אימון להפרעות קשב וריכוז – טיפול משלים לתרופות
צפיות: 1553 \\ מילים: 315 \\ פורסם בתאריך: 12.04.13
הפרעות קשב וריכוז פוקדות לא מעט אנשים. אומנם לא מדובר בהפרעות שהן עניין של חיים ומוות, אבל הן עלולות להשפיע באופן משמעותי על איכות החיים.

הרבה אנשים שיש להם הפרעות קשב וריכוז מתקשים להסתגל לחיים עם ההפרעות האלה. על אף שיש דרכים למתן את ההשפעות, בדרך כלל, הקושי להסתגל לחיים שכאלה נוצר דווקא אחרי שמאבחנים את ההפרעות, כי האבחון ם עליהם עליהם תגית מסוימת.

כיום אפשר למצוא אימון להפרעות קשב וריכוז כמעט בכל אזור בארץ, ובפרט במקומות שבהם נתוני הסטטיסטיקה מראים על אחוזים גבוהים יותר של הסובלים מההפרעות האלו. האימון אינו מהווה תחליף לתרופות שרשמו הרופאים, שעוזרות למתן את התסמינים, אבל הוא מהווה טיפול משלים להן.

בעוד שתרופות עוזרות למתן את ההשפעה, אימון להפרעות קשב וריכוז עוזר לאנשים להסתגל לחיים האלו, לחיים של מי שמתויג כבעל הפרעות אלה. ותהיו בטוחים שזה לא פשוט לסובלים מההפרעות, בדיוק כמו שזה לא פשוט למי שסובל מדיסלקציה, למשל.

טיפול הפרעות קשב וריכוז בשיטת האימון האישי יעיל למי סבול מההפרעה להגיע לנקודת פתיחה בצורת האימון האישי עוזר למי סבול מההפרעה להגיע לנקודת פתיחה זהה לזו של כל מי שלא סובל מההפרעות, וככה לעזור לו להגדיל את הסיכויים לחיים טובים יותר.

אפשר למצוא קואוצינג בצפון הארץ ועד דרום הארץ, וכאמור, היכן שיש יותר מקרים מדווחים של הפרעות קשב וריכוז, ככה ההיצע של האימונים הוא גדול יותר. אם ההיצע באזור המגורים שלכם לא מספק, כדאי לבדוק אפשרות של מפגשים עם מאמנים אישיים מעבר לרדיוס שלכם.

אפשר להשוות טיפול בהפרעות קשב וריכוז בשיטת הקואוצינג לסוג של טיפול פסיכולוגי. עם זאת, יש הבדל אחד גדול, והוא העובדה שהמאמנים לא מדברים במונחים פסיכולוגיים, אלא בשפה הכי פשוטה וברורה שיש. בנוסף, מאמנים יכולים לתת עצות והמלצות, בעוד שפסיכולוגים, בגלל חוקי האתיקה השונים, מנועים מלומר את דעתם ומה כדאי לעשות.

אימון להפרעות קשב וריכוז בצורה של אימון לא בהכרח ידון אך ורק בסוגיה שלשמה עושים את האימון, כלומר ההפרעות, והוא יכול לגלוש גם לנושאים אחרים. עם זאת, ככל הנראה, הדילמות, הקשיים והבעיות שלכאורה אין קשר בינם לבין ההפרעות, הם למעשה תוצר לוואי של ההפרעות.
מאמרים מאת מיכל ז
התמודדות עם בעיות אינסטלציה בדירה
כמעט כל אחד ואחת התמודדו עם בעיית אינסטלציה זו או אחרת ולא תמיד ידעו כיצד לפעול או למי לקרוא.
פורסם בקטגוריה אינסטלציה בתאריך 16.01.13
מוסיקה לאירועים - הדרך להפוך כל אירוע למושלם
בלי מוסיקה, אירועים יהיו ממש משעמים, על כן מוסיקה היא הכרחית. השאלה היא, איזו מוסיקה נשמיע כדי להפוך את האירועים שלנו למושלמים?
פורסם בקטגוריה מוסיקה בתאריך 26.02.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מעוניינים ליצור קשר עם מיכל ז? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*