אין צורך בלקחת משכנתא כדי לעצב מחדש את המטבח
צפיות: 1437 \\ מילים: 302 \\ פורסם בתאריך: 17.03.16
עולם העיצוב בכלל ועולם עיצוב המטבחים בפרט טומנים בחובם שפע רב  של רעיונות עיצוביים. כאשר אף אחד מהם לא מוריד מערך הפונקציונליות של המטבח.

הטרנד החם ביותר כיום בעיצוב מטבחים הוא עיצוב מטבח לבן כאשר הוא מוביל עיצוב כוללני של הבית גם הוא בלבן.
עיצוב מטבח בלבן  כיום בא לידי ביטוי בכל הסגנונות והמינים הן במטבח הקלאסי, הן במטבח הכפרי והמודרני. כל זאת בשילוב של טכנולוגיות מקדמות מהעידן החדש.
הייחודיות הגדולה של עיצוב מטבח לבן  היא העמקת ההרמוניה שהוא יוצר. מטבח  לבן משתלב נפלא עם כל שאר חלקי הבית ועם כל פרטי העיצוב הנוספים.
האסתטיקה של הצבע הלבן יוצרת אוריה של חלל רחב ופתוח דבר עיקרי בעיצוב החלל במטבח. והסגנון והנקיות שבצבע הלבן מעבירים רושם של אוירה הומוגנית ומרשימה.
המטבח הינו חדר פעיל במיוחד בבית כאשר יש בו תנועה ערה של כל חברי המשפחה מספר רב פעמים ביום.
השימוש המאסיבי היום יומי שלנו במטבח יוצר לא מעט לכלוך לכן דווקא אם בחרנו עיצוב מטבח לבן לביתנו הקט נבחר להשתמש בחומרי גלם בעלי עמידות גבוהה לחומרי ניקוי.

מעלה נוספת בבחירת עיצוב לבן למטבח היא יכולת ההשתלבות שלו עם פרטים משלימים ואנו ניתן פה מספר דוגמאות ורעיונות לשילובים מעניינים כאשר כל שילוב ייתן גוון אחר ושונה וייתן במטבח שלנו אוירה שונה וגדולה במעלה:
קירות המטבח- אחת הדרכים לשדרג בצורה משמעותית את המטבח שלנו היא ההשקעה בקירות הסובבים אותו. למטבח לבן ניתן להתאים טפטים לקיר שיצרו ייחודיות בלתי ניתנת להשגה.
השקעה בקירות הקיר במטבח תשדרג לנו את המטבח ללא שימוש בשירותיו של בעל מקצוע ועל זה יתרון נוסף. העבודה על קירות המטבח לא תדרוש מאיתנו זמן רב ולא תצרוך מאיתנו עלויות גבוהות.
עבודה נוספת שתדגיש את היתרונות של מטבח לבן במראה וחזות המטבח תהיה הדבקה של מדבקות קיר דקורטיביות, גם פה השדרוג החזותי הוא גדול ללא השקעה גדולה כלל.
כל השקעה בעיצוב קירות המטבח לא מחייבת אותנו מבחינה עיצובית שכן בקלות ניתן לשנות ולהחליף מראה ואוירה ללא הגררות לשיפוץ ארונות המטבח עצמם.
מאמר באדיבות רימון נגרות אישית.
מאמרים נוספים מהקטגוריה
eli levy
רהיטי יוקרה- לא רק לאריסטוקרטים
רבים שוגים בשעה שהם חושבים שרהיטי יוקרה מיועדים רק ללקוחות מבוגרים בעלי סגנון חיים מתון ומבוקר, הנוהגים לארח אורחים מכובדים, לקיים ארוחות רשמיות וכדומה...
נכתב ע"י eli levy בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 22.04.13
shiri tayari
עמדות עבודה למשרד
מעוניינים בכל המידע על עמדות עבודה למשרד? במאמר זה תוכלו למצוא את כל המידע על עמדות אלו.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 10.04.14
מעוניינים ליצור קשר עם צאלה סבן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*