הדברת עכברים
צפיות: 1364 \\ מילים: 369 \\ פורסם בתאריך: 06.03.16
עכברים הם מזיקים בהם אתם עלולים להיתקל לעיתים קרובות. מדובר במזיקים מטרידים ומלוכלכים שעלולים להעביר מחלות ולגרום נזקים רבים לסביבה. על מנת שתוכלו להרחיק את האיומים הללו בצורה מהירה ויעילה אשר אינה מזיקה לסביבה, יש צורך באיש מקצוע מנוסה ומיומן שיבצע הדברת עכברים מקצועית.

בעבר כאשר נזקקתם לשירותי הדברה, היה נהוג לבצע אותה באמצעות רעל חזק, שיטה שאמנם הצליחה לנטרל את המזיק, אך פגעה מאוד בסביבה, כיוון שהרעל מסוכן ומאוד בעייתי לסביבה. לצורך הדברת עכברים וחולדות בצורה יעילה ובטוחה יותר, מומלץ כי תפנו למדביר המבצע הדברה ירוקה.

הדברת עכברים באמצעות פעולות מניעה
עכברים הם חיות המחפשות מקום מחסה בו הם יוכלו למצוא שאריות מזון. בתים רבים ומבנים בהם אין הקפדה על סביבה היגיינית, מזמינים את המזיקים שמאתרים את פירורי המזון להם הם מחכים. השיטות היעילות ביותר להרחקת המזיקים הללו הן פעולות מנע שכוללות הקפדה על ניקיון הבית, מניעת הישארות של שאריות מזון לאחר האוכל או כתמים שומניים ודביקים.

סביבה נקייה ומסודרת שאינה כוללת לכלוכים ופירורי מזון, אינה משאירה פתח למזיקים ומפחיתה משמעותית את הסיכויים שבמבנה שלכם תיתקלו בעכברים או בחולדות. בנוסף לזה, סביבה נקייה תמנע בעיות של חרקים מסוגים שונים. אמצעי מניעה נוסף הנחשב יעיל מאוד בהרחקת העכברים והחולדות, הוא חתול ביתי. העכברים והחולדות הם המזון הטבעי של  החתולים שמבצעים הדברת עכברים באופן הכי ירוק שיש. זהו כמובן פתרון יעיל ואיכותי. לחתול יש את היכולת לזהות את המזיקים במהירות, לתפוס אותם ולמנוע את כניסתם למבנה שלכם כך שבכלל לא תזדקקו לשירותי הדברת עכברים.

לוכדי חולדות ועכברים
אחת מן השיטות הטבעיות והיעילות ביותר ללכידת עכברים היא בעזרת מלכודת כלוב שמאפשרת ללכוד את המזיקים מבלי להרוג אותם. שיטה זו היא טבעית והיא גם יעילה, היא מגינה על בני הבית וגם על החיה. לאחר הלכידה ניתן לשחרר את החיה מחוץ לסביבת הבית, כך שהיא לא תחזור לסביבתכם.

במידה ואינכם מצליחים להפטר מהעכברים והחולדות באמצעות פעולות מנע או ללכוד אותם באמצעות מלכודות, פנייה למדביר מקצועי ומנוסה בביצוע הדברה ירוקה תאפשר להרחיק את המזיקים ביעילות ובמהירות מבלי הצורך לפגוע בו או לסכן את סביבת הבית והמבנה. מדביר מיומן משתמש בכלים רבים כגון: ג'ל מיוחד המיועד להדברה ירוקה או מלכודות יעילות שבאמצעותן הוא מנטרל את המזיקים לאורך זמן.

לסיום, במידה ותרצו להיפטר מהחולדות והעכברים בצורה טבעית שאינה מזיקה לסביבה, זכרו כי הדברת עכברים מתחילה בפעולות מנע ולאחר מכן דורשת איש מקצוע מיומן ומנוסה בביצוע הדברות ירוקות, כך תיהנו מפתרון מקצועי יעיל ולאורך זמן.
מאמרים נוספים מהקטגוריה
דפנה ראם
הרחקת יונים
הרחקת יונים היא פעולה מוכרת ונפוצה מאוד. למה היא נעשית? מה החשיבות של הרחקת יונים מוקדמת ומה הנזקים העלולים להופיע במקרה של הזנחה.
נכתב ע"י דפנה ראם בקטגוריה הרחקה והדברה בתאריך 08.10.14
shiri tayari
המדריך לחברת הדברה
גם אם נבהלתם כאשר ראיתם מקקים לא כדאי למהר ולהזמין כל חברת הדברה שנקלעת בדרככם. כדאי לשאול משפחה או חברים לגבי חברות הדברה שניסו והיו מרוצים מהן.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה הרחקה והדברה בתאריך 01.05.14
מעוניינים ליצור קשר עם גרין הדברות? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*