בטא מדיה - המפתח שלך לשירותי שיווק ופיננסים‬
צפיות: 1822 \\ מילים: 322 \\ פורסם בתאריך: 14.06.15
בטא מדיה היא ספקית פתרונות פיננסיים ושיווק באינטרנט, הפועלת משנת 2011. מזה ארבע שנים ברציפות, בטא מדיה היא הדבר המדובר ביותר בקרב חסידים נלהבים של השוק הפיננסי, כמו גם בקרב לקוחות מרוצים ברחבי העולם. בטא מדיה מצליחה למשוך אליה את אור הזרקורים במשך זמן רב כל-כך בשל יכולתה לפתח קמפיינים, יישומים ופתרונות יעילים הכוללים מגוון הרחב של שירותים מקיפים, ומוצעים ליחידים ולחברות כאחד.

בבטא מדיה, המטרה היא לספק קמפיינים פונקציונליים מאוד, חדשניים, עשירים בתכונות ומושכים מבחינה ויזואלית שיסייעו למשוך תנועה לאתר, ולשמר אותה. בזכות שנות ניסיון רבות בעולם הפיננסי והשיווקי כאחד, מצליחה בטא מדיה לרתום את הידע שברשותה ליצירת פתרון יעיל למי שמתעניין בחדירה לתעשיית הפיננסים הדינמית.

השירותים המוצעים
שיווק ואופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO)
שלא כספקי שירות מקוונים אחרים, המבטיחים הרים וגבעות ומאוחר יותר נעלמים, בטא מדיה מקיימת את חלקה בעסקה. לאנשי המקצוע בבטא מדיה לא לוקח זמן רב לייעל אתר קיים והם מסוגלים לספק פתרונות שיווק המותאמים אישית לצרכי הלקוח. כדי להיות תמיד צעד אחד לפני ספקי שירות מתחרים, פיתחה בטא מדיה אסטרטגיה סודית המבטיחה שהאתר, דף הנחיתה או הפורטפוליו שלך ברשתות החברתיות, ידורגו בעמוד הראשון של כל מנועי החיפוש ובכך יגדילו את התנועה לאתר שלך.

פיתוח אתר אינטרנט ויישומים ניידים
בטא מדיה מפתחת אתרים מגיבים המאפשרים ללקוחותיה להציע למשתמשיהם פתרונות web ופתרונות סלולריים גם יחד. נוסף על כך, הצוות בבטא מדיה בקיא בשימוש במגוון רחב של שפות וטכנולוגיות המאפשרות להתאים פתרונות קצה מהשורה הראשונה לכל הפלטפורמות, לפי צרכי הלקוח.

שיווק באינטרנט
בטא מדיה מציעה גם פתרונות יעילים לשיווק מקוון לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים. צוות ייעודי במקום עובד על מסעות פרסום מקיפים במדיה החברתית ופרסום מותג. בנוסף, בטא מדיה שיכללה אסטרטגיה לחשיפת מודעות אפקטיביות לאלפי אנשים על בסיס יומי, מה שהופך אותה לפתרון האידיאלי לעסקים שרוצים תוצאות מיידיות. הצוות הקריאטיבי מורכב ממעצבי מולטימדיה מיומנים ומוכשרים המסוגלים לספק ללקוחות בטא מדיה חומר עדכני ויעיל לפרסום במדיה השונות.

בטא מדיה היא ספקית מובילה של שירותים פיננסים מקוונים, המתמקדת ברמות הגבוהות ביותר של מקצועיות ומסירות, ומהווה one-stop shop לכל הפתרונות הדרושים לך ברשת, בין אם אתה אדם פרטי, עסק קטן או חברה גדולה.
מאמרים נוספים מהקטגוריה
טל גולדפרב
שיווק עסקים באינטרנט עם התחייבות לתוצאות
אנחנו בחברת Revolution, מבינים שכדי לעמוד ביעדים הרצויים בזירה הוירטואלית, חשוב לדעת לפנות לחזיתות הנכונות ולפעול בהדרגה אך ביעילות לאחר גיבוש אסטרגטיית שיווק.
נכתב ע"י טל גולדפרב בקטגוריה שיווק ואסטרטגיה בתאריך 02.11.12
הדר פינקס
פינגו - מחפשים בשבילך
חברת פינגו הציבה לעצמה מטרה, לתווך בין נותני שירות אמינים ומקצועיים, לגולשים המחפשים בעל מקצוע.rnהשילוב בין נותני השירות, חוות הדעת ובקרת השירות של פינגו, לבין פ
נכתב ע"י הדר פינקס בקטגוריה שיווק ואסטרטגיה בתאריך 08.10.13
מעוניינים ליצור קשר עם בטי מד? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*