הדברה ירוקה לשמירה על הסביבה
צפיות: 1413 \\ מילים: 301 \\ פורסם בתאריך: 22.04.14
הדברה ירוקה לשמירה על הסביבה

לאחר שנים רבות של חשש מפני חומרי הדברה רעילים, תשמחו לגלות כי ישנם גם פתרונות ידידותיים יותר למשתמשים ולסביבה. הדברה ירוקה משיגה תוצאות נהדרות תוך שימוש בחומרים עם דרגת רעילות נמוכה יותר. הדברה אורגנית אידאלית בעבור בתים עם ילדים קטנים וחיות מחמד. אם אתם חוששים מפני חשיפה לחומרי הדברה בעלי סף רעילות גבוהה, שימוש בחומרי הדברה אורגניים טבעיים הוא התשובה.

היכן מזמינים הדברה ירוקה?
לא כל חברות ההדברה עושות שימוש גם בחומרים אורגניים. הדברה ירוקה ניתנת על ידי מדבירים בעלי התמחות בתחום. ההבדלים בין שירותי הדברה ירוקה והדברה רגילה באים לידי ביטוי בדרגת הרעילות של החומרים. הבחירה בהדברה ירוקה תאפשר לכם לחזור אל הבית מיד לאחר השלמת ההדברה ללא כל חשש. למעשה, ניתן להישאר בבית במהלך ההדברה. המדביר כלל אינו משתמש במסכה במהלך עבודת ההדברה. החומרים בהם נעשה שימוש ידידותיים לסביבה ואינם מזיקים לכדור הארץ.

חומרי הדברה ירוקה מצליחים להרחיק מהבית חרקים ושאר מזיקים למשך תקופה ארוכה. בניגוד להדברה רגילה אשר חושפת גם את בני הבית לרעלים קשים, הדברה אורגנית אינה עושה זאת. חשוב לזכור כי חומרי ההדברה הרגילים רעילים מאוד גם לבני אדם. חשיפה אל חומרי ההדברה האלו מסוכנת לילדים ובעלי חיים. בבתים עם ילדים קטנים, תינוקות, מבוגרים אשר סובלים מקשיי נשימה וחיות מחמד, האפשרות לעשות שימוש בחומרי הדברה רגילים מוגבלת.

חומרי הדברה אורגנית
ראשית נציין כי כל חומר הדברה באשר הוא זקוק לאישור מתאים של הרשויות. מדביר אחראי לא יתחיל בעבודת הדברה מבלי לבחון תחילה את החומרים ולקבל את האישורים המתאימים. השימוש בחומרים האורגניים נעשה בתמיכת ארגוני איכות הסביבה והרשויות. אך גם כאשר בוחרים הדברה אורגנית יש לבחון היטב את הרכב החומרים ואת האישורים הנלווים אליהם. הדברה אורגנית דורשת ניסיון והיכרות יסודית עם החומרים. על כן, הדברה ירוקה יוכל לבצע רק מדביר מנוסה אשר מכיר היטב את תכונות החומרים, את המינון הדרוש ואת ההכנות בשטח לקראת עבודת ההדברה ואחריה. ללא ניסיון ואיש מקצוע אחראי, גם הדברה ירוקה עשויה להיות מסוכנת.
מאמרים מאת seo top
קייטרינג לאירועים קטנים – תפריט בשרי
האוכל הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר בכל אירוע. אירועים מוצלחים הם בראש ובראשונה, אירועים בהם האוכל זכור לטובה
פורסם בקטגוריה קייטרינג בתאריך 18.03.14
קידום אתרים אופטימאלי
האם אתם בעלי עסק שנבנה לו אתר בעבר אך הוא נמצא אי שם בין עמודי החיפוש ???rnמומלץ שתפנו לחברה המתמחה בנושא של קידום אתרים
פורסם בקטגוריה קידום אתרים בתאריך 31.01.15
מאמרים נוספים מהקטגוריה
דפנה ראם
הרחקת יונים לצמיתות בדרכים הומאניות
יונים עשויות להוות מטרד לא פשוט ואף להביא למחלות קשות ולכן יש להרחיק את היונים לצמיתות מסביבת המחיה שלנו. אך חשוב לעשות זאת בהומאניות וחלילה לא לפגוע בהן.
נכתב ע"י דפנה ראם בקטגוריה הרחקה והדברה בתאריך 18.09.14
גרין הדברות
הדברת עכברים
הדברת עכברים הייתה נהוגה בעבר באמצעות רעל חזק אולם כיום, ניתן ורצוי לנקוט בשיטה של הדברה ירוקה. המאמר מפרט כיצד ניתן למנוע הופעת עכברים ומה ניתן לעשות כשהם צצים
נכתב ע"י גרין הדברות בקטגוריה הרחקה והדברה בתאריך 06.03.16
מעוניינים ליצור קשר עם seo top? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*