ההשמנה כמחלת הדור – מה עושים?
צפיות: 1383 \\ מילים: 303 \\ פורסם בתאריך: 31.01.16
אין ספק שהשמנה כבר מזמן הוכתרה כמחלת הדור הנוכחי. בעוד אנחנו כבני אדם הולכים ומשמינים, המחקרים הולכים ומתפתחים ויוצרים קשר ברור בין השמנה לבין מגוון רחב של מחלות, כאשר העיקריות בהן הן מחלות לב, סכרת ויתר לחץ דם. מחקרים חדשים אף הוכיחו קשר ניכר בין השמנה לבין עליית הסיכוי לחלות בסרטן השד.

מתחילים בהעלאת מודעות
למרות הנתונים המדאיגים והמחלות המתפרצות בסטטיסטיקות נוראיות לעומת עשורים שעברו, אנחנו עדיין ממשיכים לאכול ונראה כי שום דבר לא עוצר אותנו. אז מה אפשר לעשות כדי להוריד במשקל ולהפוך בריאים יותר? ראשית, מודעות. יתכן וזה נשמע מוזר, אך רוב האנשים אינם מודעים באמת לנזקיה הפוטנציאלים של מגפת ההשמנה, וגם לא ליתרונות שהם יכולים להרוויח אם ירדו במשקל. הפצת מידע נכון ועדכני, שאינו מבוסס על טקטיקות הפחדה אלא על מדע ומחקרים מבוססים, יכול לשנות מאד את תפיסתנו כחברה.

מציאת פתרונות יעילים
אין ספק שאחת התעשיות הגדולות בעולם כיום היא תעשיית הדיאטות, אליה הצטרפה תעשיית הניתוחים הבריאטרים (המכונים "ניתוחי קיצור קיבה"). מדי יום מתגלות עוד ועוד דיאטות חדשות ומהפכניות שנועדו לשבור את השוק ולגרום לנו להוריד עשרות קילוגרמים ללא מאמץ, ועוד שיטות ניתוחיות מתפתחות כדי להתאים אל המטופלים. אין להאמין לכל אותן הבטחות, בדיוק כשם שאין לפסול אותן באופן מיידי. העבודה שלנו כאנשים המעוניינים להפוך בריאים יותר, היא לעשות את המחקר הנדרש. מה הדיאטה מבטיחה? כיצד היא פועלת? האם היא נמצאת תחת אישור של משרד הבריאות? האם ישנם סיפורי הצלחה מוכרים? האם הדיאטה הזו בכלל מתאימה לי ולאורח החיים שלי? האם עליי לשקול ניתוח והאם אני מועמד מוצלח?

לא לוותר על התזוזה
לא משנה באיזה תהליך דיאטטי בחרנו, גם באופציה הניתוחית, עלינו לזכור שדיאטה עובדת במיטבה רק עם אימוני כושר ופעילות גופנית קבועה. שילוב יעיל של תזונה נכונה ואימונים יכול להציג תוצאות משמעותיות, כמו כל דיאטה קיימת בשוק. במידה ואתם מוצאים את עצמכם במחסור בזמן, תוכלו לבחור באימוני EMS אשר מצליחים לספק אינטנסיביות של 4 אימונים שלמים במכון הכושר, באימון אחד בן 20 דקות, פעם בשבוע.
מאמרים נוספים מהקטגוריה
סאלי ברנס
דיאטת ניקוי רעלים
דיאטת ניקוי רעלים לא רק מבטיחה לכם גוף בריא וחזק יותר תוך שלושה שבועות בדיוק, אלא, שדיאטת ניקוי רעלים משילה ממכם קילוגרמים רבים, בקנה מידה ששום דיאטה אחרת, ולו המהירה ביותר לא תצליח
נכתב ע"י סאלי ברנס בקטגוריה תזונה בתאריך 29.12.13
קרוספיט חיפה
קרוספיט בשילוב עם תזונה זה מתכון מנצח
תזונה תוך כדי אימון קרוספיט היא דבר חשוב.
נכתב ע"י קרוספיט חיפה בקטגוריה תזונה בתאריך 22.04.14
מעוניינים ליצור קשר עם רוני שרון? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*