אין חניה בעיר הגדולה
צפיות: 1395 \\ מילים: 300 \\ פורסם בתאריך: 06.03.16
אנחנו חיים במרחב עירוני שלא תמיד אפשר לנו להתנהל בצורה נוחה עם הרכב הקיים שבמקרים רבים מצריך אזור חניה שאינו בנמצא, אז אנחנו מבצעים סיבובים ארוכים סביב האזור בו אנו צריכים להתמקם כדי לנסות ולראות האם ישנה חניה שהתפנתה אך זה הרגע ובה יהיה אפשר להשתחל בצורה מוצלחת מבלי לגרום לנזק לרכב שלנו ולרכבים הנוספים שבחניה.

ברוב המקרים עד אשר יתפנה מקום עבור חניה מתאימה אנו רק נגלה כי היא פשוט קטנה מידי לרכב המנהלים שלנו ואם רק היינו רוכשים את רכב מיני של קיה ולא רכב מנהלים היינו יכולים להשתחל בקלות אל החניה ואפילו להשאיר רווח נדיב מאחור ומקדימה. מה לעשות, עבור מרחבים עירוניים שרק הולכים ונעשים יותר ויותר צפופים עם השנים והבניה המרובה המקוות עבור חניה לרכבים פרטיים רק הולכים ומצטמצמים ומה שנותר מתאים בקושי לרכבים בגודל של רכבי מנהלים ויותר מכך. מה עושים? להלן האלטרנטיבות שיסייעו להגיע אל היעד בצורה נעימה ומהירה הרבה יותר.

רכב מנהלים פרטי בעיר הגדולה

אומנם להיות עם רכב פרטי זה הדבר הכי נוח, אבל הנוחיות מתחילה לאבד מטעמה ברגע בו נכנסים אל הבית רק חצי שעה אחרי שכבר מגיעים אל היעד וזאת מכיוון שפשוט לא מוצאים מקום ראוי לחניה לרכב הפרטי שלנו. אז על מנת להתאים למרחב העירוני בצורה טובה יותר אפשר לעשות אחד מהשניים:

1. תמיד אפשר לבחור להתנייד בצורה אחרת מן הרגיל ולמכור את הרכב על מנת להתאים את עצמנו להשפעות של העיר הגדולה. לא חסרים קווי אוטובוס, קווי רכבת או אפילו אופניים חשמליים שיכולים לקחת את כל המעוניין אל היעד שלנו בעבודה, בפרט אם מדובר במקום עבודה שנמצא כמה קילומטרים בודדים ממקום המגורים. ככה גם חוסכים כסף רב עבור הוצאות על רכב וגם בעצבים על הכביש העמוס לעייפה במכוניות.
2. האפשרות השנייה היא למכור את הרכב הארוך ולרכוש במקומו רכב קיה מסדרת רכבי המיני שיכולים להתנייד איתם בצורה טובה וגם למצוא מקם חניה כמעט בכל מקום אפשרי בשל האורך הקטנטן של רכבים מסדרה זו.
תגיות: קיה
מאמרים מאת ניר שרמן
פורשים צל
תמיד מנסים למכור לנו חומרים אשר מיוצרים בחו"ל. במקרה של מפרשי צל הייצור המקומי עונה על הדרישות של מזג האוויר המקומי בצורה יותר טובה מכל יתר המתחרים הבינלאומיים,
פורסם בקטגוריה גינון בתאריך 31.01.16
פותחים עסק חדש
כל שתכינו את עצמכם לקראת כל מה שאתם צריכים לבצע כך אתם תוכלו להיות רגועים כי אתם נמצאים על המסלול הנכון וכי לא נכונות לכם הפתעות גדולות מידי בעבור פעולות שלא בי
פורסם בקטגוריה יעוץ מס בתאריך 06.03.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ליאת מנדלסון
רגע לפני שרוכשים, בודקים – מה יודעים על מצברים?
ראשית כל, מזל טוב. החלטתם לרכוש רכב וכעת עליכם לדעת אודות אחד החלקים החשובים ביותר בכל כלי רכב ממונע – הלב החשמלי של כלי הרכב, המצבר. אז למה למעשה המצבר משמש?
נכתב ע"י ליאת מנדלסון בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 16.10.13
Dov Malnik
מדריך לרכישת רכב
טיפים שימושיים שיעזרו לכם לבחור את הרכב שלכם גם מבלי להפוך למכונאי רכב מוסמכים. יכולת לבצע בדקות ראשוניות באופן עצמאי ימנעו מכם לבזבז זמן ומשאבים לשווא.
נכתב ע"י Dov Malnik בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 29.12.15
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*