ארונות חדרי שינה - עולם חדש ומופלא
צפיות: 1572 \\ מילים: 338 \\ פורסם בתאריך: 08.11.12
מי מאיתנו לא זקוק לעוד מקום אחסון בחדר השינה. בגדי חורף, ואז בגדי קיץ. מקום לשמיכת הפוך, מעילים, מגבות, צעצועים ישנים של הילדים. נראה כי יש אין סוף דברים המצריכים ארונות גדולים יותר ויותר.

תחום אחסון הבגדים, ופתרונות אחסון הינם נושא המעסיק יצרניות רהיטים רבות בכלל ובתחום ארונות בפרט.

היות ובכל חדר שינה קיים ארון אחד לפחות המכיל את הבגדים, נעליים, מצעים, ומגבות – יש צורך חוזר בארון בכל חדר וחדר, ראשית על מנת לבצע חלוקה ושיוך לכל חדר ובגדיו, ושנית ישנם גם חדרי ארונות המהווים מקום אחסון, סדר ומיון לבגדים של כל דיירי הבית.
 
כל חדר והארון שלו –
 
חדרי שינה מכילים ארונות. ארונות למספר שימושים – לאחסון בגדים לשימוש יומיומי, לפי עונות, מצעים, מגבות ועוד שלל שימושים. הארון נועד "לעשות"  לנו סדר בבלגן הנוצר בחדר. על מנת שבגדים לא יהיו מ]וזרים על הרצפה, ספה, או היכן שהוא בחלל החדר, אנו מקפלים ומניחים במדף הרצוי את הבגדים. כך גם לגבי כל מה שאנו מאחסנים בארונות בבית ובחדרי השינה שלנו.

ניתן להשיג ארונות חדרי שינה בגדלים שונים, צבעים, חומרי גלם שונים ואף שילובים שונים שלהם, התקנת מראה על פנים דלת הארון או מצידה החיצוני, עם גלגלים, אפשרויות שונות ומגוונות של מדפי אחסון, תאים, מגירות, מוט לתליית בגדים ועוד שלל טכניקות המקלות עלינו את הסדר, הארגון והגישה אל הבגדים בארון.
 
חדרי שינה רבים מכילים בתוכם וילונות. הוילונות משמשים כסוכך לאור הנכנס דרך חלונות החדר. ניתן להתאים וילונות על פי אופי החדר. כאשר מדובר בחדרי ילדים ניתן לשים וילונות צבעוניים, ולעטרם בסיכות, קישוטים, מדבקות ועוד שלל רעיונות אותם יכולים גם הילדים ליישם על גבי הוילונות.
 
חדר שכולו ארונות –
 
חדר ארונות הוא חלומה המתוק של כל אישה – הבגדים גלויים, הנעליים מחייכות בין המדפים, הכול מאורגן ללא דלתות כלל וכלל. מראות גוף המקיפות אותה. כן חלומות יכולים להתגשם.

על מנת לשלב את הארונות בחדרי השינה בצורה מוצלחת יש ראשית להגדיר את מטרת הארון – בגדים יומיומיים, אחסון, משמש את כל יושבי הבית, או רק את הנמצאים בחדר השינה ועוד.

בנוסף, חשוב להתאים את נראות הארון לאופי החדר. ניתן לשלב וילונות לחדר שינה עם רהיטי החדר, כך שגם הוספה של ארון חדש, או חידוש של ישן ישתלב בצורה אסתטית.
אסף ברנר
אסף ברנר
אסף ברנר - קידום רשתות חברתיות
מאמרים מאת אסף ברנר
בגדי עבודה – עמידות ואיכות
עובדים בתעשייה ובחקלאות נחשפים בכל יום לסביבת עבודה מלוכלכת וחמה. הם מסיימים את יום העבודה עם כתמי שמן, אדמה, גריז וצבע על הבגדים.
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 08.11.12
פלזמה – איכות צפייה
אנו נמצאים בעידן בו מינימליזם, פשטות מקבלים תשומת לב רבה. כך גם בעולם הטלוויזיות וייצורן. כיום קשה למצוא בבית טלוויזיה עבה, התופסת מקום כמו כורסא קטנה.
פורסם בקטגוריה אודיו וקולנוע ביתי בתאריך 11.11.12
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
טיפים לרכישת מצעים
מצעים זו מתנה יפה לתת וגם מתנה יפה לקבל, יש המון סוגים של מצעים, אם מדובר בחדרי ילדים אז תלוי למי קונים מצעים.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 31.05.14
ליאת מנדלסון
מזרונים – הבחירה אינה צריכה להיות קשה
בוא נודה על האמת, רכישת מזרון הוא איננו הליך פשוט בשל שני גורמים עיקריים: ראשית כל, מדובר על הגב שלנו ואנו רוצים לספק לו את התמיכה הטובה ביותר. במידה ואינכם יוד
נכתב ע"י ליאת מנדלסון בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 29.12.13
מעוניינים ליצור קשר עם אסף ברנר? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*