הדברה וחיות מחמד
צפיות: 1643 \\ מילים: 345 \\ פורסם בתאריך: 19.06.13
הדברה וחיות מחמד

אם אתם מגדלים חיות מחמד אין כל סיבה שתיאלצו להתפשר ולחיות בבית עם נמלים, ג'וקים וחרקים נוספים. ניתן לבצע הדברה  גם בבתים בהם יש חיות מחמד. כל שעליכם לעשות הוא להרחיק את חיות המחמד שלכם בזמן ההדברה ופרק זמן נוסף לאחר מכן. מדביר אשר בא לבצע את שירותי ההדברה בביתכם נותן לכם הנחיות מדויקות וקפדניות בנוגע לחיות מחמד במקום ההדברה. אין לקחת סיכונים מיותרים! מדביר  משתמש בחומרים כימיים, אשר בשימוש לא נכון ולא מקצועי יכולים להיות מסוכנים לא רק לחיות המחמד שלכם אלא גם עבורכם. לכן חשוב להקפיד- הזמינו רק מדביר  שהוא מקצועי ומנוסה, ובקי בחומרי הריסוס בשוק ובאופן השימוש בהם.

אם אתם מגדלים חיות מחמד, על אחת כמה וכמה השתדלו שלא לבצע את פעולת ההדברה בכוות עצמכם. חומרי הדברה במינון יתר מסוכנים מאוד, וככל שמשקלו של בעל החיים / האדם נמוך יותר, כך הוא תחת סכנה גדולה יותר.

הדברת פרעושים שנעשית באופן עצמאי, חובבי או שרלטני יכולה לפגוע בחיות המחמד שלכם:

לא פעם אנשים מנסים לצמצם בעלויות פעולת הדברת פרעושים , לחסוך או לקמץ, ולכן הם בוחרים "לקנות משהו" ולבצע בעצמם את ההדברה מבלי להיות מודעים לכך שיש הנחיות שצריך להיצמד אליהן, ולהיצמד אליהן באדיקות! על מדביר  לדעת הרבה דברים בכדי להיות מדביר טוב ומקצועי. פעולת הריסוס לכשעצמה אינה מסובכת. מה שמסובך הוא הידע של מדביר בנוגע לחומרים שעליו להשתמש בהם, כל מקרה לגופו של עניין, כמובן, ובהנחיות שהוא נותן לבני המשפחה בנוגע לעצמם ולחיות המחמד שלהם.

הדברת ג'וקים אצל משפחות עם ילדים קטנים:

מדביר חייב לדעת מי מתגורר בבית שבו הוא מבצע את ההדברה: מה גיל האנשים בבית? זה פרט חשוב מאוד כיוון שבמקרים בהם מתגוררים בבית תינוקות, ילדים קטנים או קשישים- יש להחמיר שבעתיים מבחינת פרק הזמן הדרוש להיעדרות מהבית אחרי הריסוס. פרטים אלו חשובים לא רק בשביל לתת הנחיות מדויקות בנוגע לפרק זמן היעדרות מהבית לאחר הדברה, אלא גם בשביל לסייע לאותו מדביר  בבחירת חומרי ההדברה הנכונים. כאמור, כל מקרה לגופו של עניין, והכוונה היא לא רק מה רוצים להדביר (מכרסמים? חרקים) אלא גם מי מתגורר בבית? גיל הדיירים, כמו הידיעה האם יש או אין חיות מחמד הוא חשוב מאוד. מדביר  מנוסה יודע לשאול אתכם את השאלות הנכונות בטרם מבצע עבורכם את פעולת ההדברה.
מאמרים מאת eli levy
מדבקות בטיחות מתפוררות, מה הן ולמה הן משמשות
מדבקות מתפוררות הן מדבקות בטיחות. מדוע? מכיוון שמדבקות אלו אינן ניתנות לשימוש חוזר או להעברה ממוצר למוצר. בשעה שמקלפים או מסירים אותן....
פורסם בקטגוריה דפוס בתאריך 28.03.13
הכל בשביל חיית המחמד שלכם
בחנויות חיות תוכלו למצוא כל מה שחיית המחמד שלהם צריכה, זקוקה ואוהבת. כולל ייעוץ מקצועי בנושאים שונים הקשורים לבעלי חיים.
פורסם בקטגוריה חיות בית בתאריך 28.03.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
יהודה לב
הדברת פשפש המיטה
המאמר מביא מידע מקצועי על תסמיני העקיצה של פשפש המיטה ומפרט כיצד ניתן לבצע הדברה יעילה כנגדו
נכתב ע"י יהודה לב בקטגוריה הרחקה והדברה בתאריך 06.03.16
אלעד אורי
הדברה לא עזרה
פעמים רבות אני שומע מלקוחות כי הם הזמינו כבר מדביר אחר שביצע הדברה אך ההדברה לא עזרה ובכן ישנם סיבות רבות מדוע הדברה מסוימת לא עוזרת ובמאמר זה נמנה כמה מהם
נכתב ע"י אלעד אורי בקטגוריה הרחקה והדברה בתאריך 21.04.13
מעוניינים ליצור קשר עם eli levy? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*