ארונות קיר מעוצבים בהתאמה אישית
צפיות: 1490 \\ מילים: 337 \\ פורסם בתאריך: 28.10.14
ארונות קיר מעוצבים בהתאמה אישית הם בדיוק מה שאתם צריכים על מנת לעצב את החדר שלכם בצורה נאותה, ולחסוך במקום רב בחדר. החסרון הוא שלא כל חדר מתאים להצבת ארונות כאלו. במאמר זה נסביר מהם הצעדים לבדוק את זה, ולאחר מכן נמליץ על מספר ארונות קיר מעוצבים בהתאמה אישית. המאמר כולו יסקור את תחום ארונות הקיר, ידגיש את יתרונותיו ויציע מבחר דגמים המומלצים לקנייה.

בדיקה האם החדר מתאים להצבת ארון קיר

חשוב למצוא קיר אחד לפחות שאינכם רואים את הקצה שלו, וידוע שהסיבה לכם היא עובי רב ביותר, מעל 50 ס"מ בין דופן אחד למשנהו. אם כל הקירות בחדר שלכם הם קירות רזים, המשמשים כגבול עם חדר אחר הנמצא בצמוד לו, ולא במרחק, החדר פשוט לא מתאים להצבת ארונות קיר, מהסיבה שאין מקום לחצוב בקיר. יש אפשרות רק למוטט את הקיר. במידה ונמצא חדר עם קיר עבה, הוא יתאים להצבת ארון קיר.

יתרונות ארונות הקיר

חוסכים לכם במקום בחדר. ניתן לחסוך עוד יותר במקום ולקנות ארונות הזזה במקום ארונות קיר. ארונות הזזה תורמים תרומה מכרעת לתוספת מקום בחדר שכן הדלתות לא נפתחות אנכית אלא נשארות אופקית ללא תנועה תופסת-מקום לכיוון שלכם. להלן מספר דגמי ארונות מומלצים

ארון ציר חצוב בקיר

ארון שניתן לחצוב בקיר, וכולו בנוי מדלתות שנפתחות על צירן. היתרון של הארון: ניתן לבחור לו רכיבי פרזול מגוונים ביותר מגדול ועד קטן, מצבעים חלביים ועד צבעים כסופים ומוזהבים. החסרון שלו: הוא ארון ציר, וניתן לבחור בארונות אחרים שיתפסו פחות מקום בפתיחה.

ארון הזזה מראה

ארון הזזה מזכוכית שהזגוגית שלה היא מראה. בארון יש שתי דלתות שנעות בהזזה האחת על השנייה על ידי גרירה. יש בו שני פתחי ענק להצבת בגדים ומצעים. היתרון שלו: חוסך מקום גם כארון-חציבה וגם כארון ללא דלתות ציר. החסרון: ניתן למצוא ארונות מעוצבים ברמת גבוהה בהרבה - לפרטים נוספים בקרו באתר.

ארון הזזה ויטראז'ים

חלק מאסופת ארונות קיר מעוצבים בהתאמה אישית אשר ניתן למצוא בהם ויטראז'ים על זגוגית הזכוכית. הויטראז'ים מכילים ציורי אומן, גרפיקות, איורי נוף והכל צבוע בצבעים לאיור על זכוכית. המראה תהיה בדרך כלל בתוך אחד התאים הגדולים. היתרון של הארון: ממצא את יכולות חיסכון המקום בחדר והעיצוב כאחד. החסרון: ההגעה למראה של הארון מסורבלת יותר מאשר בארון הזזה שהוא מראה.
מאמרים מאת shiri tayari
מה כדאי כורסאות בד או עור?
במאמר זה נספק עבורכם מידע אודות כורסאות בד ועור. המידע יעסוק בבד ועור כחומרים גולמיים, וגם בקולקציות הריהוט האחרונות.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 24.09.14
טיפים לרכישת דלתות מעוצבות
במאמר זה נספק לכם, קוראים יקרים, טיפים חשובים בנושא רכישת דלתות מעוצבות. הטיפים נוגעים לכל סוגי הדלתות: פנים וכניסה.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 31.05.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ליעד רוזנברג
עיצוב חדרי ילדים
עיצוב חדר ילדים כמו כל חלל אחר בבית דורש חשיבה מעמיקה לצד יצירתיות.
נכתב ע"י ליעד רוזנברג בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 30.07.13
ליעד רוזנברג
עיצוב חדרים- כיצד?
מרבית האנשים מעדיפים להתכנס בביתם לאחר יום עבודה, כדי שהשהיה בבית תהיה נעימה, ארגונומית ומתוכננת נכון אנשים החלו לפנות למומחים בתחום עיצוב הבית ועיצוב חדרים.
נכתב ע"י ליעד רוזנברג בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 03.10.13
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*