הובלות בצפון - מה שצריך לדעת
צפיות: 1392 \\ מילים: 304 \\ פורסם בתאריך: 18.06.14
כאשר לקוחותינו מחליטים לאגד את צרור חייהם במארזים שונים על מנת להעביר מטלטליהן מהמקום האחד למשנהו, חייבת להיות תשובה הולמת לבחירתם. היות ומדובר לא רק ציוד שנערם ומוצפן בקופסאות גדולות וקטנות, מפורק לגורמים ומורכב בחזרה. מדובר על תהליך ארוך ומייגע שלעיתים גובה כאבי גב וראש, החלטות חפוזות, הערכות שגויה ואלמנטים נוספים היכולים להיחסך מהלקוח על ידי בחירה נבונה של הובלות בצפון.

עצות יעילות למעבר דירה

חברות המתמחות במעברי דירה בצפון לסוגיהן, מחויבות בשירות אמין שכן מדובר על ציוד אישי ויקר ערך מבחינה סנטימנטלית. צוות מקצועי זה מורכב מאנשי מקצוע המתמקצעים בתחום ההובלה באזור הצפון. הצוות מכיר ויודע את אופן העבודה המתבקשת על בוריה. זאת ועוד, הוא מכיר בעובדה כי יש לתשאל את הלקוח בדבר כבודתו על מנת לאפשר שירות יעיל ומשביע רצון. גורמים שונים נלקחים בחשבון על ידי הובלות קטנות בצפון למטרת תמחור סביר ותפקוד יעיל ומהיר.

במעבר דירה יש לקחת בחשבון את כמות הציוד הנערם, כלומר כמות הארגזים שיש להעביר ממקום אחד למשנהו. התמחור נעשה בהתאם לכבודה הקיימת. בכל צוות הובלות קטנות בצפון מוסמך איש מקצועי על פירוק מרכיבים גדולים כגון מיטות, שידות, נישות מרובות מדפים וכדומה. עליו מוטלת האחריות להרכיב את הציוד חזרה לשלמותו בבית החדש באופן מקצועי.

אלמנטים חשובים במעבר דירה

חברת הובלות תדאג לכך שכליי רכבה יהיו מותאמים להובלה מבחינת גודלם ורוחבם, כמו כן, יוודא כי הרכב תקין לשימוש ומטופל כהלכה. צוות חברת הובלות בצפון לוקח אחריות בדבר נזקים העלולים להתרחש בתהליך מעבר הדירה ומתחייב לשמור על החפצים באופן חסר תקדים היות ומודע לרגישות הלקוח בנוגע לתכולת חייו המצויה בארגזים, מפורקת לנגד עיניו. לקוח מרוצה מבחינת צוותי הובלות קטנות בצפון הוא לקוח שאינו חש בצורך להעיר בנוגע לאופן בו מתנהלת ההובלה עצמה.

היות ומדובר על שימוש בכוח פיזי, צוות המובילים בצפון מתודרך להפעלת גופו בצורה נכונה על מנת לאפשר לו לפעול באופן יעיל ללא תקלות ולבצע את העברת תכולת הדירה ללא פגע. חשוב לציין כי הצוות מחויב לשירות איכותי וזמין גם בנושא העברת משרדים ובתי עסק.

מאמרים מאת penhas abarzel
חברת הובלות ביקנעם
מעבר לעובדה שיקנעם בכלל לא ירושלים העיר יקנעם נחשבת ל'עורק' וצומת תחבורתי אח שלי המעלה הראשונה. בטח כאשר העיר יקנעם 'מחוברת' מגר ותו לא לכל פלך הצפון, כולה.
פורסם בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 31.05.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ליאת מנדלסון
מצברים לרכב
אתם מתעלמים מהבעיה ויום למחרת בזמן התנעה הרכב איננו מגיב כל כך ומשתהה זמן רב. אם כל הסימנים הללו אינם זרים לכם, ככול הנראה שהמצבר שלכם עומד לשבוק חיים.
נכתב ע"י ליאת מנדלסון בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 30.03.13
ניר רביב
גולפית – רכב תפעולי חשמלי
גולפית – רכב תפעולי חשמלי פשוט ונוח ביותר לשינוע עובדים וסחורה בתוך מפעלים או מבנים ציבוריים גדולים. גולפית מיועדת לצורכי ניידות, היא נוחה להפליא.
נכתב ע"י ניר רביב בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 29.08.15
מעוניינים ליצור קשר עם penhas abarzel? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*