אילת מאז ומעולם היא יעד מושלם
צפיות: 1113 \\ מילים: 309 \\ פורסם בתאריך: 14.07.16
אילת היא העיר הדרומית ביותר בישראל ואהובה על ישראלים רבים ומספקת סופי שבוע מפנקים, אטרקציות רבות, קניונים בעלי מותגים, אירועים ופסטיבלים, טיילת ססגונית, מלונות יוקרה מפוארים, חופי ים מטופחים ורגיעה מוחלטת. אילת מקנה לישראל את ההצלחה בתחום התיירות ונותנת אפשרות לאנשים רבים עם משפחות, ילדים, זוגות, קבוצות חברים ואפילו הסיפוק לבד, ליהנות מחופי הים האדום המרהיבים, פינוקים ואטרקציות רבות. לאילת יש לא רק הצלחה בתחום התיירות אלא גם מספקת לעם היהודי היסטוריה רבה.
 
כיבושה של אילת
בשנת 1949 בעת עיצומה של מלחמת העצמאות, נכבשה אילת וב-1952 נחשבה ליישוב. ב-1959 נרשמה והוכרזה רשמית כעיר. לפני העיר אילת היה זה מיקומו של היישוב 'אום אל רשרש' והרבה שנים לפניו המקום היה קרוי 'עציון גבר'. אילת כיום נחשבת מפותחת מאוד, מרכז תיירותי מצליח ואהוב על ידי הישראלים ותיירים מכל העולם. אילת משמשת גם כעיר נמל וגובלת בין טאבה הנשלטת ונמצאת במצרים וגם שוכנת ליד עקבה אשר שייכת למדינת ירדן.
 
גדולתה של אילת וסוד אחד קטן המושך תיירים רבים....
שטחה של העיר הוא הנו 84,789 דונם והנה העיר הרביעית הגדולה בגודלה בארץ ישראל. אוכלוסייתה של העיר נמצאת על כ-62,000 תושבים. הצלחתה של אילת היא לא רק כיבושה, היותה עיר נמל ועיר תיירות, יש סוד אחד קטן שמושך ישראלים ותיירים רבים לבקר בה והוא קרה בשנת 1985 שבו הוכרזה אילת רשמית כ"אזור סחר חופשי" כלומר זהו חוק שאומר שברוב הגדול של המוצרים הנמכרים בחנויות, המחיר הוא ללא מע"מ ומיסים נוספים כלל.
 
תחבורה
במרחק של כ-10 דקות ממרכז העיר נמצא 'שדה התעופה אילת' המשמש לטיסות בשמי הארץ אל 'שדה דב' ונתב"ג שבתל אביב ולחיפה. התדירות של הטיסות היוצאות הן רבות ומשך הטיסה מאילת לתל אביב נמשכת כ-45 דקות.
 
מזג האוויר
נופש באילת נשמע תמיד מושלם ומספק פינוק, חוויה מרגיעה, נופים מקסימים וחופים המספקים חופשה באילת באווירה מושלמת. אך בעונת הקיץ בה הדרישה של נופש באילת גבוהה ומחירי המלונות עולים גבוהה, בעזרת חבילות נופש לאילת אפשר לחסוך בעלויות ולספק חופשה באילת מוזלת וכוללת מספר ימים בבית מלון מפואר ולרוב גם משלב ארוחות בוקר.  
מאמרים מאת אלי גולד
שיפוץ של מבנה בטון אינו דבר של מה בכך
כיום אפשר למצוא את הבטון בכל מבנה. עקב חוזק הבטון הוא משמש לבניית יסודות לבניינים, מרפסות, תקרות וממדים. ניסור בטון עוזר לעצב את הבטון לצרכים שלנו.
פורסם בקטגוריה אדריכלות בתאריך 14.07.16
שיפור איכות הסביבה באמצעות בניה קלה
כיום יש שיטת פעולה חדשה, המאפשרת לשפר בצורה משמעותית את תהליך הבנייה המשדרגת ולהפוך את התהליך לנעים וקל לכל הצדדים, וגם להעלות את מחירי הנכסים שבהם נעשות עבודות
פורסם בקטגוריה בנייה אקולוגית בתאריך 14.07.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מיכל ז
יום כיף בנוסח אירוח דרוזי
רוצים לארגן יום כיף בארץ? אירוח דרוזי הוא הדרך המושלמת ליהנות וללמוד על תרבות אחרת, שכל כך קרובה אלינו אבל כאילו הייתה מעולם אחר.
נכתב ע"י מיכל ז בקטגוריה טיולים בארץ בתאריך 26.02.13
יחי כ
אבטחת טיולים בחופשת החגים
גם בחגים חשוב לשמור על הביטחון בחגים, כדי לעשות זאת בצורה מקצועית קראו את המאמר...
נכתב ע"י יחי כ בקטגוריה טיולים בארץ בתאריך 14.11.14
מעוניינים ליצור קשר עם אלי גולד? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*