים.

מזרונים מקפיצים

כולנו זוכרים את מזרוני הקפיצים הפופולאריים, אך הודות לטכנולוגיות ושיכלולים בתחום מזרני הקפיצים, כבר לא מדובר בשורה של מזרנים הנועדו לצורך תחושת הציפה, אלא קפיצים מבודדים בכיסים אישיים, אשר לכל אחד מהם יכולת לשאת את משקל הגוף, ללא כל הפרעה לבן או בת הזוג במשך שנת הלילה.

מזרונים מלטקס

כאמור ישנם סוגם רבים של חומרים מהם עשויים מזרונים כך למשל מזרונים העשויים מחומר הלטקס הינם מזרנים העשויים משכבות לטקס בעלי גמישות מסויימת, קפיציות ורכות, אך יחד עם זאת מעניקים תמיכה טובה מאוד. מזרוני לטקס נחשבים למזרנים ידידותיים לסביבה מאחר וחומר הלטקס הינו חומר מתכלה.

מזרונים מויסקו

מזרונים אלו עשויים משכבות של ויסקו ומעניקים תמיכה טובה מאוד לגוף. מזרני הויסקו בדרך כלל יהיו קשיחים יותר ועל כן הם מתאימים למי שאוהב מזרון קשיח במיוחד. לויסקו יתרון רב בכך שהוא בעל יכולת זכירה של מבנה הגוף אשר יוצר התאמה טובה מאוד לכל אדם ואדם.

מזרונים מכריות אוויר
כריות אוויר הינם אלמנט חדש בתחום ייצור המזרנים, ולמעשה, מדובר בכריות המחזיקות בתוכן אוויר כלוא אשר ניתן לכיוונון בהתאם לצרכים המשתנים של כל אדם.

לכל החומרים הללו יש את היתרונות ואת החסרונות שלהם, מה שעדיף ומומלץ על ידי אדם אחד אשר ישן על מזרון כזה או אחר, ייתכן ולא יתאים לאדם אחר שכן לכל אחד צורך שונה. לכן, בבואכם לרכוש מזרון חדש, חשוב מאוד לבדוק באופן עצמאי את סוגי המזרנים ולעשות את הבחירה המתאימה ביותר בעבורכם.
מאמרים מאת eli levy
רהיטים מעוצבים: לאנשים שחשוב להם
רהיטים מעוצבים מתאימים למגוון רחב של סגנונות עיצוב. בין אם אתם אוהבים סגנון מודרני ובין אם אתם אוהבים סגנון מיושן ועתיק, תוכלו למצוא רהיטים מעוצבים לרהט מהם...
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 22.04.13
ריהוט לבית מעץ דרך נגריות
לרמה האיכותית של העץ, לא ניתן למצוא שום אלטרנטיבה גם אם מדובר בחומרי גלם נפוצים ופופולאריים בתעשיית הרהיטים. מפאת העובדה הזאת העץ, מצליח לשמור על ייחודו...
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 26.03.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
צאלה סבן
אין צורך בלקחת משכנתא כדי לעצב מחדש את המטבח
רעיונות קטנים יכולים להביא לעיצוב חדשניrnהבחירה המושלמת לעיצוב המטבח- מטבח לבן
נכתב ע"י צאלה סבן בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 17.03.16
shiri tayari
מיטות לילדים שכולנו אוהבים
מעוניינים לדעת כיצד ניתן להשיג מיטות לילדים בזול ? במאמר זה נסקור אלו מיטות לילדים קיימות בשוק ונציע לכם דרכים לאתרן במהירות. מיטות לילדים עשויות להיות לולים לת
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 31.05.14
מעוניינים ליצור קשר עם eli levy? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*