בניית אתרים – אבן פינה בעולם הפרסום והשיווק
צפיות: 1540 \\ מילים: 352 \\ פורסם בתאריך: 27.08.14
אני מתנצל מראש על הקלישאה אבל היא פשוט נכונה ולא מצאתי מילים אחרות – בעולם של היום – אם אתה לא שם – אתה לא קיים. הכוונה היא כמובן לעולם האינטרנט, ובימינו אתר אינטרנט פשוט וסטטי פשוט לא נחשב. היום בתי עסקים בינוניים וגדולים נושמים וחיים את הרשת, וגם בתי עסק קטנים נעזרים ומתחזקים אתר(בהתאם לאופי העבודה), כך שנושא בניית אתרים, הוא לא בגדר "שגר ושכח" אלא ממש חלק פעיל שבו הלקוחות, העובדים והעסק לוקח חלק פעיל ודינאמי. לאתר איכותי יש יכולות לתרום משמעותית לכל בית עסק קיים, הוא חלק חשוב מהקמת עסק חדש, ויתרה מכך – היום עסקים שלמים(שתחומם הוא לא הייטק ואינטרנט) קיימים נטו על נפח המכירות והפעילות שהרשת מייצרת עבורם כך שעניין בניית אתרים הוא ידע נדרש בכל עסק בדיוק כמו הנהלת חשבונות בסיסית ושירות.

כל התוצאות אפשריות

בנקודה זו, רבים יגידו כי המדיות הישנות עדיין רלוונטיות וחזקות ועניין בניית אתרים הוא לא הדבר(בה' מודגשת) , ואפילו מקומון בסגנון דפי זהב עדיין יוצא בערים מסוימות עם חתך אוכלוסיה יחסית מבוגר. זה בהחלט נכון, אפשר עדיין לערוך קמפיינים מסוימים בעזרת רדיו, טלוויזיה ועיתונות מודפסת ולקבל תוצאות טובות, אך לדעתנו בלתי אפשרי לקבל תוצאות מעולות. ואם תחליטו לפרסם ולשווק את עצמכם רק באמצעות הרשת וללא המדיות האחרות – גם תקבלו תוצאות מצוינות והכול בהשקעה נמוכה יחסית למדיות האחרות. בניית אתרים ופרסום ברשת רלוונטיים יותר מתמיד מכיוון שהיא יכולה להביא לקוחות לבית עסק זעיר, קטן, גדול, בינוני, בכל תחום עיסוק, בהשקעה ידועה מראש, והכל גם תוך כדי יכולות מובהקות למדוד, עד הפרטים הקטנים ביותר, את אפקטיביות הפרסום והתועלת הכלכלית.

איך מתחילים ?

גם אם יש לכם אתר אינטרנט וגם אם לא אפשר לעבור על השלב הראשוני, שהוא המהותי ביותר – איפיון האתר וצרכיו. בשלב זה יש לעבוד עם מומחה בתחום ולאפיין משתמשים (לקוחות קבועים, מזדמנים, עובדים), אופי השימוש שלהם, מטרות האתר, דרכי קידום ולחשוב על עיצוב ראוי שמתאים לקונספט ולמסר השיווקי שיש להעביר. רבים הם מומחים בתחום בניית אתרים וקידומים, אך כושלים בהמרת לקוחות גבוהה – גולשים רבים נכנסים לאתר אך בורחים ממנו ללא יצירת מכירה וכאן יש להדגיש כי עיצוב האתר הוא דבר חשוב במיוחד. לפני שאתם מחפשים אנשים לעבוד איתם אנו ממליצים לקרוא כמה בלוגים בנושא ולבדוק הצעות ממספר מקדמים ומומחים לעניין בניית אתרים.
yuvsol84 yuvy
yuvsol84 yuvy
http://www.netsol.co.il
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אסף פריסייט
אז החלטתם לבנות אתר לעסק שלכם, מה עכשיו?
ישראלים רבים מנצלים את רשת האינטרנט עבור חיפוש בעלי מקצוע באזורם, אם זו חנות או חשמלאי, עסקים רבים מבינים זאת ודואגים לפתיחת אתר לעסק, בתשלום או בחינם.
נכתב ע"י אסף פריסייט בקטגוריה בניית אתרים בתאריך 29.12.15
msolution msolution
בניית אתר אינטרנט למתחילים
מציג לכם קצת על האפשרות של העבודה מהבית, יתרונות וחסרונות, ונותן לכם קצת חומר למחשבה לפני ההחלטה הגורלית של לעזוב מקום עבודה.
נכתב ע"י msolution msolution בקטגוריה בניית אתרים בתאריך 22.04.14
מעוניינים ליצור קשר עם yuvsol84 yuvy? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*