הדברה וחיות מחמד
צפיות: 1549 \\ מילים: 345 \\ פורסם בתאריך: 19.06.13
הדברה וחיות מחמד

אם אתם מגדלים חיות מחמד אין כל סיבה שתיאלצו להתפשר ולחיות בבית עם נמלים, ג'וקים וחרקים נוספים. ניתן לבצע הדברה  גם בבתים בהם יש חיות מחמד. כל שעליכם לעשות הוא להרחיק את חיות המחמד שלכם בזמן ההדברה ופרק זמן נוסף לאחר מכן. מדביר אשר בא לבצע את שירותי ההדברה בביתכם נותן לכם הנחיות מדויקות וקפדניות בנוגע לחיות מחמד במקום ההדברה. אין לקחת סיכונים מיותרים! מדביר  משתמש בחומרים כימיים, אשר בשימוש לא נכון ולא מקצועי יכולים להיות מסוכנים לא רק לחיות המחמד שלכם אלא גם עבורכם. לכן חשוב להקפיד- הזמינו רק מדביר  שהוא מקצועי ומנוסה, ובקי בחומרי הריסוס בשוק ובאופן השימוש בהם.

אם אתם מגדלים חיות מחמד, על אחת כמה וכמה השתדלו שלא לבצע את פעולת ההדברה בכוות עצמכם. חומרי הדברה במינון יתר מסוכנים מאוד, וככל שמשקלו של בעל החיים / האדם נמוך יותר, כך הוא תחת סכנה גדולה יותר.

הדברת פרעושים שנעשית באופן עצמאי, חובבי או שרלטני יכולה לפגוע בחיות המחמד שלכם:

לא פעם אנשים מנסים לצמצם בעלויות פעולת הדברת פרעושים , לחסוך או לקמץ, ולכן הם בוחרים "לקנות משהו" ולבצע בעצמם את ההדברה מבלי להיות מודעים לכך שיש הנחיות שצריך להיצמד אליהן, ולהיצמד אליהן באדיקות! על מדביר  לדעת הרבה דברים בכדי להיות מדביר טוב ומקצועי. פעולת הריסוס לכשעצמה אינה מסובכת. מה שמסובך הוא הידע של מדביר בנוגע לחומרים שעליו להשתמש בהם, כל מקרה לגופו של עניין, כמובן, ובהנחיות שהוא נותן לבני המשפחה בנוגע לעצמם ולחיות המחמד שלהם.

הדברת ג'וקים אצל משפחות עם ילדים קטנים:

מדביר חייב לדעת מי מתגורר בבית שבו הוא מבצע את ההדברה: מה גיל האנשים בבית? זה פרט חשוב מאוד כיוון שבמקרים בהם מתגוררים בבית תינוקות, ילדים קטנים או קשישים- יש להחמיר שבעתיים מבחינת פרק הזמן הדרוש להיעדרות מהבית אחרי הריסוס. פרטים אלו חשובים לא רק בשביל לתת הנחיות מדויקות בנוגע לפרק זמן היעדרות מהבית לאחר הדברה, אלא גם בשביל לסייע לאותו מדביר  בבחירת חומרי ההדברה הנכונים. כאמור, כל מקרה לגופו של עניין, והכוונה היא לא רק מה רוצים להדביר (מכרסמים? חרקים) אלא גם מי מתגורר בבית? גיל הדיירים, כמו הידיעה האם יש או אין חיות מחמד הוא חשוב מאוד. מדביר  מנוסה יודע לשאול אתכם את השאלות הנכונות בטרם מבצע עבורכם את פעולת ההדברה.
מאמרים מאת eli levy
ככה מבצעים הובלות משרדים
בעלי עסקים שמרחיבים את העסק שלכם וזקוקים משרד מרווח יותר, או בעלי עסקים שמעוניינים להעתיק את המשרד שלהם למקום אחר או לעיר אחרת- זקוקים לשירותי הובלות מקצועיים.
פורסם בקטגוריה מעבר דירה בתאריך 07.04.13
שואב אבק רובוטי- המצאת המאה
יש שואב אבק, ויש שואב אבק רובוטי. שואב אבק "רגיל" עושה עבורכם עבודה פחות יסודית, וכמובן שהוא אינו "עצמאי בשטח".
פורסם בקטגוריה ניהול ואחזקת מבנים בתאריך 02.04.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
DSD STUDIO
מציאת חברת הדברה בצפון: כך עושים זאת נכון
אזור הצפון, הגם שאינו עמוס ודינמי כמו אזור המרכז, מציע רשימה ארוכה של נותני שירותים. אם לוקחים בחשבון את תחום ההדברהת הנה מספר דגשים חשובים בדרך להחלטה המושכלת
נכתב ע"י DSD STUDIO בקטגוריה הרחקה והדברה בתאריך 10.08.14
יהודה לב
הדברת פשפש המיטה
המאמר מביא מידע מקצועי על תסמיני העקיצה של פשפש המיטה ומפרט כיצד ניתן לבצע הדברה יעילה כנגדו
נכתב ע"י יהודה לב בקטגוריה הרחקה והדברה בתאריך 06.03.16
מעוניינים ליצור קשר עם eli levy? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*