אימון כושר אישי לנשים
צפיות: 1507 \\ מילים: 306 \\ פורסם בתאריך: 27.04.13

נשים שונות לגמרי מגברים כאשר אחת הסיבות המרכזיות לכך היא שנשים נכנסות להריון ובשל כך גופן, באופן טבעי, משתנה לגמרי מקצה אל קצה. אין זה משנה אם את בחורה צעירה שרחוקה עדיין מהקמת משפחה או שאת אישה שכבר נמצאת לפני או לחילופין אחרי לידה – על מנת שגופך יישאר מעוצב ומחוטב את צריכה לבצע כושר גופני באופן קבוע ויפה שעה אחת קודם.

אז כיצד מתחילים בכלל לבצע אימון גופני שהינו יעיל ומעצב? אז נכון, את יכולה להירשם לחדר כושר ולהוציא כסף על מנוי שלא תנצלי ואם תנצלי זה יהיה למספר פעמים בודדות בלבד. מנגד, את גם יכולה להתחיל לבצע ספורט לבדך, אך האם באמת תתמידי בכך? במידה ואת מודעת לכך שקשה לכך לבצע את הפעילות הגופנית לבד, כנראה שאת צריכה מישהו שידרבן אותך, אדם שיגרום לך להאמין שאימון גופני יכול לעזור לך לעצב את גופך ושמדובר בפעילות שאיננו "סיוט" אלא חוויה מהנה.

מאמן כושר לנשים – יתרון משמעותי

אז מהו היתרון שבא לידי ביטוי באימון כושר אישי שנעשה על ידי מאמן כושר אישי פרטי לנשים? ובכן, קודם כל מאמן הכושר האישי הוא אדם בעל ניסיון וותק במקצוע ולכן הוא מתאים את האימון למתאמנת, כלומר, המאמן בודק מול המתאמנת מה הם היעדים שהיא רוצה להשיג, מהו אורח החיים שלה, מהו גילה, האם מדובר על אישה פעילה מבחינת כושר הגופני והאם יש לה מגבלות פיזיות כלשהן ובשל כך הוא בונה עבורה תוכנית אישית.

לאחר שהמאמן בירר את כל אלו יוצאים הם לדרך של שינוי והצלחה. במהלך האימונים מאמן הכושר האישי מזהה את נקודות התורפה של המתאמנת ומושך אותה עד גבול לקצה היכולת, בודק האם היא מבצעת את התרגילים בצורה נכונה ובמידה ולא הוא מתקן אותה על מנת שתוכל לעצב את גופה בצורה האפקטיבית ביותר. בדיוק בשל סיבות אלו רגע לפני שמתחילים לחשוב על ייעוץ חדרי כושר עם אחד ממאמני חדר הכושר אליו ממילא לא תגיעי או על הקמת חדר כושר בבית, מומלץ לבדוק את האופציה הכדאית ביותר – מאמן כושר שהינו פרטי.
ליאת מנדלסון
ליאת מנדלסון
ליאת מנדלסון
מאמרים מאת ליאת מנדלסון
תוכנית המתאר הארצית 38 – תוכנית לכל הארץ
תוכנית המתאר הארצית 38 היא תוכנית שנולדה לראשונה בשנת 2005 לאחר שמדינת ישראל הבינה את הסיטואציה הבאה
פורסם בקטגוריה בתים משותפים בתאריך 18.04.13
מידע בנושא רכישה איכותית של טבעת אירוסין
עולם התכשיטנות בכלל הוא עולם מלא באפשרויות ועולם טבעות האירוסין בפרט מציע מגוון שלעיתים מבלבל גם את חובבי התחום הגדולים ביותר.
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 05.05.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
קרוספיט חיפה
קרוספיט – מתאמנים מבוגרים ועד ילדים
קרוספיט היא שיטת אימון פונקציונאלי מאוד מצליחה. היא מתאימה גם למבוגרים אך גם מאוד מתאימה לילדים.
נכתב ע"י קרוספיט חיפה בקטגוריה אימונים בתאריך 03.02.14
ערן שמעוני
הצל את עצמך - קורסי הגנה עצמית בשיטת אחד על אחד
היי חברים שמי ליאור ואני מאמן קרב מגע בשיטת אחד על אחד, בעל ניסיון רב בהעברת קורסים בהגנה עצמית לגברים, נשים וילדים מזמין אתכם לבוא ולהתרשם
נכתב ע"י ערן שמעוני בקטגוריה אימונים בתאריך 29.12.14
מעוניינים ליצור קשר עם ליאת מנדלסון? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*