אין חניה בעיר הגדולה
צפיות: 1228 \\ מילים: 300 \\ פורסם בתאריך: 06.03.16
אנחנו חיים במרחב עירוני שלא תמיד אפשר לנו להתנהל בצורה נוחה עם הרכב הקיים שבמקרים רבים מצריך אזור חניה שאינו בנמצא, אז אנחנו מבצעים סיבובים ארוכים סביב האזור בו אנו צריכים להתמקם כדי לנסות ולראות האם ישנה חניה שהתפנתה אך זה הרגע ובה יהיה אפשר להשתחל בצורה מוצלחת מבלי לגרום לנזק לרכב שלנו ולרכבים הנוספים שבחניה.

ברוב המקרים עד אשר יתפנה מקום עבור חניה מתאימה אנו רק נגלה כי היא פשוט קטנה מידי לרכב המנהלים שלנו ואם רק היינו רוכשים את רכב מיני של קיה ולא רכב מנהלים היינו יכולים להשתחל בקלות אל החניה ואפילו להשאיר רווח נדיב מאחור ומקדימה. מה לעשות, עבור מרחבים עירוניים שרק הולכים ונעשים יותר ויותר צפופים עם השנים והבניה המרובה המקוות עבור חניה לרכבים פרטיים רק הולכים ומצטמצמים ומה שנותר מתאים בקושי לרכבים בגודל של רכבי מנהלים ויותר מכך. מה עושים? להלן האלטרנטיבות שיסייעו להגיע אל היעד בצורה נעימה ומהירה הרבה יותר.

רכב מנהלים פרטי בעיר הגדולה

אומנם להיות עם רכב פרטי זה הדבר הכי נוח, אבל הנוחיות מתחילה לאבד מטעמה ברגע בו נכנסים אל הבית רק חצי שעה אחרי שכבר מגיעים אל היעד וזאת מכיוון שפשוט לא מוצאים מקום ראוי לחניה לרכב הפרטי שלנו. אז על מנת להתאים למרחב העירוני בצורה טובה יותר אפשר לעשות אחד מהשניים:

1. תמיד אפשר לבחור להתנייד בצורה אחרת מן הרגיל ולמכור את הרכב על מנת להתאים את עצמנו להשפעות של העיר הגדולה. לא חסרים קווי אוטובוס, קווי רכבת או אפילו אופניים חשמליים שיכולים לקחת את כל המעוניין אל היעד שלנו בעבודה, בפרט אם מדובר במקום עבודה שנמצא כמה קילומטרים בודדים ממקום המגורים. ככה גם חוסכים כסף רב עבור הוצאות על רכב וגם בעצבים על הכביש העמוס לעייפה במכוניות.
2. האפשרות השנייה היא למכור את הרכב הארוך ולרכוש במקומו רכב קיה מסדרת רכבי המיני שיכולים להתנייד איתם בצורה טובה וגם למצוא מקם חניה כמעט בכל מקום אפשרי בשל האורך הקטנטן של רכבים מסדרה זו.
תגיות: קיה
מאמרים מאת ניר שרמן
פרסום יעיל וזול על ידית הדלת
כל דבר שאנו מעוניינים למשוך את תשומת ליבו של הלקוח בצורה הכי טובה שאפשר כולל הנחה של תלי דלת על ידית דלת הכניסה של הבית. אפשר לפרסם פרויקט חדש של בנייה, מוצר חד
פורסם בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 14.02.16
מתחתנים בעיר הגדולה
אם אתם שואלים את עצמכם מדוע דווקא לחפש אחר מקום לחתונה בתל אביב, כנראה שחתונה שתערכו בתל אביב לעולם לא תענה על הציפיות שלכם מכיוון שאתם לא מכילים בתוככם את הדבר
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 02.05.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אדיב א.ארמוזה
מדוע כדאי לכם מוסך מורשה מאזדה?
המאמר מסביר מדוע חשוב לטפל ברכבי מאזדה ופורד במוסך מורשה.
נכתב ע"י אדיב א.ארמוזה בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 06.03.16
טוהר כהן
סוללה לאופניים חשמליות
סוללה לאופניים חשמליות צריכה להיות איכותית ובטיחותית כדי לספק רכיבה בטוחה .
נכתב ע"י טוהר כהן בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 14.01.15
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*