אתר חלי גרופ - אתר הדיאטה המקיף בישראל!
צפיות: 2124 \\ מילים: 456 \\ פורסם בתאריך: 02.11.12
הסוד להתמדה בדיאטה ואימוץ אורח חיים בריא הוא פשוט מאוד - אינפורמציה. ככל שלומדים יותר ומקפידים לאסוף מידע מועיל - כך קל יותר לשנות הרגלים ואפילו ליהנות תוך כדי התהליך. מאחר שהאינטרנט הוא מקור מידע זמין כל כך, אנשים רבים העומדים לעשות שינוי בהרגלי התזונה - מחפשים על כך קודם כל מידע ברשת. כדי לענות על השאלות והלבטים של כל מתחילי הדיאטה - נוצר אתר חלי גרופ - אתר הדיאטה המקיף ביותר בישראל.

אתם לא לבד!

מחקרים הוכיחו לא פעם כי למתחילי דיאטה קל יותר להיכנס לרוטינה של תזונה בריאה כשהם עושים זאת כחלק מקבוצה ואכן - הנתונים בשטח מוכיחים זאת. גם אם אתם לא משתייכים לקבוצה פיזית, טוב לדעת שיש מי שיכול לספק לכם תמיכה ומענה לשאלות באופן וירטואלי. באתר של חלי גרופ תוכלו למצוא פורום דיאטה שבו ניתן להעלות שאלות חשובות ולקבל תשובות ממומחים בתחום. הפורום פתוח לכלל הגולשים ולא למשתמשי חלי גרופ בלבד.

ידע, ידע, ידע

באתר של חלי גרופ תוכלו למצוא שורה של כתבות מקצועיות העוסקות בנושא שלשמו התכנסו כאן - דיאטה. הכתבות המקצועיות יעשירו אתכם במידע ויגרמו לכם להתבונן בצורה שונה על דיאטה ואפילו על אוכל בכלליותו.

מהתיאוריה לפרקטיקה

בחלי גרופ לא מאמינים רק בתיאוריה ולכן לצד מידע תיאורטי תוכלו למצוא גם כמה כלים מעשיים חשובים, כמו למשל מתכוני דיאטה שכל אחד יכול לנסות בבית. פעמים רבות אנשים נרתעים מדיאטה כי הם חושבים שעל מנת לאמץ אורח חיים בריא יש להיות יצירתיים במיוחד במטבח. המתכונים מוכיחים כי אפשר ליצור שינוי חיובי בהרגלי התזונה גם באמצעות מתכונים פשוטים ומהנים.

אם כבר בכלים חשובים עסקינן, אין ספק שאחד הכלים החשובים ביותר שישמשו אתכם באתר הוא מחשבון הדיאטה. ייתכן שבהמשך כבר תזכרו בעצמכם איזה ערך יש לכל מאכל ולכל רכיב שאתם מכניסים לפה, אבל בשלב הראשוני בוודאי תצטרכו להיעזר במחשבון שקיים באתר. באמצעות הקשה על העכבר תוכלו לדעת בדיוק האם מה שאתם שוקלים להכניס לתבשיל יזיק או יועיל לכם.

מנה מרוכזת של מוטיבציה

כבר דיברנו על כך שאנשים יכולים לדרבן אנשים אחרים להרזות ולהצליח? זה רלוונטי לאנשים הנמצאים באותה נקודת מוצא, אך לא רק: גם אנשים שכבר רזו והצליחו - יכולים לשמש השראה לאלו שרק התחילו את מסע ההרזיה. לכן, באתר של חלי גרופ תוכלו למצוא גם סיפורי הצלחה, כדי לעודד את הנפש, להבין שזה בר השגה וגם אתם תוכלו, אם רק תרצו בכך- להופיע יום אחד בתור סיפור הצלחה.

בנוסף, באתר תוכלו למצוא טיפים שיסייעו לכם להתמיד בדיאטה. מדובר בטיפים קטנים הקשורים ליום יום, אותם תוכלו ליישם ותופתעו איך לא ניסיתם אותם קודם. שינויים גדולים מתחילים מצעדים קטנים ולכן יישום טיפים, כמו אלו שמופיעים באתר חלי ממן גרופ - יסייעו לכם להגיע למשקל הרצוי.

מתאימים את הדיאטה

באתר חלי גרופ יוצאים מנקודת הנחה כי כל אדם שונה מרעהו ולכן אין תפריט דיאטטי אחד שיכול להתאים לכלל אוכלוסיית המרזים. באתר תוכלו למצוא מספר תפריטי דיאטה שונים הכוללים תפריטי דיאטה לנשים או לגברים, למבוגרים או לצעירים, אותם תוכלו להתאים לאורח החיים שלהם לפי נתונים שונים המפורטים בתפריט.
חלי ממן גרופ
חלי ממן גרופ
חלי ממן גרופ, הוקמה בשנת 2000 על ידי חלי ממן, בעלת ניסיון רב בהנחיית קבוצות ובהדרכה, חברה בעמותת הדיאטנים בישראל וחברה בפורום הדיאטניות הארצית.
1700-507-508
מאמרים מאת חלי ממן גרופ
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אנה כהן
10 טיפים לשימוש בריא בכלי אחסון
רוצים לשמור על הבריאות שלכם ושל הילדים שלכם? ישנן אינספור דרכים ואפשרויות לשמור על בריאות המשפחה, בריאות התפריט ושמירה על איכות המזון שלנו בפשטות ובאופן חסכוני,
נכתב ע"י אנה כהן בקטגוריה דיאטה בתאריך 31.05.14
ירון כהן
הדיאטה על בסיס מחקרו של המדען ד"ר סימונס
בתור תזונאי במקצועי, אני נתקל בלקוחות רבים ששואלים אותי על דיאטת התרסיסטיפות שמאד פופולרי בשנים האחרונותrnשמבוססת על תפריט דל של 500 קלוריות יומיות.
נכתב ע"י ירון כהן בקטגוריה דיאטה בתאריך 11.04.13
מעוניינים ליצור קשר עם חלי ממן גרופ? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*