אסטרולוגיה - משמעות החיים
צפיות: 1516 \\ מילים: 309 \\ פורסם בתאריך: 10.10.13
אנשים רבים מחפשים משמעות בחיים שלהם. מכיוון שכל אדם הוא שונה מחברו, כך גם כל אחד מחפש את המשמעות שלו בדרך שונה. ישנם אנשים אשר פונים אל הדתות השונות, אחרים אשר מחפשים משמעות באמצעות התקרבות והתכנסות אל תוך עצמם, וישנם גם אנשים רבים אשר פונים אל התחום של אסטרולוגיה. אסטרולוגיה היא הרבה יותר ממדע הכוכבים. עבור אנשים רבים אסטרולוגיה היא המפתח לחיים שלהם והמצפן שמכוון אותם אל עבר הבחירות הנכונות עבורם. ואנשים אלו לא עושים את זה לבד, אלא הולכים אל אנשי מקצוע מהתחום של אסטרולוגיה על מנת שיערכו עבורם הורוסקופ ומפה אסטרולוגית ויסייעו להם במהלך חייהם.
 
לא רק הורוסקופ בעיתון
 
התחום של אסטרולוגיה, או בתרגום המילולי "מדע הכוכבים", מוכר לכולנו מהעיתונים היומיים והשבועיים שאנו קוראים. כל עיתון שמכבד את עצמו ידפיס טור של אסטרולוגיה אשר ייתן הורוסקופ לכל מזל ומזל. ואולם, אסטרולוגיה זה ממש לא רק הורוסקופ בעיתון. אסטרולוגיה הינה תחום רחב במיוחד, תחום אשר נותן מענה באופן אישי ופרטני לאנשים רבים. וכדי לעשות זאת צריך להכיר את התחום לעומק ולהתמקצע בו כראוי.
 
לימודי אסטרולוגיה
 
לימודי אסטרולוגיה נחלקים לשני חלקים מרכזיים. החלק הראשון הוא לימודי הבסיס. במסגרת לימודי הבסיס של אסטרולוגיה יש צורך להכיר את קבוצות הכוכבים השונות שמהן נוצרו המזלות, להכיר את המיקומים שלהם ביחס למפת הכוכבים ולשמיים, לזהות את הבתים וכן הלאה. לאחר מכן ניתן לעבור לשלבים המתקדמים אשר עוסקים בהכנת הורוסקופ אישי והכנת מפות אסטרולוגיות שונות. בשלבים אלו לומדים לזהות את הזוויות השונות שבין הכוכבים והמזלות ואת ההשפעות שלהן על כך, את הדברים המיוחדים שנגזרים מכך ואת האפיונים השונים שניתן לתת לאדם בשל כך.
 
איפה לומדים אסטרולוגיה?
 
אי אפשר ללמוד אסטרולוגיה מספרים ומכתבות באינטרנט. אסטרולוגיה ועריכת הורוסקופ לומדים אך ורק מכלי ראשון, ורצוי מאדם שהתמחה בתחום ועסק בכך בעצמו. קורס לימודי אסטרולוגיה מועבר על ידי אסטרולוגים מומחים אשר רכשו את המיומנויות הנדרשות ועסקו בכך לאורך שנים רבות. מלבד ההנאה הגדולה והידע הרב שנרכש, קורס לימודי אסטרולוגיה אשר התנסות משמעותית לצידו מאפשר לכל אחד להיכנס אל התחום ולהפוך להיות אסטרולוג מומחה ואף להתפרנס מכך.
מירי ליבי
מירי ליבי
אסטרולוגיה מקצועית זה רק באתר אסטרו פרו.
http://www.astropro.co.il/
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מעוניינים ליצור קשר עם מירי ליבי? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*