בתי אבות בצפון - איך בוחרים את בית האבות המתאים?
צפיות: 1497 \\ מילים: 399 \\ פורסם בתאריך: 19.05.15
אנשים רבים רוצים לאפשר ליקירהם אשר נמצאים בגיל השלישי, סביבה נעימה, נוחה המלווה באנשים מקצועיים לטיפול בגיל זה. בתי אבות בצפון מתחלקים לשני סוגים:

דיור מוגן - בתי אבות בצפון המכונים דיור מוגן, נבנו במטרה לאפשר לקשישים עצמאים, שאינם זקוקים לסיוע מגורם חיצוני או לטיפול רפואי כלשהו בכדי לתפקד. אנשים אלה, מעוניינים להמשיך את חייהם באופן רגיל ובסביבה המתאימה להם מבחינה חברתית.
בשונה מדיור מוגן, בתי אבות בצפון המיועדים עבור קשישים אשר זקוקים לעזרה מגורם חיצוני, החל מעזרה רפואית ועד לעזרה פיזית לבצע פעולות יומיומיות שונות. הדבר החשוב ביותר הוא לבצע השוואה בין בתי אבות בצפון, או בשאר אזורי הארץ, ולהתאים את המקום בצורה אופטימלית לקשיש.
בית אבות לעצמאים - איך לבחור את המקום המתאים?

בשונה מבית אבות סיעודי, בית אבות לעצמאים, מתאים לקשישים עצמאים שהגדרתם חופפת לאנשים שאינם זקוקים לסיוע או להשגחה בפעולות כמו שכיבה, קימה, רחצה, אכילה וכו׳. אחד הגורמים החשובים לבחירת בית אבות לעצמאים הוא המיקום. משפחות אשר גרות בצפון הארץ, מן הראוי שיאפשרו ליקירהם לבחור בין בתי אבות בצפון, וכך בהתאמה לשאר חלקי הארץ. בנוסף, חשוב להתאים בית אבות לעצמאים, לפי הסביבה שמעדיף הקשיש, לדוגמא סביבה עירונית או כפרית. דברים נוספים אותם עלינו לבדוק בעת ביקור של בית אבות לעצמאים הם:

ניקיון וסדר של המקום- בית אבות לעצמאים חייב להיות מקום מסודר, נקי ואסתטי שיאפשר לקשישים ליהנות ולהרגיש כמו בבית.
פעילות חברתית - אחד מהדברים הכי חשובים בבחירה של בית אבות לעצמאים או לקשישים, הוא הפעילויות החברתיות אותם בוחר הצוות של בית האבות. חוגים כמו יצירה, פעילות ספורטיבית לקשישים הם חלק חשוב בפנאי של הקשישים.
תזונה - אורח חיים בריא הוא תנאי קריטי וחשוב בבחירה של בית אבות לעצמאים.
האם ניתן לקבל טיפול רפואי וסיעודי בעת הצורך בבית אבות מסוג בית אבות לעצמאיים?

בתי אבות לעצמאיים הם כאמור אינם סיעודיים מעצם הגדרתם, אולם בוודאי כי במקרה ודייר ניזקק לטיפול רפואי או סיעודי תומך הוא אינו ייתקל בסירוב לקבלת עזרה, ההיפך הוא הנכון. כחלק מהטבותיו של בית אבות הינה הקרבה לשירותים רפואיים- דבר אשר משפר פלאים את איכות חייו של הקשיש, מבלי להתאמץ, בלי לחכות בקופת חולים והכלב אופן זמין ומהיר.

גם בגיל השלישי לא מפסיקים ליהנות!

בתי אבות לעצמאיים הינם הבשורה המשמחת של בתי אבות בצפון. אצל בתי אבות לעצמאים ניתן לקבל לא רק עזרה בבישולים וכביסות- אלא ניתן לראות עד כמה בית האבות תורם לדייריו בפן הנפשי והחברתי. במהלך מסגרת יומו של הקשיש בבית האבות הינו נפגש עם חבריו, מבלה עמם בפעילויות מגוונות ומקבל חיים חברתיים עשירים מאוד אשר לא היה מקבל אותם במקום אחר.

בתי אבות לעצמאיים זה שילוב של נוחות ואיכות במקום נפלא אחד.
מאמרים מאת seo top
צלמי אירועים לצילומים טרום חתונה
תקופת האירוסין היא אחת התקופות המאושרות ביותר בחיי הזוג
פורסם בקטגוריה צילום בתאריך 20.01.14
קידום אתרים אופטימאלי
האם אתם בעלי עסק שנבנה לו אתר בעבר אך הוא נמצא אי שם בין עמודי החיפוש ???rnמומלץ שתפנו לחברה המתמחה בנושא של קידום אתרים
פורסם בקטגוריה קידום אתרים בתאריך 31.01.15
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מעוניינים ליצור קשר עם seo top? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*