אסטרולוגיה ומה היא מביאה לנו בחיים
צפיות: 1426 \\ מילים: 309 \\ פורסם בתאריך: 31.05.14
לאיזו אומה שייכת האסטרולוגיה?
קשה לשייך את האסטרולוגיה לאומה מסוימת, עכב העובדה כי במהלך ההיסטוריה מוזכרות אומות רבות אשר עסקו באסטרולוגיה, והבולטות שבהן כל מצרים ויוון, מסדרון ישנן כל עוד אומות רבות כי במאי השתמשו בכוכבים לצורכי חיזוי העתיד, הכנות למלחמה, א תרופות, מציאת בני זוג, מוצלחת ביבול ועוד שונות רבות אשר ניתן מסוגלים למצוא להן אזכורים בספרי ההיסטוריה.
האם כיום אסטרולוגיה עדיין לא קיימת?
בהחלט. אסטרולוגיה הינה קיימת יש לי כבר מאות שנים, ועדיין מתקיימת. תורת אסטרולוגיה התהליך הנוכחי בדורות והינה שייכת גם לעבר, יכול להיות להווה באופן טבעי- גם לעתיד. גם היום ישנם אסטרולוגים רבים אשר מתעניינים בקריאת מפת הסלבריטאים, מבינים אותה הדרך מבריק וברור לא פחות מהאסטרולוגים של היה פעם ובהחלט מביאים תשובות אמיתיות, חכמות ואמינות ללא כל ספק.
האם הורסקופ בעיתון הוא מוניטין?
אנשים המוצאים את עצמם לא מעט עשויות להאמין למה שכותב להם ההורוסקופ בעיתון, מסדרון זוהי מציאות עגומה למדי, משום שברוב המקרים המכריע מי שיושב וכותב את ההורוסקופ בעיתון הוא אינו אסטרולוג אלא שרלטן שרצה לפגוש כל עוד עמוד של תוכן בעיתון. הורסקופ הוא תשוקה רציני, ואין להקל דרכו ממדרגה ראשונה אחרת להאמין לכל מילה שכתובה בעיתון משום שלרוב אלו דיבורי סרק אשר אינם מבוססים על אסטרולוגיה ותו לא.
אדם שיכול צריך לברר על מהו ההורוסקופ שלו וכיצד עליו לנהל את חייו הדרך הכי המוגן והכי אמין מומלץ לו unencumber אל שירותים פרטיים של אסטרולוגיה שיכול יכול להיות ממוקדת עליו על ידי בירור של התאריך שבו הוא נולד, הוא בדרך כלל מצוינת השעה- פרטים אלו יכולים לתת לאסטרולוג זווית ראייה מעמיקה ומרתקת לתוך נבכי נפשו ועתידו של האדם.
הורסקופ אישי אצל מומחים
, האם אתם סקרנים לדעת מ צופן לכם העתיד, אחרת רוצים לגלות מהו ההורוסקופ שלכם, מתי תמצאו אהבה ומתי זה הזמן הנכון השלימה צעדים דרמטיים ושינויים בחיים אז לאסטרולוגיה יש את כל התשובות מוכנות בעבורכם. המומחים בתורת האסטרולוגיה יכולים לקרוא בעבורכם את העתיד ולנבא לכם בצורה מדויקת ובטוחה מה עתיד לקרות בכל מקום אתר בחייכם- זכרו: הסלבריטאים רושמים את הכול.
Astro Zoar
Astro Zoar
מידע על אסטרולוגיה, פירוש של הורוסקופ אישי, מפות מעברי כוכבים בעבר ובעתיד
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מעוניינים ליצור קשר עם Astro Zoar? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*