הובלות קטנות – השוואת מחירים
צפיות: 1517 \\ מילים: 312 \\ פורסם בתאריך: 08.02.15
הובלות קטנות הן הובלות בהן מובילים תכולה עבור 1-3 דיירים בממוצע אשר חיים יחד בדירה או מתחם דירתי משותף. בהובלות כאלו, המחיר נפרס על פני סעיפים רבים, ולכן בטרם מסכימים לעסקה חשוב לבקש מהמזכירות בחברה שתפרוס לכם את החשבון למרכיביו תוך פירוט מה עומד בבסיס כל מרכיב. ביצוע פעולה זו פעמים רבות תאפשר לכם לפרק את מרכיבי הצעת המחיר בחברות ולבדוק מהי החברה הזולה ביותר. בסוף המאמר, נלמד לבדוק האם מחיר זול מציין בהכרח שמדובר בשירות יעיל וכדאי לצרכן, או לא.

היקף התכולה

מרכיב בהצעת המחיר המציין כי סיבת התשלום היא הצורך להעביר תכולה בהיקף בסדר גודל מסוים. היתרון: כעת אתם יודעים מהו משקל התכולה שלכם בק"ג ומהו נפח התכולה שלכם. כעת ניתן יהיה לבדוק נתון זה בחברות אחרות ולבחון היכן יש הוזלה/ייקור.

מיקום הדירה בבניין

סעיף המציין כי סיבת התשלום היא גובה מסוים בו הדירה שלכם נמצאת ביחס לקרקע או ביחס לשאר הדירות בבניין. ככל שהדירה ממוקמת גבוה יותר – מחיר ההובלה יקר יותר. אולם גם כאן, ישנן חברות שמספקות מחיר טוב יותר מקודמותיהן. יש לבדוק זאת היטב בטרם אישו ההובלה הסופי לחברה מסוימת.

מרחק הנסיעה

המרחק בין המוצא ליעד. הובלה למרחק גדול תתומחר יקר יותר מהובלה למרחק קרוב. יש לוודא מהו המחיר בחברת הובלות מהירות בא א מובילים . ברוב החברות – יהיה תמחור סעיף זה צמוד לתעריפי הבנזין והסולר, ולכן כדאי גם לבדוק מהו התעריף שלהם מקרוב, ואיזו חברה נושקת למחירי העלות של חומרי גלם אלו.

מצאנו חברה המספקת מחיר זול וצודק. האם היא תהיה בהכרח החברה שנבחר?

והתשובה לשאלה זו היא שלא בהכרח. יש לבחון מה החברה מציעה לכם: מה אתם מרוויחים מזה שאתם לקוחות של אותה חברה – מלבד המחיר. אחרי הכל גם הוצאה זולה על הובלה קטנה היא הוצאה ויש לוודא שאין כל פשרות בנושא שמירה מוחלטת על הציוד שלכם ללא שברים וסדקים, העמסת ציוד יעילה, ונסיעה מהירה ואמינה ליעד שלכם ללא עיכובים. כמובן שרצוי לוודא שהחברה לא תשאיר שיירים ולכלוך בשטח ההובלה לטובת הדייר הבא אחריכם או מי שצפוי לשהות בנכס לאחר שתעזבו אותו.
מאמרים מאת gila asayag
הסרת משקפיים בלייזר – סיכונים
מאמר זה הנו מאמר מידע אודות הסיכונים שבהסרת משקפיים בלייזר. ניתוח הסרת משקפיים בלייזר מכיל לא מעט סיכונים שחשוב לקחת אותם בחשבון בטרם ההרשמה לניתוח.
פורסם בקטגוריה בריאות עיניים בתאריך 29.12.14
דודי שמש המתאימים לשימוש מוסדות
בכל מקום בארץ אם בבתים פרטיים ואם בבתי עסק או מוסדות, ישנם דודי שמש המתאימים למוסדות, כמו בתי מלון, צימרים, בתי חולים ועוד.
פורסם בקטגוריה דודי שמש בתאריך 31.01.15
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מעוניינים ליצור קשר עם gila asayag? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*