בגדי עבודה – עמידות ואיכות
צפיות: 1809 \\ מילים: 310 \\ פורסם בתאריך: 08.11.12
איך לבחור בגדי עבודה

עובדים בתעשייה ובחקלאות נחשפים בכל יום לסביבת עבודה מלוכלכת וחמה. הם מסיימים את יום העבודה עם כתמי שמן, אדמה, גריז וצבע על הבגדים. בכדי להגן על הבגדים שעלו גופם נוהגים העובדים להשתמש בסרבלי עבודה או ללבוש בגדי עבודה מיוחדים. בגדי העבודה הם בגדים עשויים בדים עמידים וחזקים שמסוגלים לשאת את תנאי העבודה. בגדים רגילים לא מגלים עמידות, נקרעים ומושלכים לפח האשפה במהרה.

אחריות המעסיק

ישנם מעסיקים שדואגים לספק לעובדים בגדי עבודה מתאימים בכל עונות השנה. העובדים מגיעים לעבודה לבושים בבגדי העבודה או מחליפים בגדים במלתחות במפעל. בעונת הקיץ מספקים המעסיקים חולצות טריקו קצרות ומכנסי עבודה ובעונת החורף חולצות חמות ארוכות שרוולים ומעילים.

על גבי החולצות אפשר יהיה להדפיס את סמל החברה ולרתום את בגדי העבודה לקידום תהליך המיתוג. למעסיקים שבוחרים להלביש את העובדים במדיי עבודה רשמיים מטעם החברה מומלץ להעדיף בדים אווריריים, נעימים למגע ועמידים בפני כביסה.

נעלי עבודה לעובדים

חולצות טריקו פשוטות שנושאות את לוגו החברה ומדים סטנדרטים מספקים כמעט כל המעסיקים. נעלי עבודה לעובדים מציעים רק חלק מהמעסיקים. הנעליים חיוניות למניעת כאבי גב, שמירה על עמידה יציבה והגנה על כפות הרגליים מפני פציעות.

סביבת עבודה שמשלבת עבודה עם חומרים מסוכנים, טמפרטורות גבוהות או עבודה בגובה דורשת נעילת נעלי בטיחות. המעסיקים מחויבים לספק לכל עובד אמצעי מיגון להגנתו האישית במהלך יום העבודה. נעלי הבטיחות נכללים ברשימת ציוד הבטיחות שיש לספק לעובדים.

ביגוד עמיד לעבודה

כבר לאחר מספר ימים מגלים המעסיקים כי בגדי העבודה שרכשו בזול מכוסים בקרעים וכתמים. בכדי למנוע זאת יש לבחור בבדים חזקים וחומרי גלם איכותיים. בגדי עבודה עשויים היטב ישרתו את העובדים למשך תקופה ארוכה. הבגדים האיכותיים יקרים יותר, אך בטווח הארוך הם יתגלו כהשקעה נבונה.

לצד עמידות הבגד חשוב לבחון גם את נוחות השימוש, בדים אטומים וחמים לא יתאימו לעבודה בסביבה חיצונית וחמה. העובדים המזיעים ימהרו להחליף את בגדי העבודה בבגדים קלים יותר.

הדרך הטובה ביותר לבחירת בגדי העבודה המתאימים היא קבלת משוב אישי מהעובדים. מעסיקים שמקפידים לשוחח עם העובדים ולהקשיב לבקשותיהם, יצליחו להעניק להם ביגוד מתאים ולהעלות את רמת שביעות הרצון.
אסף ברנר
אסף ברנר
אסף ברנר - קידום רשתות חברתיות
מאמרים מאת אסף ברנר
חנויות בגדים - ללכת עם המעצבים הגדולים ביותר עליך
הם תמיד היו כאן, אך בשנים האחרונות, הם זוכים לכבוד ועדנה שמעולם הם לא זכו לה.
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 05.11.12
חברות גז – הסכנה שבדליפת גז
הסכנה שמאחורי דליפות גז ביתיות חמורה ביותר. גז הבישול הוא גז כבד ששוקע מטה ולא מתפזר בקלות. מעטים יודעים כי הריח החריף שמתלווה לגז הבישול הוא תוסף למטרת בטיחות.
פורסם בקטגוריה ניהול ואחזקת מבנים בתאריך 06.11.12
מאמרים נוספים מהקטגוריה
יובל מיי
החג כבר פה ונשאר לנו לעשות ניקיון חלונות! מה נעשה?
יש שיטות רבות לניקוי חלונותץ ניקיון חלונות זה דבר לא כ"כ פשוט ולכן צריך למצוא פתרון מושלם ללא כל מאמץ או סיכון.
נכתב ע"י יובל מיי בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 05.10.14
shiri tayari
עיצוב מערכות ישיבה
מעוניינים בכל המידע על מערכות ישיבה ? מאמר זה יהיה עתיר מידע אודות מערכות ישיבה. הוא יסקור בפניכם סוגים שונים של מערכות ישיבה, ואת הדרך לרכוש ולטפל בהן לאחר הרכ
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 30.03.14
מעוניינים ליצור קשר עם אסף ברנר? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*