אין צורך בלקחת משכנתא כדי לעצב מחדש את המטבח
צפיות: 1476 \\ מילים: 302 \\ פורסם בתאריך: 17.03.16
עולם העיצוב בכלל ועולם עיצוב המטבחים בפרט טומנים בחובם שפע רב  של רעיונות עיצוביים. כאשר אף אחד מהם לא מוריד מערך הפונקציונליות של המטבח.

הטרנד החם ביותר כיום בעיצוב מטבחים הוא עיצוב מטבח לבן כאשר הוא מוביל עיצוב כוללני של הבית גם הוא בלבן.
עיצוב מטבח בלבן  כיום בא לידי ביטוי בכל הסגנונות והמינים הן במטבח הקלאסי, הן במטבח הכפרי והמודרני. כל זאת בשילוב של טכנולוגיות מקדמות מהעידן החדש.
הייחודיות הגדולה של עיצוב מטבח לבן  היא העמקת ההרמוניה שהוא יוצר. מטבח  לבן משתלב נפלא עם כל שאר חלקי הבית ועם כל פרטי העיצוב הנוספים.
האסתטיקה של הצבע הלבן יוצרת אוריה של חלל רחב ופתוח דבר עיקרי בעיצוב החלל במטבח. והסגנון והנקיות שבצבע הלבן מעבירים רושם של אוירה הומוגנית ומרשימה.
המטבח הינו חדר פעיל במיוחד בבית כאשר יש בו תנועה ערה של כל חברי המשפחה מספר רב פעמים ביום.
השימוש המאסיבי היום יומי שלנו במטבח יוצר לא מעט לכלוך לכן דווקא אם בחרנו עיצוב מטבח לבן לביתנו הקט נבחר להשתמש בחומרי גלם בעלי עמידות גבוהה לחומרי ניקוי.

מעלה נוספת בבחירת עיצוב לבן למטבח היא יכולת ההשתלבות שלו עם פרטים משלימים ואנו ניתן פה מספר דוגמאות ורעיונות לשילובים מעניינים כאשר כל שילוב ייתן גוון אחר ושונה וייתן במטבח שלנו אוירה שונה וגדולה במעלה:
קירות המטבח- אחת הדרכים לשדרג בצורה משמעותית את המטבח שלנו היא ההשקעה בקירות הסובבים אותו. למטבח לבן ניתן להתאים טפטים לקיר שיצרו ייחודיות בלתי ניתנת להשגה.
השקעה בקירות הקיר במטבח תשדרג לנו את המטבח ללא שימוש בשירותיו של בעל מקצוע ועל זה יתרון נוסף. העבודה על קירות המטבח לא תדרוש מאיתנו זמן רב ולא תצרוך מאיתנו עלויות גבוהות.
עבודה נוספת שתדגיש את היתרונות של מטבח לבן במראה וחזות המטבח תהיה הדבקה של מדבקות קיר דקורטיביות, גם פה השדרוג החזותי הוא גדול ללא השקעה גדולה כלל.
כל השקעה בעיצוב קירות המטבח לא מחייבת אותנו מבחינה עיצובית שכן בקלות ניתן לשנות ולהחליף מראה ואוירה ללא הגררות לשיפוץ ארונות המטבח עצמם.
מאמר באדיבות רימון נגרות אישית.
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
טיפים לבחירת ריהוט משרדי
אם אתם בעלי עסק ואתם עומדים לשפץ את המשרד שלכם או לעבור למשרד חדש, הרי שזו הזדמנות מצויינת לעדכן את כל המשרד ולרכוש ריהוט משרדי
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 05.08.14
shiri tayari
מיטות לילדים שכולנו אוהבים
מעוניינים לדעת כיצד ניתן להשיג מיטות לילדים בזול ? במאמר זה נסקור אלו מיטות לילדים קיימות בשוק ונציע לכם דרכים לאתרן במהירות. מיטות לילדים עשויות להיות לולים לת
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 31.05.14
מעוניינים ליצור קשר עם צאלה סבן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*