הדרך אל הכושר
צפיות: 1267 \\ מילים: 301 \\ פורסם בתאריך: 25.07.16
כל הזמן אומרים לנו עד כמה זה חשוב לשמור על הבריאות אז התחלנו לאכול נכון ארוחות מסודרות שבהן לא חייבים לסיים את כל מה שקיים על הצלחת ומצד שני גם לא מעמיסים יתר על המידה מזון עליה מלכתחילה. אנחנו מקפידים על אכילה רבה של ירקות מסוגים שונים, וגם מעשירים את התפריט היומי עם פרי אחד או שניים לארוחת עשר מזינה. הפסקנו לצרוך בצורה מופרזת מוצרים העשירים בשמן, מלח וסוכר והתחלנו באופן כללי לגלות עד כמה העולם שלנו היה מורכב משלושת אלה הרבה בשל כל אותם מוצרים מעובדים מוכנים מראש שמחכים לנו בכל סופר קטן או גדול.

כל זה טוב ויפה ואפילו עוזר לנו להוריד במשקל לאורך זמן, אך מה לגבי החיזוק של הגוף מבחינת מפרקים ושרירים שאי אפשר לדלג עליו מבלי לבצע פעילות גופנית חשובה? לא לכל אדם יש את הזמן לגשת אל חוג או להירשם אל מכון כושר שלא תמיד יש חשק לצאת אליו, במיוחד בחורף. הפתרון האידיאלי הוא שימוש בדגם נבחר של הליכון מתקפל שהופך להיות הדבר הטוב הבא עבורנו.

לא צריכים מכון כושר

עדיין מהססים לגבי רכישה של מכשיר כושר? להלן כמה יתרונות בולטים שיכולים לסייע לכם להתקדם בדרך אל הכושר.

קל יותר להתמיד - מכירים את כל אותם התירוצים שקיימים בעולם למה לא לצאת אל עבר מכון הכושר הקרוב אל הבית? אנחנו עייפים, אין כוח להניע את הרכב, יורד מבול בחוץ, חום אימים בחוץ, הבגדים של הכושר בכביסה...כל אלה לא תקפים כאשר ישנו הליכון מתקפל בחדר הפנוי שאליו אתם יכולים להיכנס עם המיזוג של הבית, הבגדים שבא לכם ללבוש כרגע וללא מאמץ נוסף מלבד זה של הפעילות עצמה.

פשוט יותר משתלם - כמות הפעמים שבה תבצעו פעילות על גבי מכשיר שזמין לכם בצורה גבוהה ביותר היא הרבה יותר גבוהה מכל אותם פעמים שבהם תספיקו לפקוד את המנוי שלכם במכון הכושר, לכן כל השקעה שתבצעו ברכישה של מכשיר מסוג הליכון תחזיר את עצמה בהשוואה למנוי בחדר כושר כבר בשנה הראשונה ואף פחות ממנה.
מאמרים מאת ניר שרמן
מידע הכרחי לעיצוב חדרי נוער
החדר של הילדים שלנו הנו יותר מרק מקום בו הם ישנים ומתלבשים, אלא מדובר בחלל אישי בו הם ממפתחים ,מבלים זמן רב, חושבים, חולמים, לומדים וגדלים.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 24.09.14
תמונה לא חייבים לתלות על קיר
עבר הרבה מאוד זמן מאז שחולצות עם הדפסה נכנסו אל ארון הבגדים של כולנו, ובהחלט לא נראה כי הן הולכות לצאת ממנו בזמן הקרוב, בייחוד עם המגוון העדכני והאיכות של ההדפס
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 21.02.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
קרוספיט חיפה
קרוספיט ויכולת שריפת שומנים
בשיטת אימון פונקציונאלי, כגון שיטת קרוספיט, האימונים הם אינטנסיביים, מגוונים ומטרתם לפעול על מספר גורמים. שיטה זו עוזרת לשריפת שומנים בצורה היעילה ביותר.
נכתב ע"י קרוספיט חיפה בקטגוריה אימונים בתאריך 03.02.14
ערן שמעוני
הצל את עצמך - קורסי הגנה עצמית בשיטת אחד על אחד
היי חברים שמי ליאור ואני מאמן קרב מגע בשיטת אחד על אחד, בעל ניסיון רב בהעברת קורסים בהגנה עצמית לגברים, נשים וילדים מזמין אתכם לבוא ולהתרשם
נכתב ע"י ערן שמעוני בקטגוריה אימונים בתאריך 29.12.14
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*