הדפסה על זכוכית
צפיות: 1370 \\ מילים: 328 \\ פורסם בתאריך: 21.02.16
כיום אפשר לראות דוגמאות רבות של הדפסה על זכוכית בעיקר במטבחים מעוצבים, בחיפוי זכוכית מלא או חיפוי זכוכית על ארונות מרכזיים הנפתחים באמצעות קלאפה ומסגרת אלומיניום ואליהם הזכוכית מחוברת, ביצוע עבודות מטבח מקצועיות יכולות להעזר גם בהדפסה על חומרים קשיחים בכדי ליצור אינסטרומנט עיצובי העובר על כל דלתות המטבח המודפס באמצעות טכנולוגיית UV במדספת מותאמת המדפיסה על חומרים קשיחים, לפני ההדפסה היצרנים מורחים פריימר בשקיפות מלאה בכדי ליצור חיזוק להדפסה שלא תרד מהפלטה עליה הדפסנו, לאחר מכן מעבירים את הפלטה הזו למכונת חיתוך בלייזר או סי אן סי ומבצעים חיתוך של ארונות המטבח הכוללת גילופים וחריטות על ידי מכונה שלטת מחשב בדיוק מדהים עד למאית הס"מ.

מכונת ההדפסה על חומרים קשיחים לרוב עובדת עם מספר רב של ראשי הדפסה בכדי להגיע להדפסה רחבה ומילוי חומר גלם ב100%, בגלל שתחזוקה של 10 ראשי הדפסה היא לא זולה, בטח ובטח שמדובר בהחלפה שלהם בעלות של כ120,000 שח אזי ההדפסה תהיה הדפסה איכותית אם כי לא בטוח זולה במיוחד, כיום החברות הסיניות מייצרות העתקים של דגמים של מכונות אלו במחירים של כ33% ממחיר מכונה מקצועית וכך גם התחזוקה אך צריך לשים לב לאיכות ההדפסה אצל כל יצרן מכיוון שהמכונות הסיניום לא מתקרבות לאיכות הדפסה של המכונות המקצועיות למרות שהם מדפיסים על 1440 DPI, כמו המכונות המקצועיות.

הדפסה על חומרים קשיחים נותנת גם פתרון מצויין להדפסה על חומרים קשיחים נוספים כגון אלומיניום, לא מעט אמנים כיום מבצעים הדפסה על אלומיניום או קרמיקה, והמכונות האלו נותנות פתרון מדוייק ואיכותי בהרבה ממכונות הסולימציה שהיו קיימות עד היום בשוק להעביר הדפסה בחום על חומר קשיח, מה שגם זה מובא לידי ביטוי במחיר מכונת הסובלימציה שהוא פחות מ1% ממכונות ההדפסה על חומרים קשיחים, אך בגלל רמת האיכות הגבוהה של מכונות הדפסה הללו המחיר בסופו של דבר מצדיק אותם גם ליצרן וגם ללקוח הסופי שמעוניין בהדפסת איכות על חומרים קשיחים.
לא מעט יצרנים המחזיקים במכונת הדפסה על חומרים קשיחים מחזיקים גם במכונות חיתוך צורני של חומרים קשיחים על מנת לתת מענה מושלם ללקוח ולייצר עבורו מוצר קשיח המודפס וחתוך במכונת חיתוך בלייזר או מכונת חיתוך במקדח מכונת הסי אן סי.
אריאל לוי
אריאל לוי
אריאל לוי
המפעל
www.ha-mifal.co.il
מאמרים מאת אריאל לוי
חימום תת רצפתי
מערכת החימום התת רצפתי הינה מערכת חימום מהטובות היעילות והמתקדמות בעידן המודרני, העובדת על מספר עקרונות, מערכת זו הינה תחליף יעיל, למערכות חימום סטנדרטיות.
פורסם בקטגוריה בית חכם בתאריך 17.03.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אסף ברנר
תשמישי קדושה - לשמר פיסת היסטוריה ותרבות בבית
אני מוכן להעריך, שגם בביתו של האתיאיסט היהודי הגדול מכולם, נמצא כלים יהודיים שונים. אלו יכולים להיות מנורה של חנוכה,פמוטים לשבת,כיפה,תפילין, טלית או כל דבר אחר
נכתב ע"י אסף ברנר בקטגוריה אמנות בתאריך 09.11.12
ניר שרמן
תכשיטים שהם יצירות אומנות
תמיד אפשר לראות כיצד עיצובים מודרניים מקבלים את ההשראה מעיצובים ישנים וכיצד כל האופנה של חזרה אל העבר היא לעיתים טרנד זמני ובמקרים רבים אהבה קיימת של אנשים בעלי
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה אמנות בתאריך 14.07.16
מעוניינים ליצור קשר עם אריאל לוי? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*