בגדי עבודה – עמידות ואיכות
צפיות: 1611 \\ מילים: 310 \\ פורסם בתאריך: 08.11.12
איך לבחור בגדי עבודה

עובדים בתעשייה ובחקלאות נחשפים בכל יום לסביבת עבודה מלוכלכת וחמה. הם מסיימים את יום העבודה עם כתמי שמן, אדמה, גריז וצבע על הבגדים. בכדי להגן על הבגדים שעלו גופם נוהגים העובדים להשתמש בסרבלי עבודה או ללבוש בגדי עבודה מיוחדים. בגדי העבודה הם בגדים עשויים בדים עמידים וחזקים שמסוגלים לשאת את תנאי העבודה. בגדים רגילים לא מגלים עמידות, נקרעים ומושלכים לפח האשפה במהרה.

אחריות המעסיק

ישנם מעסיקים שדואגים לספק לעובדים בגדי עבודה מתאימים בכל עונות השנה. העובדים מגיעים לעבודה לבושים בבגדי העבודה או מחליפים בגדים במלתחות במפעל. בעונת הקיץ מספקים המעסיקים חולצות טריקו קצרות ומכנסי עבודה ובעונת החורף חולצות חמות ארוכות שרוולים ומעילים.

על גבי החולצות אפשר יהיה להדפיס את סמל החברה ולרתום את בגדי העבודה לקידום תהליך המיתוג. למעסיקים שבוחרים להלביש את העובדים במדיי עבודה רשמיים מטעם החברה מומלץ להעדיף בדים אווריריים, נעימים למגע ועמידים בפני כביסה.

נעלי עבודה לעובדים

חולצות טריקו פשוטות שנושאות את לוגו החברה ומדים סטנדרטים מספקים כמעט כל המעסיקים. נעלי עבודה לעובדים מציעים רק חלק מהמעסיקים. הנעליים חיוניות למניעת כאבי גב, שמירה על עמידה יציבה והגנה על כפות הרגליים מפני פציעות.

סביבת עבודה שמשלבת עבודה עם חומרים מסוכנים, טמפרטורות גבוהות או עבודה בגובה דורשת נעילת נעלי בטיחות. המעסיקים מחויבים לספק לכל עובד אמצעי מיגון להגנתו האישית במהלך יום העבודה. נעלי הבטיחות נכללים ברשימת ציוד הבטיחות שיש לספק לעובדים.

ביגוד עמיד לעבודה

כבר לאחר מספר ימים מגלים המעסיקים כי בגדי העבודה שרכשו בזול מכוסים בקרעים וכתמים. בכדי למנוע זאת יש לבחור בבדים חזקים וחומרי גלם איכותיים. בגדי עבודה עשויים היטב ישרתו את העובדים למשך תקופה ארוכה. הבגדים האיכותיים יקרים יותר, אך בטווח הארוך הם יתגלו כהשקעה נבונה.

לצד עמידות הבגד חשוב לבחון גם את נוחות השימוש, בדים אטומים וחמים לא יתאימו לעבודה בסביבה חיצונית וחמה. העובדים המזיעים ימהרו להחליף את בגדי העבודה בבגדים קלים יותר.

הדרך הטובה ביותר לבחירת בגדי העבודה המתאימים היא קבלת משוב אישי מהעובדים. מעסיקים שמקפידים לשוחח עם העובדים ולהקשיב לבקשותיהם, יצליחו להעניק להם ביגוד מתאים ולהעלות את רמת שביעות הרצון.
אסף ברנר
אסף ברנר
אסף ברנר - קידום רשתות חברתיות
מאמרים מאת אסף ברנר
ארונות חדרי שינה - עולם חדש ומופלא
מי מאיתנו לא זקוק לעוד מקום אחסון בחדר השינה. בגדי חורף, ואז בגדי קיץ. מקום לשמיכת הפוך, מעילים, מגבות, צעצועים ישנים של הילדים.
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 08.11.12
פלזמה – איכות צפייה
אנו נמצאים בעידן בו מינימליזם, פשטות מקבלים תשומת לב רבה. כך גם בעולם הטלוויזיות וייצורן. כיום קשה למצוא בבית טלוויזיה עבה, התופסת מקום כמו כורסא קטנה.
פורסם בקטגוריה אודיו וקולנוע ביתי בתאריך 11.11.12
מאמרים נוספים מהקטגוריה
yossi h
איכות שינה – מי אמר אני ולא קיבל?
אז מה בסך הכול אנחנו רוצים? לעבוד בעבודה מספקת, להנות משעות פנאי, לנסוע מדי פעם לחו"ל, ומה באשר לאיכות השינה? אין ספק, מדובר כאן על הא' ב' של איכות חיים טובה.
נכתב ע"י yossi h בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 16.01.13
מיכל ז
קרב השנה: ראש דיו מול טונר למדפסת
למי שרוכש מדפסות בפעם הראשונה, בטח יש בלבול בין טונר למדפסת לבין ראש דיו. ובטח יש גם בלבול לגבי סוגי המדפסות השונים. בוא נעשה סדר אחת ולתמיד.
נכתב ע"י מיכל ז בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 06.01.13
מעוניינים ליצור קשר עם אסף ברנר? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*