דודי שמש המתאימים לשימוש מוסדות
צפיות: 1487 \\ מילים: 300 \\ פורסם בתאריך: 31.01.15
דודי שמש המתאימים לשימוש מוסדות 

בכל מקום בארץ אם בבתים פרטיים ואם בבתי עסק או מוסדות, ישנם דודי שמש המתאימים למוסדות, כמו בתי מלון, צימרים, בתי חולים ועוד. נתון הנפח של הדוד הוא מה שחשוב. המחיר של דוד השמש יעלה כמובן בהתאם לנפח שלו. משפחה או סטודנטים הגרים בדיר קטנה, לא יזדקקו לדוד שמש גדול, אך דודי שמש המתאימים למוסדות, זה כבר סיפור אחר, הן מבחינת המחיר, ההתקנה ההובלה ועוד. גם מבחינת ההתקנה, יש לציין כי ההתקנה של דודי שמש המתאימים לשימוש מוסדות, היא הרבה יותר מסובכת, וצריך כמה אנשים להתקין גודל כזה של דודי שמש. גם גובה הדוד, כלומר היכן מתקינים אותו, יהיה משמעותי מבחינת מחיר ההתקנה.

היעילות של דודי השמש למוסדות הגדולים

בכל המוסדות בהם יש צורך עבור דודי שמש, ניתן למצוא כי תמיד יהיו מים חמים, אם בתקופת הקיץ א בחורף, יש דודי שמש המתאימים לשימוש מוסדות מבחינת נפח הדוד, דודים אלה הם ענקיים, אך יעילים מאוד, והאנרגיה הסולארית מנוצלת עד תום במיוחד במקומות גדולים כגון מוסדות בהם שי המון אנשים כמו, בתי מלון, בתי חולים, אכסניות, פנימיות ועוד. התייעלותה של האנרגיה הסולארית במשך השנים, חסכה לנו הרבה כסף, ואנו בכך גם מונעים זיהום אוויר, היות וישנם דודי שמש שפועלים על גז למשל או חשמל הגורמים גם לזיהום של הסביבה. אז היעילות של דודי שמש המתאימים לשימוש מוסדות, היא גבוהה, היות ואין צורך להשתמש בחשמל או בגורמי אנרגיה אחרים האם יש יותר טוב משימו ששל משאבי הטבע? ותחשבו על ארץ שטופת שמש כמו ישראל.

רוב המוסדות עברו לדודי שמש

בגלל המודעות של המוסדות לאנרגיה סולארית ולחיסכון, ישנם יצרנים של דודי שמש המתאימים לשימוש מוסדות. הרבה מחליטים במוסדות לגבי התקנה של דודי שמש למוסדות ציבוריים. ארץ ישראל הינה שטופת שמש ולכן שימוש עם דודי שמש ישראל ובניו, הן במגזר הפרטי והן בעסקי. כאשר מדובר על דוד שמש שהוא בעל קיבולת הרבה יותר גדולה, החיסכון באמצעות השמש הוא דבר משתלם שחוסך המון כסף למוסדות השונים.
מאמרים מאת gila asayag
הובלות קטנות – השוואת מחירים
הובלות קטנות הן הובלות בהן מובילים תכולה עבור 1-3 דיירים בממוצע אשר חיים יחד בדירה או מתחם דירתי משותף.
פורסם בקטגוריה השוואת מחירים בתאריך 08.02.15
בנייה מתועשת – ייעול תהליך הבנייה
אם שמעתם פעם את המושג בנייה מתועשת - ייעול תהליך הבנייה ולא הבנתם מה זה בדיוק, אוכל להסביר לכם באמצעות מאמר זה מה המושג.
פורסם בקטגוריה בנייה אקולוגית בתאריך 23.03.15
מעוניינים ליצור קשר עם gila asayag? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*