גידול חתולים מזון לחתולים ועוד
צפיות: 1611 \\ מילים: 362 \\ פורסם בתאריך: 26.05.13
גידול חתולים מזון לחתולים ועוד

כמה עובדות שאולי לא ידעתם בנוגע לחתול שלכם: חתולים  הם אוכלי בשר. החתול זקוק לבשר כמרכיב חשוב בתזונה שלו. יחד עם זאת, הם אינם מסוגלים ללעוס את הבשר אלא אם כן הא חתוך וקצוץ דק.

כמו כן, אסור לתת לחתול לאכול עצמות. אם אתם מכינים לתולים שלכם מנה בשרית וודאו כי הסרתם ממנה את העצמות. צוות חנות חיות בראשל"צ ממליץ לגוון את תפריט החתול ולא להיצמד לתפריט קבוע. במובן זה, אם אתם מגדלים גור חתולים יהיה לכם קל יותר להרגיל אותו לאיזו תזונה שאתם רוצים, כולל הגוון. חתול בוגר שחי הרבה זמן ברחוב פיתח לעצמו הרגלי תזונה מסוימים, שלא תואמים הרגלי תזונה של חתול בית. אין פירוש הדבר כי זה בלתי אפשרי, אלא שזה דורש מכם סבלנות, התמדה ואורח רוח.

אוכל לחתולים ודגים:

אכן הסרטים המצוירים לא משקרים: חתולים אוהבים לאכול דגים. יחד עם זאת, לא בריא להזין את החתול רק על בסיס דגים. דגים בלבד אינם מזינים את החתול באופן כזה ששומר אל בריאותו התקינה.  את הדגים צריך לצלות או לאדות, וכמו שנוגע לבשר, גם מהדגים חשוב מאוד להקפיד לסלק את כל העצמות.

אוכל לחתולים בריא- מה הוא כולל?

אוכל לחתולים מזין ומאוזן כולל לא רק בשר ודגים אלא גם ירקות, שתפקידם לספק לחתול את הויטמינים ואת המינרלים להם גופו זקוק. פרוסת פרי מפעם לפעם משדרגת את תזונת החתול שלכם. כמו כן, הוא זקוק גם ללחם ולעמילן אותם ניתן לקבל באמצעות פסטות, אורז או חתיכות לחם. צוות חנות חיות מציע לערב חתיכות לחם או פסטה עם בשר או דגים.

אוכל קנוי או אוכל שמכינים בבית?

אוכל לחתולים קנוי מגיע בשתי צורות: מזון רטוב ומזון יבש. אוכל לחתולים קנוי מהווה בסיס טוב ובריא לתזונת החתול שלכם. על בסיס זה מציע צוות חנות חיות בראשון לגוון גם במזון טרי תוצרת בית. אם אתם בכ"ז מזינים את החתול שלכם רק על בסיס אוכל קנוי כדוגמת פרו פק, ומזון יבש בפרט, קחו בחשבון כי עליו לצרוך כמויות גדולות יותר של מים.

מנות קטנות כמה פעמים ביום:

בחנות חיות בראשון ממלצים להזין את החתול כמה פעמים ביום במנות מזון קטנות ולא פעם ביום כפי שמקובל להזין כלבים. כדאי להרגיל את החתול לאכול במקום קבוע- הניחו את קערת האוכל שלו במקום קבוע. החתול אוהב לאכול ללא הפרעות וללא רעשים מיותרים. בחרו סביבה שקטה בבית, שם יתרגל החתול שלכם לאכול את האוכל שלו.
מאמרים מאת eli levy
מה כדאי לדעת לפני שמאמצים גור?
בחנויות רבות שמוכרות גורים ניתן לקבל אינפורמציה לגבי גידול גורים. מגדלי הגורים או אלה מביניכם ששוקלים לאמץ גור, את כל מה שעליכם לדעת או לרכוש.
פורסם בקטגוריה חיות בית בתאריך 21.04.13
אילו סגנונות עיצוב קיימים בתחום של רהיטי יוקרה?
רהיטי יוקרה מעוצבים על פי מגוון סגנונות. אלו מכם שאוהבים את הסגנון המודרני המאופיין בקוויים נקיים ופשוטים...
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 19.06.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
לירון שרוני
תוכי קקדו דקלים
הקקדו דקלים או גם הקקדו גוליית הינו מין נוסף מיני רבים של תוכי הקקדואיים. הקקדו דקלים נחשב לתוכי הגדול ביותר במשפחה זו והוא נפוץ בגינאה החדשה, אינדונזיה, פפואה גינאה החדשה, איי ארו ואוסטרליה.
נכתב ע"י לירון שרוני בקטגוריה חיות בית בתאריך 03.02.14
מעוניינים ליצור קשר עם eli levy? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*