אירועים טעימים
צפיות: 1604 \\ מילים: 339 \\ פורסם בתאריך: 18.06.14
במאמר זה נספק לכם את כל המידע על אירועים טעימים. אירועים מסוג זה הנם אירועים לכל מטרה במסגרתם ניתן לצרוך קייטרינג מכל הסוגים. אירועים טעימים חייבים להכיל כמה שיותר סוגי מזון הן על מנת להגיע לקהל חוגגים גדול ככל האפשר והן על מנת ליצור תפריט מגוון ומעניין. במסגרת ההמלצות שלנו לאירועים טעימים החלטנו לאפשר לכם להיחשף למספר סוגים של תפריטים המומלצים עבור סוגים שונים של אירועים:

תפריט לאירוע בר מצווה
מקובל להציב כיבוד קל במתחם קבלת הפנים ולהקצות כשעה להתארגנות וחשיפה לפריטי המזון הקל. לאחר מכן יש להתחיל באירוע ולהגיש מנה ראשונה, מנה עיקרית וקינוח תוך התחשבות במספר פרמטרים: ההזמנה שהזמינה משפחת החוגג, ותשומת לב לאוכלוסיות מיוחדות באירוע: שומרי כשרות, טבעוניים, צמחוניים, חולי צליאק, וכו'. יש להקצות מנות מיוחדות לאוכלוסיות אלו על ידי הערכתן בסדר גודל של 1 ל 5: על כל חמישה אנשים אחד שייך לאוכלוסיה מיוחדת המצריכה את המזון הייחודי. בדרך זו כולם ייהנו ממגוון אירועים טעימים.

תפריט לאירוע חתונה
ההמלצה שלנו היא להציב בופה ובו מנות ראשונות אשר יהיו קרות ברובן ויכילו פריטי מזון מוכרים לכל: חומוס, סלטים, שתייה קלה ובר משקאות. לאחר החופה יש להתחיל אירועים טעימים של הגשת המזון המשובח של הקייטרינג: מנה ראשונה, מנה עיקרית ומנה אחרונה לפי הזמנה. באירוע כמו חתונה יש להקצות מנות מיוחדות ביחס של 1 ל 5. בממוצע, מצאנו כי אחד מכל חמישה מוזמנים הוא שומר כשרות, צמחוני, טבעוני, או חולה צליאק. יש להכין מראש מנות העונות לקריטריונים אלו על פי יחס זה.

תפריט לאירוע קטן כלשהו: חינה או שבת חתן
באירוע מסוג כזה ניתן לברר מראש כמה מנות יהיו בארוחה וכמה הן יהיו צמחוניות, טבעוניות, כשרות וכו'. חשוב לבצע בירור זה על מנת לדעת מה להזמין במסגרת הקייטרינג. בדרך זו תוכלו להתחשב באורחים שלכם שיוכלו ליהנות משירותי קייטרינג לאירועים כדיתה המשביחים את האירועים שלכם ועושים מהם אירועים טעימים במיוחד.

תפריט לאירוע עסקי
תפריט לאירוע מסוג זה יכיל כ 70% מנות חמות והיתר – קרות: סלטים ומזטים. ניתן להנגיש את המזון באמצעות הגשה עצמית או הגשה לשולחנות. חשוב לבחור בסוג המזון המועדף עלייך בתור בעל האירוע, אך להתחשב במידת האפשר בנוכחים במידה ולה העדפות אחרות. בכך תוכל להפיק אירועים עסקיים המהווים אירועים טעימים באופן היוצא מגדר הרגיל.
מאמרים מאת shiri tayari
סוגי אטרקציות לאירועים
במאמר זה נשתף אתכם במידע על אטרקציות לאירועים. במסגרת אולמות אירועים ברחבי הארץ, מקובל מאד למצוא אטרקציות מכל מיני סוגים:
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 24.09.14
השכרת ציוד לאירועים בדרום
אם גם אתם מעוניינים לדעת כיצד ניתן לאתר חברת השכרת ציוד לאירועים בדרום, מאמר זה יסייע לכם, תושבי באר שבע, דימונה והסביבה, להשיג את היעד המבוקש.
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 07.07.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ליאת מנדלסון
יהלומים משודרגים – מהם?
אין זה מפתיע ששוק התכשיטנות עמוס ביהלומים מזויפים שאנשים רבים קונים במודע (כאשר במצב זה אין כל בעיה) ופעמים רבות רכישת היהלומים המזויפים נעשית ללא כל ידיעתם.
נכתב ע"י ליאת מנדלסון בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 16.07.13
ליאת מנדלסון
להתכונן לחתונה כמו שצריך
אז כיצד באמת מבצעים את ההחלטות הללו מבלי להרגיש שאתם טובעים והולכים לאיבוד? כיצד מחליטים על אולם אירועים בצורה נכונה? כיצד בוחרים את הקייטרינג במחיר נוח אך עם...
נכתב ע"י ליאת מנדלסון בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 11.07.13
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*