ארונות קיר מעוצבים בהתאמה אישית
צפיות: 1464 \\ מילים: 337 \\ פורסם בתאריך: 28.10.14
ארונות קיר מעוצבים בהתאמה אישית הם בדיוק מה שאתם צריכים על מנת לעצב את החדר שלכם בצורה נאותה, ולחסוך במקום רב בחדר. החסרון הוא שלא כל חדר מתאים להצבת ארונות כאלו. במאמר זה נסביר מהם הצעדים לבדוק את זה, ולאחר מכן נמליץ על מספר ארונות קיר מעוצבים בהתאמה אישית. המאמר כולו יסקור את תחום ארונות הקיר, ידגיש את יתרונותיו ויציע מבחר דגמים המומלצים לקנייה.

בדיקה האם החדר מתאים להצבת ארון קיר

חשוב למצוא קיר אחד לפחות שאינכם רואים את הקצה שלו, וידוע שהסיבה לכם היא עובי רב ביותר, מעל 50 ס"מ בין דופן אחד למשנהו. אם כל הקירות בחדר שלכם הם קירות רזים, המשמשים כגבול עם חדר אחר הנמצא בצמוד לו, ולא במרחק, החדר פשוט לא מתאים להצבת ארונות קיר, מהסיבה שאין מקום לחצוב בקיר. יש אפשרות רק למוטט את הקיר. במידה ונמצא חדר עם קיר עבה, הוא יתאים להצבת ארון קיר.

יתרונות ארונות הקיר

חוסכים לכם במקום בחדר. ניתן לחסוך עוד יותר במקום ולקנות ארונות הזזה במקום ארונות קיר. ארונות הזזה תורמים תרומה מכרעת לתוספת מקום בחדר שכן הדלתות לא נפתחות אנכית אלא נשארות אופקית ללא תנועה תופסת-מקום לכיוון שלכם. להלן מספר דגמי ארונות מומלצים

ארון ציר חצוב בקיר

ארון שניתן לחצוב בקיר, וכולו בנוי מדלתות שנפתחות על צירן. היתרון של הארון: ניתן לבחור לו רכיבי פרזול מגוונים ביותר מגדול ועד קטן, מצבעים חלביים ועד צבעים כסופים ומוזהבים. החסרון שלו: הוא ארון ציר, וניתן לבחור בארונות אחרים שיתפסו פחות מקום בפתיחה.

ארון הזזה מראה

ארון הזזה מזכוכית שהזגוגית שלה היא מראה. בארון יש שתי דלתות שנעות בהזזה האחת על השנייה על ידי גרירה. יש בו שני פתחי ענק להצבת בגדים ומצעים. היתרון שלו: חוסך מקום גם כארון-חציבה וגם כארון ללא דלתות ציר. החסרון: ניתן למצוא ארונות מעוצבים ברמת גבוהה בהרבה - לפרטים נוספים בקרו באתר.

ארון הזזה ויטראז'ים

חלק מאסופת ארונות קיר מעוצבים בהתאמה אישית אשר ניתן למצוא בהם ויטראז'ים על זגוגית הזכוכית. הויטראז'ים מכילים ציורי אומן, גרפיקות, איורי נוף והכל צבוע בצבעים לאיור על זכוכית. המראה תהיה בדרך כלל בתוך אחד התאים הגדולים. היתרון של הארון: ממצא את יכולות חיסכון המקום בחדר והעיצוב כאחד. החסרון: ההגעה למראה של הארון מסורבלת יותר מאשר בארון הזזה שהוא מראה.
מאמרים מאת shiri tayari
המדריך לקניית מקלחונים לאמבטיה
מקלחונים הם אזור הדוש בחדר האמבטיה. ישנם סוגים רבים של מקלחונים: הגדלים משתנים, ודגמי ברז הדוש עצמו רבים מאד.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 09.09.14
ריהוט משרדי מודרני
ריהוט משרדי כולל בתוכו את כל סוגי הריהוט שמתאימים לחלל העבודה. ריהוט משרדי שונה לא פעם מהריהוט הביתי בשל הצרכים ההשונים והברורים של הבית ושל המשרד. ריהוט משרדי
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 20.01.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ליעד רוזנברג
מעצבת פנים בדרום
תכנון ועיצוב הבית עם מעצבת פנים, הינו תהליך דינמי, אינטנסיבי ואינטימי בן הלקוחות למעצבת פנים. על כן, בבואנו לחפש מעצבת פנים בדרום ישנן מספר נקודות שחשוב להתייחס אליהם:
נכתב ע"י ליעד רוזנברג בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 30.07.13
ניר שרמן
שלושת העיקרים לרכישת ספה
בחירה של ספה עבור הסלון תשפיע במידה ניכרת על העיצוב השלם של החדר כולו ולכן זה עניין די חשוב למצוא את פתרון הישיבה שגם מציע את הנוחיות המרבית לדיירים ולאורחים של
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 29.12.15
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*