ארונות חדרי שינה - עולם חדש ומופלא
צפיות: 1603 \\ מילים: 338 \\ פורסם בתאריך: 08.11.12
מי מאיתנו לא זקוק לעוד מקום אחסון בחדר השינה. בגדי חורף, ואז בגדי קיץ. מקום לשמיכת הפוך, מעילים, מגבות, צעצועים ישנים של הילדים. נראה כי יש אין סוף דברים המצריכים ארונות גדולים יותר ויותר.

תחום אחסון הבגדים, ופתרונות אחסון הינם נושא המעסיק יצרניות רהיטים רבות בכלל ובתחום ארונות בפרט.

היות ובכל חדר שינה קיים ארון אחד לפחות המכיל את הבגדים, נעליים, מצעים, ומגבות – יש צורך חוזר בארון בכל חדר וחדר, ראשית על מנת לבצע חלוקה ושיוך לכל חדר ובגדיו, ושנית ישנם גם חדרי ארונות המהווים מקום אחסון, סדר ומיון לבגדים של כל דיירי הבית.
 
כל חדר והארון שלו –
 
חדרי שינה מכילים ארונות. ארונות למספר שימושים – לאחסון בגדים לשימוש יומיומי, לפי עונות, מצעים, מגבות ועוד שלל שימושים. הארון נועד "לעשות"  לנו סדר בבלגן הנוצר בחדר. על מנת שבגדים לא יהיו מ]וזרים על הרצפה, ספה, או היכן שהוא בחלל החדר, אנו מקפלים ומניחים במדף הרצוי את הבגדים. כך גם לגבי כל מה שאנו מאחסנים בארונות בבית ובחדרי השינה שלנו.

ניתן להשיג ארונות חדרי שינה בגדלים שונים, צבעים, חומרי גלם שונים ואף שילובים שונים שלהם, התקנת מראה על פנים דלת הארון או מצידה החיצוני, עם גלגלים, אפשרויות שונות ומגוונות של מדפי אחסון, תאים, מגירות, מוט לתליית בגדים ועוד שלל טכניקות המקלות עלינו את הסדר, הארגון והגישה אל הבגדים בארון.
 
חדרי שינה רבים מכילים בתוכם וילונות. הוילונות משמשים כסוכך לאור הנכנס דרך חלונות החדר. ניתן להתאים וילונות על פי אופי החדר. כאשר מדובר בחדרי ילדים ניתן לשים וילונות צבעוניים, ולעטרם בסיכות, קישוטים, מדבקות ועוד שלל רעיונות אותם יכולים גם הילדים ליישם על גבי הוילונות.
 
חדר שכולו ארונות –
 
חדר ארונות הוא חלומה המתוק של כל אישה – הבגדים גלויים, הנעליים מחייכות בין המדפים, הכול מאורגן ללא דלתות כלל וכלל. מראות גוף המקיפות אותה. כן חלומות יכולים להתגשם.

על מנת לשלב את הארונות בחדרי השינה בצורה מוצלחת יש ראשית להגדיר את מטרת הארון – בגדים יומיומיים, אחסון, משמש את כל יושבי הבית, או רק את הנמצאים בחדר השינה ועוד.

בנוסף, חשוב להתאים את נראות הארון לאופי החדר. ניתן לשלב וילונות לחדר שינה עם רהיטי החדר, כך שגם הוספה של ארון חדש, או חידוש של ישן ישתלב בצורה אסתטית.
אסף ברנר
אסף ברנר
אסף ברנר - קידום רשתות חברתיות
מאמרים מאת אסף ברנר
בגדי עבודה – עמידות ואיכות
עובדים בתעשייה ובחקלאות נחשפים בכל יום לסביבת עבודה מלוכלכת וחמה. הם מסיימים את יום העבודה עם כתמי שמן, אדמה, גריז וצבע על הבגדים.
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 08.11.12
תסרוקות כלה – כאן ועכשיו
מזל טוב! הוא הציע לך ואמרת כן? מעולה! עכשיו נתר לכם לחפש אולם, שמלה, חליפת חתן, עיצוב, כיסאות, בר, שתייה, קייטרינג איכותי, תקליטן, צלם, צלמי סטילס, צלם מגנטים ו
פורסם בקטגוריה קוסמטיקה בתאריך 01.11.12
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ניר שרמן
ניקוי חלונות בבתים פרטיים – מה חשוב לדעת?
עבודות ניקוי חלונות מתבצעות היום ללא כל מאמץ, הן מתבצעות תוך שכירת צוותים מקצועיים המונעים מכם ומשאר בני הבית את מטלת הניקיון המסורבלת והמתישה.
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 14.11.14
shiri tayari
בחירת ארון לחדר ילדים
ארון ילדים, ישמש את ילדיכם למשך הרבה שנים ויש לבחור אותו בקפידה. חשוב כי תשתפו את ילדכם ברכישת הארון היות ולכל ילד או ילדה יש את הטעם האישי.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 03.02.14
מעוניינים ליצור קשר עם אסף ברנר? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*