בית חכם: מגוון רחב של יתרונות
צפיות: 1789 \\ מילים: 365 \\ פורסם בתאריך: 01.12.14
בשנים האחרונות, יחד עם התפתחות הטכנולוגיה, הלכה וגברה הפופולאריות של בתים חכמים. בית שכזה, הכולל מערכת אלקטרונית לשליטה על כל מערכותיו ומכשירי החשמל שלו, נחשב לאחת המילות האחרונות כיום בתחום, והוא מאגד תחתיו רשימה כמעט אינסופית של אפשרויות. הנה כל מה שחשוב לדעת על יתרונותיו הרבים של בית חכם.

חיסכון כלכלי

סקירת יתרונותיו של הבית החכם לא יכולה שלא להתחיל מההיבט הכספי. אז, נכון, עלות ההקמה של הבית, או לחילופין הסבת בית כך שיהיה חכם, מצריכה השקעה ראשונית לא מבוטלת. ועדיין, לאורך זמן ההשקעה מוכיחה את עצמה. הבית החכם מאפשר להוציא מכלל אפשרות תרחישים בהם מכשירי חשמל מופעלים ללא סיבה, או נשכחים דלוקים. בחלק מהמקרים, ההתבססות בבית החכם היא על גלאים וחיישנים, שמפעילים את המכשירים החשמלים בהתאם לפעילות בבית.

נוחות

בית חכם משפר את חייהם של המתגוררים בתוכו בצורה לא מבוטלת. ראשית, מכיוון שהם יכולים לשלוט על מכשירים חשמליים רבים, ומערכות חיוניות בבית, בלחיצת כפתור, מכל מקום בבית. הדבר לא רק נוח, אלא גם מהווה לא פעם דרך ההתנהלות היחידה: כך, למשל, הבית המחובר למערכת שליטה חכמה ובו מתגוררים קשישים או בעלי מוגבלויות מאפשר להם לבצע פעולות חיוניות מבלי לקום כלל, פעולה שקשה עד בלתי אפשרית לביצוע לעיתים.

חשיבותו של עיצוב

במצב הסטנדרטי, הבית המחובר למגוון רחב של מכשירי חשמל יהיה עמוס בכבלים ובחוטים, שפוגעים במראה הכולל שלו בצורה ניכרת. בית חכם אלחוטי מונע מצבים מהסוג הזה, שעה שמערכת הבקרה שלו היא אסתטית לכל הדעות, והיא מגיעה גם במגוון רחב של צורות וסגנונות, אותם ניתן להתאים לחזון העיצובי של בני הבית. התקשורת בין לא מעט מערכות בבית שכזה היא אלחוטית, מה שכמובן מונע את החיבורים הישירים ביניהן.

התאמה מלאה לצרכים

בכוחו של הבית החכם להתאים את כל המערכות שבו לצרכים האישיים של המשפחה המתגוררת בתחומיו, או אפילו של אדם ספציפי. אופציה ראשונה, בהקשר הזה, היא להגדיר תרחישים בהתאם להם יופעלו המכשירים החשמליים: למשל, תרחיש בו מארחים בבית אנשים, או לחילופין תרחיש עבור משפחות שומרות שבת. הבית החכם מאפשר גם להגדיר אווירה, כמו למשל במקרה בו מעוניינים בערב רומנטי במיוחד בבית (תאורה מעומעמת, מוזיקה רגועה וכן הלאה).

השליטה האידיאלית באה לידי ביטוי גם באפשרות לשלב בין פעילותן של מספר מערכות בבית. הטלפון החכם או המחשב האישי, לראיה, יכולים לקחת חלק משמעותי במשוואת ניהול החיים בו. הדבר מתאים כמו כפפה ליד לצרכים של האדם הממוצע בעת הנוכחית, ולרצון של רבים להעדיף פריטים המבצעים מספר פעולות במקביל
DSD STUDIO
DSD STUDIO
חברת DSD מתמחה בהקמה וקידום של אתרי אינטרנט. חבילות קידום אתרים המוצעות לעסקים גדולים וקטנים שמטרתם היא אחת: חשיפה אפקטיבית ממושכת ורחבה במנוע החיפוש של גוגל!
מאמרים מאת DSD STUDIO
ציפוי אמבטיה, חידוש והלבשה
האמבטיה שלכם מבקשת תשומת לב, וכדי שהיא תוכל לתת לכם את המענה המלא והמושלם היא צריכה לקבל מעט אהבה בעצמה.איך עושים את זה?
פורסם בקטגוריה ריצוף וחיפוי בתאריך 12.08.14
שירותי ניקיון למשרדים ומוסדות
משרד נקי ומאורגן משפיע לטובה על תפוקת העובדים ומספק אווירה נעימה ללקוחות המגיעים לעסק.
פורסם בקטגוריה עסקים קטנים ובינוניים בתאריך 29.08.15
מאמרים נוספים מהקטגוריה
eli levy
שינוע פנאומטי- מה זה בכלל?
שינוע פנאומטי הוא שינוע שבעזרתו ניתן לשנע משלוחים שונים בין אגפים שונים של מבנה, או ממבנה למבנה.
נכתב ע"י eli levy בקטגוריה בית חכם בתאריך 15.04.13
eli levy
פינוי אשפה פנאומטי : ככה נכון לבצע פינוי אשפה!
אורח החיים המודרני שלנו במאה ה-21 מביא אותנו לייצר כמויות עצומות של אשפה. הרבה אשפה שיש לפנות אותה על בסיס יומיומי. כמה פעמים ביום אתן מוצאים את עצמכם יורדים...
נכתב ע"י eli levy בקטגוריה בית חכם בתאריך 11.04.13
מעוניינים ליצור קשר עם DSD STUDIO? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*