איך רינת לזר בוחרת בנק?
צפיות: 1680 \\ מילים: 369 \\ פורסם בתאריך: 12.08.14
כאשר מנסים לבחור את הבנק הנכון להפקיד בו את חסכונותיך אנו נשווה את התכונות של בנקים שונים. חלק מהבנקים הם מוסדות גדולים מאד בעלי רשת ארצית של סניפים. ובנקים אחרים הם הרבה יותר קטנים ולעיתים מבוססים ביישובים או אזורים ספציפיים. מוסד הפיננסי נכון יכול לעזור לך להשיג את המטרות הפיננסיות שלך לטווח הקצר והארוך. לכן, זה רעיון טוב לקחת את הזמן שלך כאשר את/ה מחליט/ה עם איזה לעבוד. הנה כמה מן היתרונות וחסרונות המשותפים של עבודה עם כל אחד מסוגי הבנקים.

בבנק קטן יחסית אתה תבחר במידה ואתה מעדיף אינטראקציות של אחד על אחד ורוצה להכיר את צוות היטב, לקבל יחס אישי וכדומה.

בעולם המודרני הרבה מאד דברים יצאו מגדר שליטה והפכו לכל כך לא אישיים, האדם רואה את עצמו כמספר.מוסדות פיננסיים קטנים יותר מציעים חוויה אישית יותר, אין כמו התחושה של ללכת לבנק להפקיד צ'ק ,למשוך מזומן, או לבקש הלוואה, וכל הצוות מכיר אותך ויודע לקרוא בשמך. היחס האישי בהחלט יכול לעזור כאשר אתה הולך לבנק שלך לקבלת ייעוץ והדרכה. כאדי להישאר נאמן לסניף מקומי, שם תוכל לקבל הרבה יותר מהניסיון הבנקאי של הצוות ולא רק שירות בסיסי.

בנקים גדולים, לעומת זאת, מציעים חוויה שונה לחלוטין.היתרון העיקרי של שימוש במוסד כזה הוא נגישות. אתה יכול ללכת לכל מקום בארץ ולמצוא סניף או כספומט. בעולם המודרני, אנשים רוצים להיות נגישות לכספים שלהם בהתראה של רגע. במיוחד כאשר הנך במהלך של עסקה טובה מהירה שצריכה שירות מיידי.

חסרון נוסף שיכול להיות לבנקים קטנים יותר הוא חוסר הגמישות. רוב האנשים שעובדים עם מוסדות קטנים יותר לא תמיד מקבלים את הגמישות והנגישות שהם מחפשים. בדרך כלל בנק קטן לא יציע את כל היתרונות שאתה צריך. לעתים קרובות הוא יציע שירותי בנקאות באינטרנט כדי לאפשר ללקוחות לעקוב אחר כספים ולבצע העברות מכל מקום, הבנק תמיד יחפש דרכים לשפר את השירות ללקוח.

כדאי לנקוט בגישה סבלנית ומתחשבת בעת בחירה בין בנקים. חלק מהאנשים יקבלו את ההחלטה באיזה בנק לבחור בהתבסס על הסוג של חשבון שהם רוצים. הם יודעים שבנקים מסוימים יציעו מסגרת אשראי או הלוואה וריביות נוחות יותר וזו סיבה מספקת כדי לעשות עסקים שם. אחרים רוצים לשתף פעולה עם בנק שיתמוך בהם והם יכולים לגדול עמו בעשרות השנים הבאות. בין אם אתה מחפש בנק לניהול החשבון האיש שלך לבין חשבון עסקים מנוהל, הכל תלוי בשירותים שאתה רוצה, את טבעם של היעדים הפיננסיים שלך, והסוגים של נוחות אתה מעדיף.
רינת לזר
רינת לזר
רינת לזר, יועצת אשראי לעסקים
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מעוניינים ליצור קשר עם רינת לזר? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*