ארונות לחדרי ילדים
צפיות: 1619 \\ מילים: 325 \\ פורסם בתאריך: 30.03.14
מעוניינים במידע על ארונות לחדרי ילדים? במאמר זה תיסקר בפניכם כל המָטריה על בחירת ארונות לחדרים אלה. ארונות לחדרי ילדים מכילים לא מעט סוגים שיש להרחיב אודותם במאמר זה. גם אם ברשותכם ארון שאינו ארון ילדים, ניתן באמצעות מספר פעולות פשוטות לווסתו כארון ילדים ביעילות ובקלות. כפי שתוכלו ללמוד, לילדים ישנם לא מעט צרכים מיוחדים מהארונות שלהם, אשר חשוב לוודא את קיומם בטרם רכישת הארון או בטרם הצבת ארון קיים כארון ילדים:

מומלץ לבחור בארון קטן

חדרי ילדים הם בדרך כלל לא גדולים וישנו האילוץ להכניס שולחן, משחקים, מדפים, וכו'. בחדר זה צפויה להיות לא מעט תכולה ולכן ארון קטן יכול לחסוך לא מעט מקום בחדר, שברוב המקרים הוא קטן ממילא. בנוסף, מתוקף היותו ילד – אין לו בגדים בכמות שלכם, ולכן ארון גדול יהווה בזבוז משאבים לא רצוי. בפסקאות הבאות תוכלו ללמוד פרמטרים נוספים אודות ארונות לחדרי ילדים.

פינות הארון לא חדות

ישנם לא מעט ארונות מפלסטיק למשל – המכילים פאות שאינן חדות. ארונות עץ, לעומתם, מכילים פאות חדות, אך לא פסולי שימוש כארונות ילדים כפי שתיווכחו בהמשך. כאשר קונים ארון ילדים יד ראשונה, חשוב לוודא שהפאות שלו לא חדות מדי, ושתכולת הביגוד של הילד אכן מתאימה לארון זה.

ויסות ארונות קיימים כארונות ילדים

במידה ובבית שלכם ישנו ארון ספייר עבור הרך הנולד, אך הוא אינו עונה על הפרמטרים שנבחנו עד כה, עדיין ניתן להופכו לארון ילדים ולהציבו כיתר ארונות לחדרי ילדים. אם הוא מכיל פאות חדות, למשל, יש להציב מתחתיו קרטונים עבים, עליהם יונח הארון. בדרך זו תמנעו מהרך הנולד או ילדכם הקטן מגע  עם פאות אלו. בנוסף, חשוב שהארון יהיה גבוה על מנת שלא יוכל להגיע לפאות העליונות. פרזול ארון מסוג כזה צריך להיות רך ככל הניתן ובשאיפה לפרזול עגול: ידיות בצורת חצי עיגול ולא מלבן חד, למשל.

ארונות ילדים קונים משווקים מנוסים

קניית ארונות לחדרי ילדים אינה כמו קניית ארונות לנוער או לבן בדירה השכורה. מדובר במוצר ייחודי אשר נוכחתם לדעת שמורכב מלא מעט אילוצים ופרמטרים למימוש. לכן, חשוב להתרשם ממבחר ארונות של אומנות בית העץ חנות ייעודית למוצרי ילדים על מנת להבטיח את הטוב ביותר גם לילד שלכם.
מאמרים מאת shiri tayari
עמדות עבודה למשרד
מעוניינים בכל המידע על עמדות עבודה למשרד? במאמר זה תוכלו למצוא את כל המידע על עמדות אלו.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 10.04.14
כיצד לתכנן ולעצב חדר ילדים תחת התקציב הנכון
בבניית בית חדש הצרכן כמובן צריך גם לעסוק בתכנון של אותם חדרי ילדים.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 10.08.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ליעד רוזנברג
תהליך העבודה מול מעצב פנים
תהליך העבודה מול מעצבת פנים הינו חשוב ולא פעם קריטי כאשר מדובר בבניה, שיפוץ ועיצוב בתים או דירות. במאמר זה אסקור עבורכם כיצד מתבצע תהליך העבודה מול מעצבת פנים.
נכתב ע"י ליעד רוזנברג בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 27.08.13
ליעד רוזנברג
ההבדל בן מעצב פנים לאדריכל
מתי לקחת מעצב פנים? האם לכל שיפוץ צריך אדריכל? ואיך עובדים האדריכל ומעצב הפנים יחד באותו פרויקט?
נכתב ע"י ליעד רוזנברג בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 30.07.13
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*