בחר בחכמה שירותי הגברה
צפיות: 1282 \\ מילים: 353 \\ פורסם בתאריך: 29.12.15
מתי נצטרך ציוד הגברה?
ציוד הגברה הינו כמובן מערכות הגברה, במערכות הגברה נשתמש כאשר נרצה להפיק אירוע עם קהל בכדי להגביר מוסיקה ומערכות שמע. כיום כל אירוע סטנדרטי חייב מערכות הגברה בכדי להשמיע מוסיקה שתנעים את זמן האורחים וכמובן להגביר את קולו של המנחה שהקהל יוכל לשמוע אותו. נצטרך ציוד הגברה כמעט בכל אירוע שמעורב בו קהל, בין אם זו מסיבת קריוקי או הקרנה סרט ועד טקס ממלכתי ציבורי, מערכות ההגברה מהווים מרכיב חשוב באירוע.

מקורות ציוד ההגברה
איך נשיג ציוד הגברה? באפשרותינו 2 מקורות - לקנות או להשכיר.
קנייה- קניית ציוד הגברה הינה לשימוש בציוד הגברה לטווח הרחוק ומדוע? ציוד הגברה הינו יקר ותחזוקו יקרה ולכן קנייה פירושה שימוש קבוע בטווחי זמן קצרים.
השכרה- השכרת ציוד הגברה פירושה קניית ציוד הגברה לזמן מוגבל, השכרת ציוד הגברה הינה זולה יחסית ונשתמש בה כאשר נצטרך ציוד הגברה לאירועים שאינם תדירים בד״כ או שנרצה לחסוך כסף רב.

למה נשים לב כאשר אנו משכירים ציוד הגברה?
כאשר אנו משכירים ציוד הגברה נצטרך לשים לב ל3 אלמנטים עיקריים - 
אופי האירוע - מהווה רכיב חשוב כאשר אנו בוחרים ציוד הגברה, אופי האירוע פירושו סוג האירוע, האם אנו רוצים אירוע בומבסטי מפוצץ? בשביל זה נצטרך מערכות הגברה גדולות ורבות, או שמא אנו רוצים אירוע טקסי קטן? בשביל זה נצטרך פחות ציוד הגברה. הגדרת אופי האירוע תתן לכם אינדיקציה לגודל המערכות הגברה אשר נצטרך, דבר שיכול לחסוך לנו המון כסף.
כמות המוזמנים - כמה אנשים אנו מזמינים? אם זה אירוע גדול נצטרך מערכת גדולה וכן אם האירוע קטן נצטרך מערכת הגברה פחות גדולה. מערכות הגברה הינם דבר דינמי שמשתנה מאירוע לאירוע.
מה התקציב שלנו? התקציב בסופו של דבר הוא הדבר המכריע בכל אירוע, כגודל התקציב כך יקבע את איכות המערכות משום שציוד איכותי יותר הוא ציוד יקר יותר בד״כ.

אל תסתכל בקנקן
כל האמור לעיל מטרתו להכיוון אותנו בנוגע לגודל מערכות ההגברה ואיכותם, עם המידע האמור לעיל נלך לחברת ההגברה שתציע לנו את המערכת האידיאלית עבורנו ולכן חשוב מאוד לבחור בחברת הגברה עם ניסיון ומקצועית כאשר אנו בוחרים ממי להשכיר ציוד הגברה, לעיתים רבות חברה עם ניסיון תוכל לתת לנו פיתרונות למגוון סנריות שהם מכירים בגלל הניסיון. המקצעיות והאמון יעניקו לכם את חוות הדעת של החברה בנוגע לציוד ההגברה ולעיתים קרובות חברת ההגברה תייעל את התכנון שלנו ותחסוך לנו המון כסף.

sahar email
sahar email
בברכה,
סהר 
MLShop
מעוניינים ליצור קשר עם sahar email? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*