בניה כפרית – איכות וקיימות
צפיות: 1457 \\ מילים: 348 \\ פורסם בתאריך: 05.03.13
שיטת בנייה ירוקה משתלבת במגמה עולמית של חיסכון במשאבים, של שימוש מושכל ומידתי בכל אחד מהם. זו בנייה שמתכתבת עם הנחיצות לשמור על איכות הסביבה בכל הפרמטרים- החברתיים והאישיים. כל אדם יכול לעזור לשמירה על סביבה נקייה, לא מזוהמת, שאינה רעילה. המודעות לנזקים הנגרמים לסביבה משימוש לא תקין ומופקר במשאבים ובחומרים אשר מזהמים אותה היא המפתח לשינוי הרגלים.

בניה כפרית מספקת לא רק חלופת בנייה אלא גם סביבת חיים שלווה ואיכותית. היא מהווה חלק מתהליכים כאלה ואחרים שכוללים מחזור של מים מחזור של פסולת ומכלול פעולות שיש בהן תרומה ישירה וממשית על חיסכון באנרגיה.

אדריכל ומעצב פנים בצפון מאפשרים לכם בניה ירוקה בצפון המאפשרת לכם לחולל מהפכה שקטה בחייכם ובחיי משפחתכם ובתוך כך לשפר ולהשביח את איכותם. הבנייה הירוקה מעניקה לכם מעטפת ירוקה לבית, שבה, לדוגמה, מתבצע שימוש בבלוקים מבודדים ( איטונג) הגורמים לחיסכון בעלויות חשמל. כמו כן, חלונות עם זכוכית כפולה המבודדת אף היא, מערכת סולארית וגם מערכת פוטוולטאית לייצור אנרגיה משמש.

הצפון הירוק מהווה מקור ומקום משיכה לרבים בכלל ולמשפחות צעירות בעיקר, שהרבה מהן מאז ומתמיד היו בעניין של בניה ירוקה בצפון וחלק מהם שינו את הצביון העירוני שלהם אחרי שהגיעו הזאטוטים לעולם. בשני המקרים, הצפון נתפס כמקום מבוקש ומועדף להקמת בית. בשנים האחרונות עולים כפורחים יישובים קהילתיים המאפשרים חופש עיסוק, שמירה על עצמאות כלכלית עם פעילות קהילתית.

מי שנקעה נפשם ועייף גופם ממרוץ העכברים התובעני והסיזיפי בעיר הגדולה יכולים להשתוקק לבנות בית בכפר, במקום שבו הזמן כמו מאט את קצב מחוגיו והאוויר, מדהים...

אדריכל מציע בניה כפרית ירוקה אשר נותנת ניצול מקסימאלי ומיטבי של האור והאוויר הטבעיים בעזרת מיקום חלונות בית המגורים בכיוון  נשיבת הרוח. חלל מבודד תרמי בגג בית המגורים מאפשר אגירת אוויר חם בתוך הבית מזה ומניעת חדירה של חום חיצוני אל חלל הבית.

ההימצאות בתוך בית ירוק הינה נעימה ושקטה. הסגנון שלו מרגיע. חיפוי אבן – שאין חומר טבעי ממנו - משווה לבית לא רק חזות יפה ואסתטית כי אם גם מעניק הרגשה של חיבור בסיסי וישיר לבית שכל כולו נושם טבע ושקט.

תוכלו לראות את בית המגורים שלכם בהדמיה ממוחשבת (תלת מימד) ולהתחיל לחוש בבית בטרם נוצקו יסודותיו. בית מגורים בכפר לא אמור להיוותר בגדר חלום רחוק ולא ממומש. אתם יכולים ומוזמנים להתחיל להגשים אותו כאן ועכשיו.
מאמרים מאת מיכל ז
נופש באילת וים המלח: קיץ של שלמות
עונת הקיץ היא התקופה הכי טובה לצאת לנופש בארץ, אבל כשהחום מלווה בלחות גבוהה, כדאי למצוא דילים לחופשות ביעדים הכי יבשים, הלא הם אילת וים המלח.
פורסם בקטגוריה טיולים בארץ בתאריך 19.05.13
טיול מאורגן לאיטליה – טיול בארץ המגף
יש מדינות גדולות כל כך, ויש הרבה מה לראות בהן, שכבר כדאי לעשות טיולים מאורגנים במקום לנסות להתמצא בסביבה לבד וחלילה לפספס אטרקציות או אתרים נחשבים. איטליה היא ד
פורסם בקטגוריה יעדים בעולם בתאריך 18.06.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
צחי שבירו
משטחי שיש אקולוגי
ליה סטון מציגה rnrnמשטח " ECO " של Cosentino thn. לחיקו עקרונות הקיימות, לצד עיצוב מרשים זהו עידן חדש. עידן שבו פילוסופיית החיים מכתיבה ערנות
נכתב ע"י צחי שבירו בקטגוריה בנייה אקולוגית בתאריך 18.03.14
רמי לוי
מבנים ניידים - בנייה ירוקה
מבנים ניידים מהווים פתרון זמין, זול ומיידי לבית או למשרד. המבנים ניתץנים להקמה בכל תנאי שטח ומתאימים לכל סוגי מזג האוויר.
נכתב ע"י רמי לוי בקטגוריה בנייה אקולוגית בתאריך 14.02.16
מעוניינים ליצור קשר עם מיכל ז? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*