הדברה ירוקה לשמירה על הסביבה
צפיות: 1320 \\ מילים: 301 \\ פורסם בתאריך: 22.04.14
הדברה ירוקה לשמירה על הסביבה

לאחר שנים רבות של חשש מפני חומרי הדברה רעילים, תשמחו לגלות כי ישנם גם פתרונות ידידותיים יותר למשתמשים ולסביבה. הדברה ירוקה משיגה תוצאות נהדרות תוך שימוש בחומרים עם דרגת רעילות נמוכה יותר. הדברה אורגנית אידאלית בעבור בתים עם ילדים קטנים וחיות מחמד. אם אתם חוששים מפני חשיפה לחומרי הדברה בעלי סף רעילות גבוהה, שימוש בחומרי הדברה אורגניים טבעיים הוא התשובה.

היכן מזמינים הדברה ירוקה?
לא כל חברות ההדברה עושות שימוש גם בחומרים אורגניים. הדברה ירוקה ניתנת על ידי מדבירים בעלי התמחות בתחום. ההבדלים בין שירותי הדברה ירוקה והדברה רגילה באים לידי ביטוי בדרגת הרעילות של החומרים. הבחירה בהדברה ירוקה תאפשר לכם לחזור אל הבית מיד לאחר השלמת ההדברה ללא כל חשש. למעשה, ניתן להישאר בבית במהלך ההדברה. המדביר כלל אינו משתמש במסכה במהלך עבודת ההדברה. החומרים בהם נעשה שימוש ידידותיים לסביבה ואינם מזיקים לכדור הארץ.

חומרי הדברה ירוקה מצליחים להרחיק מהבית חרקים ושאר מזיקים למשך תקופה ארוכה. בניגוד להדברה רגילה אשר חושפת גם את בני הבית לרעלים קשים, הדברה אורגנית אינה עושה זאת. חשוב לזכור כי חומרי ההדברה הרגילים רעילים מאוד גם לבני אדם. חשיפה אל חומרי ההדברה האלו מסוכנת לילדים ובעלי חיים. בבתים עם ילדים קטנים, תינוקות, מבוגרים אשר סובלים מקשיי נשימה וחיות מחמד, האפשרות לעשות שימוש בחומרי הדברה רגילים מוגבלת.

חומרי הדברה אורגנית
ראשית נציין כי כל חומר הדברה באשר הוא זקוק לאישור מתאים של הרשויות. מדביר אחראי לא יתחיל בעבודת הדברה מבלי לבחון תחילה את החומרים ולקבל את האישורים המתאימים. השימוש בחומרים האורגניים נעשה בתמיכת ארגוני איכות הסביבה והרשויות. אך גם כאשר בוחרים הדברה אורגנית יש לבחון היטב את הרכב החומרים ואת האישורים הנלווים אליהם. הדברה אורגנית דורשת ניסיון והיכרות יסודית עם החומרים. על כן, הדברה ירוקה יוכל לבצע רק מדביר מנוסה אשר מכיר היטב את תכונות החומרים, את המינון הדרוש ואת ההכנות בשטח לקראת עבודת ההדברה ואחריה. ללא ניסיון ואיש מקצוע אחראי, גם הדברה ירוקה עשויה להיות מסוכנת.
מאמרים מאת seo top
צילום בר מצווה בכותל, צילום בת מצווה
צילום אירועים הוא תחום רחב אשר מתפרש על פני סוגים שונים של אירועים, שמשמעותם סוגי צילום שונים ומגוונים.
פורסם בקטגוריה צילום בתאריך 26.10.13
בתי אבות בצפון - איך בוחרים את בית האבות המתאים?
rnאנשים רבים רוצים לאפשר ליקירהם אשר נמצאים בגיל השלישי, סביבה נעימה, נוחה המלווה באנשים מקצועיים לטיפול בגיל זה.
פורסם בקטגוריה גיל הזהב בתאריך 19.05.15
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
המדריך לחברת הדברה
גם אם נבהלתם כאשר ראיתם מקקים לא כדאי למהר ולהזמין כל חברת הדברה שנקלעת בדרככם. כדאי לשאול משפחה או חברים לגבי חברות הדברה שניסו והיו מרוצים מהן.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה הרחקה והדברה בתאריך 01.05.14
אלעד אורי
הדברה לא עזרה
פעמים רבות אני שומע מלקוחות כי הם הזמינו כבר מדביר אחר שביצע הדברה אך ההדברה לא עזרה ובכן ישנם סיבות רבות מדוע הדברה מסוימת לא עוזרת ובמאמר זה נמנה כמה מהם
נכתב ע"י אלעד אורי בקטגוריה הרחקה והדברה בתאריך 21.04.13
מעוניינים ליצור קשר עם seo top? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*