אסטרולוגיה אישית להכוונה אישית
צפיות: 1624 \\ מילים: 320 \\ פורסם בתאריך: 27.03.13
בין אם אתה משוטט בכל פורום אסטרולוגיה או לומד בבית ספר שמציע קורס אסטרולוגיה , ברור שקהל הנעזרים בתחום זה הולך וגדל ואין בכך פליאה. לצד כל השיטות האלטרנטיביות לעזרה ולהכוונה, אסטרולוגיה היא ללא ספק התחום העתיק ביותר, שמוכיח את עצמו שוב ושוב כמסייע ותומך בהחלטות שעושה אדם בינו ובין עצמו. בכל פורום בתחום האסטרולוגיה תוכלו למצוא מידע רב על קבלת תמיכה באמצעות אסטרולוגיה אישית או על לימודי אסטרולוגיה כדי לעזור לאחרים – מדובר בשיטה מספקת ובטוחה לקבל הכוונה בתחומי החיים השונים.

מה זה בעצם אסטרולוגיה אישית?

אסטרולוגיה אישית ואסטרולוגיה בכלל נעזרת במדע הכוכבים והמזלות כדי לקבוע את מהלכי חייו של אדם ולעמוד על הדברים שמניעים אותו לפעול בדרך מסוימת בתחומי החיים השונים. פענוח זה נעשה על ידי מפה אסטרולוגית אישית שנעזרת בתאריך הלידה ובשעת הלידה המדוייקים של אדם כדי לקבוע את דרכיו ומאפייניו האישיים.

בניגוד לתחזיות האסטרולוגיה הכוללניות שמופיעות בעיתונים בכל שבוע, תחזית אסטרולוגיה אישית מאפשרת לאדם לקבל תמונה אישית על חייו – בתחומי זוגיות ואהבה, מיניות וסקס, עסקים ועבודה ובתחומי המשפחה, הילדים ועוד ועוד. אסטרולוגיה נושקת לכל תחומי החיים, מסתמכת על המדע העתיק של הכוכבים והמזלות ומתפקדת כשיטה טיפולית-מייעצת לכל דבר. 

איך לומדים את זה?

אסטרולוגיה אישית ועזרה באמצעות אסטרולוגיה בכלל, לומדים בכל קורס אסטרולוגיה מקצועי שמציעים מוסדות שונים ברחבי הארץ ושמידע לגביהם ניתן למצוא בקלות ברשת האינטרנט ובאתרי מוסדות הלימוד.

קורס אסטרולוגיה מכשיר מטפלים ומפענחים של מפות אסטרולוגיות לתת הכוונה בתחומי החיים השונים דרך הכנת מפה אסטרולוגית מקצועית ומדויקת. התלמידים בקורסים לומדים מהי השפה האסטרולוגית, מהו ייעוץ אסטרולוגי ובאלו תחומים הוא יכול לסייע. מלבד זאת, לומדים התלמידים על כוכבי הלכת והמזלות ועל קווי הקשר ביניהם.

אסטרולוגיה הפכה לדרך טיפולית לכל דבר, דרך שנשענת על מסורת עתיקת שנים, רוויית ניסיון והצלחות. זוהי דרך לפתוח בפני אדם את תחומי החיים השונים שבהם הוא מתלבט או מתקשה ולנסות לסייע לו לראות את התמונה כולה, לעתיד טוב יותר ולשיפור החיים. בכך, הופכת אסטרולוגיה אישית לאחד התחומים המספקים ביותר – כיוון שאתה יכול לעזור ולתת מעצמך ומהידע שלך לאנשים ששואלים את עצמם שאלות קשות ולא מוצאים תשובה.
מאמרים מאת מיכל ז
שדרוג מחשבים בהתאמה אישית לכל לקוח
כל אחד משתמש במחשב למטרות שונות ובהיקף אחד. ולכן, כאשר רוצים לשדרג את המחשב, שירות של טכנאי מחשבים בחיפה ייעשה בהתאמה אישית לכל לקוח.
פורסם בקטגוריה מחשבים ניידים בתאריך 18.06.14
טעמים ועיצוב של מטבח איטלקי
פיצות, פסטות ועוד - המאכלים של האיטלקים מוכרים לכולנו ואין אחד שלא אוהב אותם.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 16.12.12
מאמרים נוספים מהקטגוריה
Astro Zoar
אסטרולוגיה ומה היא מביאה לנו בחיים
לאיזו אומה שייכת האסטרולוגיה?rnקשה לשייך את האסטרולוגיה לאומה מסוימת, עכב העובדה כי במהלך ההיסטוריה מוזכרות אומות רבות אשר עסקו באסטרולוגיה, והבולטות שבהן כל מצ
נכתב ע"י Astro Zoar בקטגוריה אסטרולוגיה בתאריך 31.05.14
מעוניינים ליצור קשר עם מיכל ז? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*