בחירת מזרונים זוגיים איכותיים
צפיות: 1351 \\ מילים: 307 \\ פורסם בתאריך: 09.09.14
יש המון סוגים של מזרונים זוגיים יש כאלה הנמכרים בסכומים של 1000 ₪  יש גם בחמש מאות ₪  ואם תחפשו עוד תוכלו למצוא מזרונים זוגיים במחיר אפילו נמוך מזה. מזרון אורתופדי, אמור להתחיל מסכומים של 2,000ש"ח  אך הוא אינו מחזיק מעמד יותר מתקופה של 3 שנים. בין המידות של מזרונים זוגיים, יש להוסיף סכום של 700 ₪  כך שגם סכום זה משתנה בין החברות השונות המייצרות מזרונים. ישנן חברות המוכרות מזרונים במחירים סבירים וחברות אלה, הן די ידועות, לכן מומלץ כי תרכשו את המזרונים שלכם מהן. חשוב כי תנסו את המזרונים בטרם תרכשו אותם, כך שתהיו בטוחים לגבי דרגת הקושי והנוחות במזרון שתרכשו.

כיצד לבחור מזרון זוגי איכותי?

הכול תלוי בהרגלי השינה של כל אחד, אם אתם אוהבים לישון על הבטן, חשוב כי תבחרו מזרונים זוגיים קשיחים יותר. אלה שרגילים לישון על הגב, דרגת המזרון חייבת להיות בינונית עד רכה. הטווח של מחירי המזרונים האיכותיים יותר, לא צריך לעבור את הסכום של 5,000 ש"ח, יותר מזה לא כדאי לכם להשקיע, כי חברות באמת ידועות ימכרו לכם מזרונים איכותיים ואורתופדיים. הקליקו לצפיה במזרונים נוחים שיעניקו תמיכה מלאה לגופכם וכמה שנות אחריות על המזרון שתרכשו. לפעמים בני הזוג אוהבים דרגות קושי שונות, אז מה באמת עושים? רוכשים שני מזרונים? התשובה היא פשוטה, ישנן חברות גדולות וידועות המייצרות מזרונים זוגיים המייצרות מזרון זוגי המתאים לדרגות הקושי של שני בני הזוג.

מזרון ספוג? או מזרון אורתופדי ללא קפיצים?

בגלל הסוגים השונים של מזרונים, חשוב לדעת קצת על סוגי המזרונים. יש מזרונים העשויים מספוג שהם זולים יותר. גם הצבעים של הספוג במזרונים קובעים לגבי האיכות שלהם. ספוג לבן  שהוא רך, נחשב לפחות איכותי, ואילו ספוג כחול או צהוב, יהיה הרבה יותר איכותי. מזרונים העשויים מספוג, יתאימו יותר לילדים מאשר לאנשים מבוגרים יותר. הרבה אנשים בוחרים מזרוני קפיצים, בגלל שישנה איכות בשינה כאשר שני אנשים שוכבים על המיטה, יש קפיצים מבודדים, כך שהאחד מסתובב, השני אינו מרגיש זאת. מזרוני קפיצים הם הכי נמכרים היום בשוק גם בגלל הנוחות שבהם.

מאמרים מאת shiri tayari
המדריך לקניית מקלחונים לאמבטיה
מקלחונים הם אזור הדוש בחדר האמבטיה. ישנם סוגים רבים של מקלחונים: הגדלים משתנים, ודגמי ברז הדוש עצמו רבים מאד.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 09.09.14
מיטות נוער איכותיות מעץ מלא
עץ מלא, הוא בעצם עץ טבעי שלא עבר הליכים כמו עץ טחון, חלול וכדומה. עץ מלא, עמיד בהרבה יוצר ומחזיק מעמד להרבה שנים משאר החומרים.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 14.11.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ניר שרמן
התאמת מטבחים לדירה מגורים
מטבח הנו פרויקט מורכב שדורש תכנון קפדני. להבדיל מריהוט אותו פשוט ניתן למצוא בדיוק לפי המידות והצרכים הרצויים
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 24.09.14
מיכל ז
צבעים לקיר – איך נבחר אותם?
צבעים לקיר משפיעים על האווירה והתחושה שיש בחדר, על כן, את בחירת הצבעים לבית יש לבחור בהתאם לעיצוב שרוצים.
נכתב ע"י מיכל ז בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 05.03.13
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*