בחירת חברה להפקת סרטי תדמית
צפיות: 1455 \\ מילים: 330 \\ פורסם בתאריך: 26.02.13
אחד האמצעים הכי חשובים של כל חברה להציג את עצמה בזמן כנסים, אירועים מיוחדים וגם במסגרת קמפיינים פרסומיים הם סרטי התדמית. סרטים אלו בדרך כלל יציגו את ההיסטוריה של החברה, היתרונות שלה, מוצרים מהפכניים שהיא משווקת וכל דבר בעצם שרוצים להציג בדרך מצולמת, שונה ומקורית. בכל הקשור להפקת סרטי תדמית, היום כבר לא צריך לגייס מצלמה ולעשות את זה לבד. חברות הפקה איכותיות, בעלות ניסיון ויוזמה, מקבלות לידיהן פרוייקטים מהסוג הזה ומפיקות סרטים איכותיים שמייצגים את החברות הגדולות ביותר במשק בכבוד.

חיפוש חברת הפקות

הפקה של כל סרט תדמית מתחילה קודם כל בחיפוש אחר חברת הפקות טובה ומקצועית. חברת ההפקות צריכה להיפגש עם מחלקת השיווק או הפרסום של החברה ולגבש יחד תוכנית להפקת הסרט. לפני הכל, מומלץ להשקיע מאמצים באיתור החברה הכי מובילה בתחום. בדרך כלל שיטוט באינטרנט יעלה את השמות הכי חכמים בתחום. מומלץ לקבוע פגישות עם כמה חברות ורק אחר כך להמשיך משם לתחילת תהליך של הפקת סרט תדמית. בחרו תמיד בחברה שהפיקה סרטים שמצאו חן בעיניכם, שמבטאת מקוריות והרעיונות שלה לא חוזרים על עצמם.
עבודה מול חברת ההפקות

לפני כל תחילת עבודה עם חברה שמתמחה בתחום של הפקת סרטי תדמית חשוב לסכם כמה פרטים מראש. הדבר הראשון הוא כמובן דרך העבודה של החברה, כיצד היא אוספת את החומרים, מה היא צריכה מכם, מה ההשקעה של העובדים שלה מול העובדים שלכם, מתי יוגש הסרט הסופי והאם תוכלו לצפות בורסיות שונות לפני שתוגש לכם התוצאה הסופית הזו. גבשו כמובן את הכל בהתאם להצעת מחיר כתובה שבה יופיעו כל הסעיפים האלו ואל תוותרו על הגדרה מראש של התנאים. דבר חשוב נוסף הוא כמובן שמירה על חשאיות. חברת הפקות מקבלת לידיה לפעמים חומרים ששייכים לחברה באופן בלעדי ואסור לה להדליף או להוציא אותם החוצה, למשל מידע על מוצר חדש.

תוצאה עם אחריות

הפקה של סרטי תדמית חייבת להיות הפקה עם אחריות. חברת ההפקות חייבת להיות מקצועית עד הסוף ולא להכניס לסרט שום דבר שעלול ליצור שערוריות, להסגיר פרטים שהחברה לא רוצה להסגיר וליצור רושם לא נכון. לכן העצה הטובה ביותר היא לבחור בחברה הטובה ביותר בתחום ולעבוד בצמוד אליה מתוך אינטרס משותף – יצירת סרט תדמית מעולה.
מאמרים מאת מיכל ז
צילום תדמית לעסק ותיק
אם העסק שלכם ספג חבטה קשה בעקבות פרסום שלילי, צילום תדמית יכול לעזור לכם לתקן את העוול. אם העסק נמצא באזור חיפה, גם שם תוכלו למצוא צלמים מקצועיים שיעזרו לכם.
פורסם בקטגוריה טיפים שיווקיים בתאריך 09.09.14
טיסות לערים היפות באירופה
דווקא עכשיו, כשהחורף מתחיל לפקוד את אירופה, זה הזמן להזמין טיסות לברלין ועוד שלל ערים יפהפיות ברחבי היבשת.
פורסם בקטגוריה יעדים בעולם בתאריך 28.10.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
דני דני
מוצרי פרסום ומיתוג של העסק שלך
מוצרי פרסום - אילו מוצרים יש לחברות השונות להציע עבורכם?rnשוק מוצרי הפרסום הוא רחב ומגוון, בין המוצרים השונים תוכלו למצוא: עטים מעוצבים, שעונים, נרתיקים למשקפיי
נכתב ע"י דני דני בקטגוריה טיפים שיווקיים בתאריך 10.04.14
אור קריבוס
איך לפרסם את העסק שלך בפייסבוק
מאחר וכמעט כולם נמצאים בפייסבוק, כדאי להשתמש בפלטפורמה זו בחכמה.rnאיך תעשו זאת בקלות ותאספו כמויות עצומות של לידים?
נכתב ע"י אור קריבוס בקטגוריה טיפים שיווקיים בתאריך 19.05.15
מעוניינים ליצור קשר עם מיכל ז? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*