בנייה מתועשת – ייעול תהליך הבנייה
צפיות: 1339 \\ מילים: 318 \\ פורסם בתאריך: 23.03.15
אם שמעתם פעם את המושג בנייה מתועשת- ייעול תהליך הבנייה ולא הבנתם מה זה בדיוק, אוכל להסביר לכם באמצעות מאמר זה מה המושג. זוהי שיטת בנייה הנושאת כמה שמות כמו בנייה מודולרית, בנייה קלה, בנייה מהירה או בנייה ירוקה. מדובר על בתים העשויים מחומרי בידוד מעולים ששומרים גם על איכות הסביבה. בגלל הבעיה הגדולה בארץ של הדיור, רבים אינם יכולים להרשות לעצמם לבנות או לרכוש בתים א דירות. מי שאוהב איכות חיים וחולם על בית פרטי עם גינה וחושב כי החלום לעולם לא יתגשם, אז בנייה מתועשת – ייעול תהליך הבנייה היא בדיוק בשבילו. ניתן לרכוש היום קרקעות במחיר מוזל, לחכות לאישורים ולבנות בזמן קצר מאוד בית פרטי בבנייה קלה. היתרונות של הבנייה הקלה הם רבים ועל כך אפרט בהמשך.

היתרונות הגדולים בבנייה מתועשת

כולנו כבר מודעים לעובדה, כי רעידת אדמה זה עניין של זמן. באמצעות בנייה מתועשת אין סיכוי לאסונות , היות וסוג בנייה מתועשת - ייעול תהליך הבנייה הוא מחומרים שלא כוללים בטון או בלוקים, כי אם חומרים אחרים כמו עץ, גבס, אלומיניום ועוד. הבידוד המעולה באמצעות בנייה זו, מאפשר שהבית יהיה קריר בקיץ וחם בחורף מבלי להפעיל אנרגיה כמו חשמל רב. הבנייה מתבצעת ללא רעש ואבק והיא נעשית בשליש מהזמן שבונים בית ואפילו פחות. ניתן לעצב את הבית הפרטי שלכם הבנוי באמצעות בנייה מתועשת – ייעול תהליך הבנייה כאשר אתם מוסיפים לו חיפויים כמו אבן דקורטיבית, עץ ועוד. ניתן לבנות אפילו קוטג' בן שתי קומות באמצעות בנייה זו.

כיצד בונים בבניה מתועשת?

השלד כמובן נבנה ובמקביל, בקרו בי מ תעשיות שם העבודות מתבצעות ללא המתנה עד לסיום השלד כמו למשל, הרכבת החיפוי החיצוני לבית, הרכבת נקודות חשמל ותשתית ביצוע של גימור פנימי של הבית, התקנת חלונות , משקופים ועוד. אין שום צורך בעבודות טיח, היות והלוחות מגיעות מוכנים. המאפיין הידוע של בנייה זו זה המהירות בה מתבצעת הבנייה. ברוב ארצות אירופה וכן, בארה"ב ניתן לראות את הבנייה הקלה ברוב הבתים. החיסכון הוא אדיר, והיום, החלום הוא אינו רחוק כל כך. הצפי הוא שרבים יבנו את בית חלומותיהם באמצעות בנייה זו.
מאמרים מאת gila asayag
דודי שמש המתאימים לשימוש מוסדות
בכל מקום בארץ אם בבתים פרטיים ואם בבתי עסק או מוסדות, ישנם דודי שמש המתאימים למוסדות, כמו בתי מלון, צימרים, בתי חולים ועוד.
פורסם בקטגוריה דודי שמש בתאריך 31.01.15
כל המידע על מחסני גינה המוגנים מפני חדירת מים
כאשר אנו מעוניינים לרכוש מחסן, יש לחשוב על כמה פרמטרים חשובים.
פורסם בקטגוריה ניהול ואחזקת מבנים בתאריך 14.01.15
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
בניה קלה - שיטה יעילה ומהירה לבנייה
במאמר זה נספק עבורכם מידע על בניה קלה. הבניה הקלה נועדה לאנשים שחלמו על קניית בית בישראל וויתרו על לקיחת משכנתא מסיבית אשר תפגום בבטחונם הכלכלי.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה בנייה אקולוגית בתאריך 09.09.14
מיכל ז
בניה כפרית – איכות וקיימות
כל אחד היה רוצה חיים איכותיים יותר, ועדיף שיהיו כמה שיותר נעימים ובלי מרוצים מיותרים וקשים שרק פוגעים בבריאות.
נכתב ע"י מיכל ז בקטגוריה בנייה אקולוגית בתאריך 05.03.13
מעוניינים ליצור קשר עם gila asayag? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*