בחירת מכונת קפה
צפיות: 1665 \\ מילים: 324 \\ פורסם בתאריך: 28.03.13
כניסתן החזקה של מכונות הקפה אל עולמנו מובילה דילמות רבות בבחירת מכונת קפה שתתאים לצרכינו השונים לרבות השימוש, נוחות תפעול וניקיון, מיקום בבית, התאמה לעיצוב הבית ועוד. בעוד פרמטרים רבים משפיעים בבחירת מכונת הקפה ישנם מספר פרמטרים עליהם מומלץ לתת מעת יותר דגש.

מידת השימוש
בראש ובראשונה יש לבחון את מידת השימוש במכונת הקפה. בחירת מכונת קפה יוקרתית שיכולה לבצע הכל חוץ מלהגיש לנו את כוס הקפה ישירות אל הפה כבר המציאו וניתן לרכוש אותה אך האם אנחנו באמת צריכים מכונת קפה שכזו? השתדלו לרכוש מכונת קפה שתשרת אתכם ואת הצרכים שלכם ובכך תשקיעו את הכסף במקומות הנכונים של מכונת קפה.

אופן הפעולה
מכונות הקפה של ימינו יודעות לעשות שימוש בפודים, קפסולות ובפולי קפה טריים. פודים וקפסולות הן מעין אריזות קטנות שומרות טריות ובהן פולי קפה טחונים במינונים וטעמים שונים להפקת כוסות קפה מוגדרות מראש. פולי קפה טריים הם הפחות שימושיים דווקא בגלל הצורך בטחינה ובמינונים שונים להפקת משקאות קפה אלו ואחרים. ישנן מכונות שאינן מקובעות לשימוש בסוג אחד והן יכולות לעשות שימוש בכל אחת מהאפשרויות: קפסולות, פולי קפה טריים ופודים.

מותג
שוק מכונות הקפה הביא לישראל יצרניות רבות מהמובילות בשוק הקפה העולמי לצד חברות זולות ושכוחות אל המציעות מכונות בעלות נמוכה מאוד ואף נהנות מנתח שוק לא קטן. המלצתנו היא לא להתפתות למחירים הנמוכים ולהשקיע בבחירת מכונת קפה מהמותגים המובילים המציעים גם אחריות מקיפה וארוכה הרבה יותר לצד מכונה עמידה ואיכותית יותר גם לאורך זמן. ועוד לא התחלנו לדבר על ההבדל בטעם.

מחיר
בסופו של יום הכלכלה בישראל אינה מעלה חיוך על פנינו בלשון המעטה והיכן שאנו יכולים לחסוך- הרי זה מבורך. בשוק מכונות הקפה בישראל ניתן ליהנות ממכונות קפה החל ממאות שקלים ועד לעשרות אלפי שקלים. אנו ממליצים על בחירת מכונת קפה במחיר ריאלי הנע בין 1000-3500 שקלים בהתאם לדרישותיכם.

http://www.adom-bar.co.il/

הרבה אפשרויות ניצבות בפנינו לרכישת מכונת קפה חדשה שתעשיר את הבוקר והיום שלנו בקפה טעים ואיכותי הרבה יותר, ממש כמו זה מבית הקפה המוכר לנו. בחרו את מכונת הקפה שלכם בקפידה, הישמעו להמלצותיהם של מכרים ולניסיון שלכם עם מכונות קפה אלו ואחרות ותיהנו מקפה טעים ועשיר הרבה יותר בכל יום מחדש.
מאמרים מאת גיל יצחק
שואב אבק תעשייתי - הכלי שעושה את ההבדל
כל אחד מאיתנו מחזיק קרוב לוודאי בשואב אבק בביתו, המסייע לו להתמודד בהצלחה עם ריכוזי האבק והלכלוך אשר מצטברים מפעם לפעם.
פורסם בקטגוריה תעשייה בתאריך 15.04.13
מתקני תצוגה - אמצעי שיווק אפקטיבי לכל מוצר
הצבת מתקני תצוגה ברחבי חנויות או תערוכות, מביאה למעשה להצגתם של אותם מוצרים המצויים על גביהם בדרך מיוחדת במינה, המבדילה אותם משאר המוצרים הממוקמים על גביהם של המדפים הסטנדרטיים.
פורסם בקטגוריה מכירות בתאריך 30.12.12
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
בחירת ארון לחדר ילדים
ארון ילדים, ישמש את ילדיכם למשך הרבה שנים ויש לבחור אותו בקפידה. חשוב כי תשתפו את ילדכם ברכישת הארון היות ולכל ילד או ילדה יש את הטעם האישי.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 03.02.14
ליאת מנדלסון
מזרונים – הבחירה אינה צריכה להיות קשה
בוא נודה על האמת, רכישת מזרון הוא איננו הליך פשוט בשל שני גורמים עיקריים: ראשית כל, מדובר על הגב שלנו ואנו רוצים לספק לו את התמיכה הטובה ביותר. במידה ואינכם יוד
נכתב ע"י ליאת מנדלסון בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 29.12.13
מעוניינים ליצור קשר עם גיל יצחק? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*